True Blood - тема 53

  • 17 385
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 289

Ау, сакън - Бил и Суки! Женска солидарност проявете - не мога да преживея аз, че е наредил да я пребият, за да я напои с кръвчицата си. Мазохизъм е да прости такова нещо! Twisted Evil

Ако няма да е Ерик, аз съм за Сам (на Ваня лошо ще ѝ стане) - по-добър е в леглото от Алсид.  Laughing

# 691
  • Мнения: 6 496
Гледах ! Довално-недоволна ! Много сюжетни линии,много нещо........айде Властта ,айде феите, ма то Ирак ,то тичащ с кончета.........ми на Сука не и остана време да се........напие де  Wink. Тара ми хареса - с тениска и на три дена вампир пак си влезе в селенията!

# 692
  • Мнения: 9 144
На мен ми хареса фейското сборище този път, навя ми спомени за Туин Пийкс.  Mr. Green
Точноооооооооо сложила съм си саундрака в плейлистата и като го чуя ми става едно ... носталгично  newsm62

За Тара се надявам Пам като я почне да имаме Before and After piece  hahaha


пп Забравих Ерик и Пам - ааааах  smile3544

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 11:12 от Бумър

# 693
  • Варна
  • Мнения: 37
Ау, сакън - Бил и Суки! Женска солидарност проявете - не мога да преживея аз, че е наредил да я пребият, за да я напои с кръвчицата си. Мазохизъм е да прости такова нещо! Twisted Evil

Ако няма да е Ерик, аз съм за Сам (на Ваня лошо ще ѝ стане) - по-добър е в леглото от Алсид.  Laughing

Подкрепям. Това, че е поръчал боя е много жестоко. Изглежда по - добър от Ерик, а на какви неща е възможен Thinking Ерик е ранима душа под обвивката на звяр Laughing Феите са за цвят. Шареничко и веселичко. Laughing Храна за окото.

# 694
  • Мнения: 3 736
Е, хайде сега, жестоко било, тогава още не се познаваха.

Ерик-вън, вън, вън! Бил - вътре, вътре, вътре!  newsm18 newsm18 newsm18

# 695
  • Мнения: 6 496
А , тоя сезон Вълчо ще е В Ъ Т Р Е  Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 11:38 от Cafelate

# 696
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аахаххахах, Пуце, кефиш  hahaha
аз пък съм изцяло за Ерик вътре , целия  Blush

# 697
  • Варна
  • Мнения: 37
аз пък съм изцяло за Ерик вътре , целия  Blush

Най - вече. newsm80

# 698
  • София
  • Мнения: 35 324
Ерик беше вътре, Бил беше вътре, сега на Вълчан му е ред, де.
Пък е важното на Сука да и е вътрешно Mr. Green Бях забравила какъв инфантил е, защо така Thinking

# 699
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ерик-вън, вън, вън! Бил - вътре, вътре, вътре!  newsm18 newsm18 newsm18

Подкрепям  newsm18 newsm18 newsm18 да се порадва малко на Вълчан и  Whistling Whistling Whistling

# 700
  • Мнения: 3 736
А , тоя сезон Вълчо ще е В Ъ Т Р Е  Mr. Green

Е, а дано и на него да му се отвори парашута, поне по тая част Суката няма грешка, както сме имали възможността да се уверим.  Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219

Ако няма да е Ерик, аз съм за Сам (на Ваня лошо ще ѝ стане) - по-добър е в леглото от Алсид.  Laughing


почти преживях омразата си към него Simple Smile

# 702
  • Мнения: 6 496
Сам го вардят за шести сезон  Wink

# 703
  • Варна
  • Мнения: 37
Сам го вардят за шести сезон  Wink

A, не. Не искам. Close

# 704
  • Мнения: 436
Сам го вардят за шести сезон  Wink

Сакън! Не си го давам!

Общи условия

Активация на акаунт