Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 517
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 473
т.е. спрея, после на подсушена крема и суша със сешоара?

# 301
  • Мнения: 3 248
Днес провах серията Олео Релакс и съм доволна. Косата е мека и жива, гладка и ухае приятно. Но пак си ги имам едни непокорни щръкловци (каква дума измислих само), които са и около пътя, и по дължината. С какво да ги пригладя, направо не знам вече!?!?!?!?!?!?!?!

# 302
  • варна
  • Мнения: 565
За коя точно маска Макадамия става въпрос?Малко се пообърках  newsm78

# 303
  • Мнения: X
За коя точно маска Макадамия става въпрос?Малко се пообърках  newsm78
Тази http://www.enzo.bg/kozmetika/macadamia-natural-oil/macadamia-nat … ir-masque-250-ml/ П.С.:Моята вече дойде, но предвиждам да я пробвам другата седмица  Blush

# 304
  • Мнения: 372
Днес провах серията Олео Релакс и съм доволна. Косата е мека и жива, гладка и ухае приятно. Но пак си ги имам едни непокорни щръкловци (каква дума измислих само), които са и около пътя, и по дължината. С какво да ги пригладя, направо не знам вече!?!?!?!?!?!?!?!

Косата ти ще се слегне малко при честата употреба на Олео Релакс.
Другото - крема Абсолют Рипер наистина много добре приглажда щръкльовците.   Wink  


# 305
  • Мнения: X
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes

# 306
  • Мнения: 2 596
_Freya_,мерси за описанието Grinning Явно не е като коприната на chi с мъжествен аромат Laughing Mr. Green

# 307
  • Мнения: 50
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet

# 308
  • Мнения: 1 473
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes
НА първото ако не се лъжа състава му е основно арганово масло, по-тежко е като консистенция, но ако се внимава с количеството е не е прекалено мазно в никакъв случай. Второто беше с едни масла със странни имена неги помня  Grinning Иначе и двете са малко по-гъсти и мазни от Митик ойл, ама предназначението им е едно и също мисля. Щом си с по-плътна коса не мисля, че ще ти утежнява, аз понякога си слагам от него около една капка, която ми е достатъчна. Мойта коса е по-скоро тънка, но не и прекалено малко под раменете  Simple Smile А и цената им тук е добра!

# 309
  • Мнения: X
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes
НА първото ако не се лъжа състава му е основно арганово масло, по-тежко е като консистенция, но ако се внимава с количеството е не е прекалено мазно в никакъв случай. Второто беше с едни масла със странни имена неги помня  Grinning Иначе и двете са малко по-гъсти и мазни от Митик ойл, ама предназначението им е едно и също мисля. Щом си с по-плътна коса не мисля, че ще ти утежнява, аз понякога си слагам от него около една капка, която ми е достатъчна. Мойта коса е по-скоро тънка, но не и прекалено малко под раменете  Simple Smile А и цената им тук е добра!
Благодаря, aDaMaNt^ , ще се насоча към този за плътен косъм пък да видим (имам навика да прекалявам с мазните финиши,но ще внимавам)   bouquet

# 310
  • Варна
  • Мнения: 975
Здравейте момичета, ползвам Kerastase satin bain 2 и маска maskintez, но мисля че костата ми взе много да се лигави, не държи прическа, бързо се омазнава, явно трябва да рведувам, имам Joico Color Endure Shampoo For Long Lasting Color , шампоан и балсам, както и реконструктора. Дали да не мина пак на тях, или трябва нещо ново да взема. И моля препоръчайте ми нещо за преса. На CHI термозащитата не се спогодихме.

ПП: L2 това ли е -Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2? Става ли за преди преса?

за него, може преди преса, но не само той

трябва да въведеш нещо по-протеиново, кой реконструктор на джойко имаш предвид  newsm78

Ето този : http://www.lookfantastic.com/joico-k-pak-deep-penetrating-recons … 0ml/10375272.html
той май е протеинов, може би трябва да го ползвам като маска?

# 311
  • Мнения: 372
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet


Шампоан Бейн Сатин 1 + Маскинтенз за плътен косъм.   Peace

# 312
  • Мнения: 4
А защо в enzo доста от нещата са толкова по-евтини, отколкото в рибката? Дали пак са си оригинални или има някаква разлика  newsm78

# 313
  • Мнения: 50
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet


Шампоан Бейн Сатин 1 + Маскинтенз за плътен косъм.   Peace
Точно между Керастаз и Вела Енрич се колебаех Simple Smile

# 314
  • Мнения: X
А защо в enzo доста от нещата са толкова по-евтини, отколкото в рибката? Дали пак са си оригинални или има някаква разлика  newsm78
Вече се уверихме, че са си оригинални и няма разлика. За повече информация можеш да прочетеш в темата за самия сайт  Peace

Общи условия

Активация на акаунт