Отговори
# 75
  • Мнения: 656
МачокаHug. А директно под ножа ли? Говорили ли сте за предизвикване? Поне да опиташ... Каквото и да се случи утре, стискам палци да е с прекрасен край  Hug Hug Hug

Виталче, не мога конкретно да ти кажа какво е това нещо по ареолата.. Затова, вместо да гадаем, засили се към някой дерматолог - да си те види  Peace

# 76
  • Мнения: 70
ма4ока Ще стискаме палци, всичко ще мине нормално! Praynig

# 77
  • София
  • Мнения: 31

Аз да се оплача...доки ме викна да ми каже, че водите били намалели и плацентата много зряла....та утре да отивам да ме режат  smile3518 smile3518 newsm45
Тоновете са прекрасни и според мен бебка все още се чувства добре....не знам каква да правя едва ли ще мигна цяла нощ  smile3518
 [/color][/size]

Деси и аз като теб а дори не преносвам но с доки днес преценихме 4е така е по-добре.. както ми каза тя - утре рано на свежа глава отпо4инала и подготвена ще ми пусне системката лека по лека и така... а не да рискува с тея намалели води в тая жега и кръвно мога да дигна и какво ли не.. а и поне ще е по спокойно така а не да ме свари по нощите да се 4удя кво става и да е шаш и паника вси4ко..
НОООО ТЕБЕ ЗАЩО ЩЕ ТЕ РЕЖАТ? МЕН МЕ ПУСКАТ НА СИСТЕМА?

СИЕМ  ТИ ПИТАШЕ ЗА ШУГЪР-ТЯ ОТИДЕ ДА РАЖДА ДНЕС В 20ч... ще пише на Усмихнатото така 4е тя е нейната вестителка.

Стискайте ми палци успех и на другите

P.P благодаря за окуражаващите разкази
 Hug[/color]

# 78
  • Мнения: 3
Стискам палци на мамчетата които днес ще гушнат малките си творения!!!Вече ми се изчака чакалото днес най-вероятно ще ида за тонове и да видим какво ще каже доктора моля се да ми каже че имам разкритие и ще родя скоро Praynig.Божа работа

# 79
  • Мнения: 4
Добро утро , маминки  Hug
Благодаря на всички за подкрепата  Hug и успех на тези, на които им предстои същото...
Тръгвам към болницата и да видим...секцио ли как ли...не съм мигнала от размисли...първо ще поискам сигурно да предизвикаме, нооо не знам какво ще каже доки в крайна сметка  Sad
Kalimera стискам палци и за теб!
БИ Ю, Усмихнато Hug Hug

# 80
  • Мнения: 50
ma4oka, ^Kalimera^Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 81
  • Мнения: 0
Добро утро, маминки!  bouquet
Честити бебчета на мами Плодче и emsi4ka! Да са живи и здрави! Да радват много мама и тати! на мамите бързо възстановяване!  Hug
ma4oka напълно те разбирам как се чувстваш, бях се зарадвала като каза, че ще те изчакат повече дни, но не се притеснявай миличка сигурно първо ще те предизвикат, дано всичко е наред, пожелавам ти много успех, едно леко и безболезнено раждане, каквото и да стане важното е че дълго очакваната среща настъпи и ще се гушкате с малкото съкровище  Hug Hug Hug  bouquet  fingerscrossed
Merlinski благодаря ти за разказа мила и не се ядосвай на никои наслаждавай се на мъничката принцеска и не им позволявай да ти развалят настроението, важно е вие да сте си добре  Hug
Aidin благодаря ти и на теб за подробния разказ, определено ми подейства доста успокоително и поучително   bouquet
Kalimera успех и на теб, пожелавам ти едно леко и безпроблемно раждане, както и на всички мами за които днес е големия ден  Hug fingerscrossed
Пожелавам ви един усмихнат и прекрасен ден   bouquet

# 82
  • Мнения: 63
Стискам палци на всички които им предстои раждане днес...

# 83
  • Мнения: 300
Добро утро момичета  Hug

С отварянето на очите си мисля за Калемира, стискам ти палци, мила, всичко да мине по-бързо и леко от твоите представи дори  Praynig

Мачока, стреса който си изживяла цяла нощ да мислиш днес ще се измести от вълнението за срещата с бебчо, моля се и при теб раждането да мине възможно най-леко!  Praynig

Моето момче е прието в първи клас  newsm44 и след малко отивам да го запиша, ще взема и него да види у-щето.

Вчера звънях на док в Тутракан да му кажа че имам 3-4 см разкритие според тукашния ми АГ и той ми каза ако ще съм по-спокойна да отивам днес за приемане. Аз обаче нямам други позиви за раждане и не ми се иска да стоя там с дни и да слушам всички които раждат преди мен и да си чакам. Мъжът ми се притеснява повече, защото ще трябва да ме кара до там и на него ще му е по-спокойно ако отида от рано, ама още ще си почакам ден, два да видим накъде ще отидат нещата и като наближи поне термина ще вляза.
Хубав ден на всички и успех на раждащите днес!!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 84
  • София, България
  • Мнения: 18
Добро утро, момичета  Hug

Много късмет на мамите, за които големия ден настъпи!!! Пожелавам ви леко и безпроблемно раждане  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано в края на деня да четем много и все хубави новини  Peace

Аз вчера цял ден бях с контракции, но безболезнени, просто ме стягаше корема... та се чудех колко ли дни мога да изкарам така  newsm78 Въпреки, че ми е малко носталгично, че скоро няма да съм с коремче, вече нямам търпение да си видя бебка и да си я гушкам по цял ден  Heart Eyes

Мамчета, лек ден от мен и много  Hug на всички  Simple Smile

# 85
  • Варна
  • Мнения: 54
стискам палци на мамите които днес ще изживеят голямата среща всичко ще е наред и да се похвалят   Praynig
desert_r0se аз на 7-ми имах доста начесто контракции къде болезнени къде не,хвана ме надеждата но и тогава като ми се размина...сега почти нямам контракции,ден със ден не си прилича зависи колко се натоварвам.Утре ще поработя по въпроса че термина ще мине и после май съм наясно с процедурата която не ми харесва.

# 86
  • Мнения: 52
Стиснати палчета fingerscrossed  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Cloverвсичко да е наред с Калемира и ma4oka Heart Eyes
Честити съкровища на мами Плодче и emsi4ka да са им живи и здрави много да ги слушат.
Да се отчета и аз от днешната ЖК бебо се е смъкнал малко надолу и лекарката каза че може и да не изкарам до края на месеца гледаме и на ехографа защото и споменах че вчера доста ми се стягаше корема без болки но се стягаше и го видяхме младежа плацентата и водите са добре а него го измериха около 3400кг колко е вярно незнам но по важното да е добре пък колкото толкова също така каза че по главичката термина ми го дава дори за 17 юни пък ще видим кога ще му хрумне на малкия човек да излиза нямам търпение да го гушна вече Crazy
Приятен ден момичета (макар и доста горещ)  bouquet

# 87
  • Мнения: 811
мачока, Калимера, шугърче, стискам ви силно палци да мине леко раждането и да гушкате щастливи още днес своите мънички рожби!  Praynig

 

# 88
  • Мнения: 50
Линко, честито на баткото! Пожелавам му невероятни изживявания в страната на знанието и нестихващ интерес към него!

# 89
  • Мнения: 398
 Привет ,

 стискам палци на всички момичета , които им предстой раждане или преглед и чакаме новини.

Общи условия

Активация на акаунт