Помогнете! Дъщеря ми повръща от ад. мляко!!!!

  • 1 322
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
И аз имам на Нук - със сигурност малката ги предпочита. Но трябва да ги сменя със по големи - за над 6 мес. , защото мисля че тези са и малки и ги "изпуска" като се храни. А за Нук - мисля че и бибероните и шишетата са най - добрите.

# 16
  • Мнения: 111
Ще се похваля - вече 3 ден сме на Милумил, а малката като го подуши - такава уста отваря, че ще изяде и мен.Пу, Пу. Замислям се дали да го сменям или да караме с него. Между другото разбрах / от приятел - педиатър/ че млякото НАН съдържа много желязо и като се пренасити организма на желязо, реакцията много често и повръщане. А ние скоро пихме и Малтофер.

# 17
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Виолета
Ще се похваля - вече 3 ден сме на Милумил, а малката като го подуши - такава уста отваря, че ще изяде и мен.Пу, Пу. Замислям се дали да го сменям или да караме с него. Между другото разбрах / от приятел - педиатър/ че млякото НАН съдържа много желязо и като се пренасити организма на желязо, реакцията много често и повръщане. А ние скоро пихме и Малтофер.


Радвам се че сте добре  Grinning . Според  мен ако бебка го харесва няма смисъл да го сменяш!
Успех

Общи условия

Активация на акаунт