True Blood - тема 53

  • 17 358
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз с огромен срам си признавам, че още ни един епизод не съм гледала от новия сезон, ама хич не мога да си запра любопитството и ви чета с присвит от смях стомах Joy

# 706
  • Мнения: 6 493
Джо ,срамно е - не си признавай другаде  Laughing
Сам го вардят за шести сезон  Wink

A, не. Не искам. Close





Сакън! Не си го давам!
Разбирам болката ви  hahaha , но да не забравяме ,че Сам имаше реален шанс за обезчестител на Суката , преди да се появи тежката вамп артилерия.......Та Сука все ще си припомни какъв прекрасен човек и вярно куче е шефът и  Wink

# 707
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А Джой,Джой бързо се поправяй  Naughty

А за това от сега е потвърден 6-ти сезон,че и Сам трябва се мине  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Варна
  • Мнения: 37
А за това от сега е потвърден 6-ти сезон,че и Сам трябва се мине  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

E, ако ще правят по сезон за всяка бройка на Сука...  " Дързост и красота " пасти да яде. Laughing Ша си гледкам сериала до дълбоки старини.

# 709
  • Мнения: 436
Ужас! Не искам да се превръща в ДиК Sad

# 710
  • София
  • Мнения: 35 211
Ще влеят нещо свежо, сочно за 6-ти сезон. Нали и младшите нещо трябва да облажим   chef
Нещо влязох много в сериала, едни конспирации ми се въртят.....нямам добро усещане за главните персонажи. Някой ще мре Thinking

Джой, подхващай го, де. Още в първи епизод има какво да се види

# 711
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Скучна серия!

Уж показах доста неща, а едвам я изтраях  Thinking единственото което ме е любопитно кой уби шифтърите, клоня към глутницата.

Забравих,не харесвам Суки и Алсид като двойка,не че са ...ама сценката на дивана  Tiredне ми допадана.

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, подхващай го, де. Още в първи епизод има какво да се види
Е, при такваз реклама как да не го започна hahaha hahaha hahaha

# 713
  • София
  • Мнения: 35 211
Джой, подхващай го, де. Още в първи епизод има какво да се види
Е, при такваз реклама как да не го започна hahaha hahaha hahaha

Тъй, тъй - задници да искаш Mr. Green Кои хубави, кои не чак толкова....

Сукино- Вълчанския  *екс не мЪ кефи Crossing Arms Няма зимна приказка, няма емоция, няма сипещ се от небето сняг, топли кожи,  приказно-ефирна музика. Едно пиянско пълнене на чушки и това е. Разочарована съм.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 37
Сукино- Вълчанския  *екс не мЪ кефи Crossing Arms Няма зимна приказка, няма емоция, няма сипещ се от небето сняг, топли кожи,  приказно-ефирна музика. Едно пиянско пълнене на чушки и това е. Разочарована съм.

Че то нямаше пълнене на чушки, а само подготовка. Може същината да е в другата серия. Комбинацията Суки - Алсид е слабичка. От раз се тръшнаха мечкадарската. Нямаше много увертюра. То и интелигентния и префинен .... с Ерик не ми хареса, но там гледах него и си ми беше добре.

# 715
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сукино- Вълчанския  *екс не мЪ кефи Crossing Arms Няма зимна приказка, няма емоция, няма сипещ се от небето сняг, топли кожи,  приказно-ефирна музика. Едно пиянско пълнене на чушки и това е. Разочарована съм.

Напълно си права къде са еднорозите,розовия пух и всичко останало  Crossing Arms Joy Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 289

Ей т'ва ѝ е най-голямата грижа на Суки - кой да ѝ смаже пантите, да не ръждясат  Joy

А някъде там Ръсел Еджингтън броди необезпокояван и яде деца  Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 35 211

Ей т'ва ѝ е най-голямата грижа на Суки - кой да ѝ смаже пантите, да не ръждясат  Joy

А някъде там Ръсел Еджингтън броди необезпокояван и яде деца  Laughing



 smile3532 smile3532 smile3532

Ръсел ми се видя....не той. Не, че много можеше да се види под алангле-то.

# 718
  • EU
  • Мнения: 164
Много ме е срам, но ще си призная Embarassed
Не си спомням Ръсел кой го изкопа и цял ден току се сетя и   Thinking Помагайте, че се побърках Rolling Eyes
И пак още една молбаз ако някой им ана ПДФ последнат новеал на Шарлиин Харис мисля, че 12 от тази година да ми пише Hug

# 719
  • Мнения: 289

Охо, Еви, къде скиториш? Никаква те няма този сезон. Ръсел не са показали кой го е изкопал още - сигурно я сангвинистите, я някой негов потомък.

Общи условия

Активация на акаунт