Живеещи в Италия, тема 125

  • 25 622
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 340

Кое от всичко това се прави на фурна?
Дано поне гостите да оценят и си изкарате весело! Hug

# 721
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Та, испанската част: гаспачо дип ( обаче), нещо като кьополу, емпанадас, тортиля, филийки с домати
италианската: кростини различни ( с пастет от боб, някакви други, пилешка салата, капрезе и някаква салата., грисини  ..
просто ще се побъркам


рецепта може ли, за пръв път го чувам  Rolling Eyes

инак, направо се пренасяме във вас следващия път  Twisted Evil

на мен пък ми се струва, че климатикът ми не работи както трябва  Confused
не са идвали за поддръжка тази година, но миналата казаха, че е много ок. обаче, или е прекалено топло и не може да се справи, или , според мен ,нещо не е наред  Rolling Eyes е, по-добре, отколкото без, де.

Реджина, в този мач късметът не беше на българска страна, а както всеки футболен запалянко знае, при що-годе равностойни отбори, късметът е решаващ  Rolling Eyes

(изтривам си останалата мисъл по въпроса, че ме мързи  Mr. Green)

# 722
  • Мнения: 5 710
ох ами какво ..
тези емпанадас стават с тесто и се пекат.
тези антипасти с паста сфолия, хляба за кростини се пече, тортилята също се пече.... ужас
всичко ми се стори безкрайно днес, но е много топло, иначе съм по-сръчна Grinning


феиам, боб от консерва, чесън, розмарин, всичко в блендера, зехтин, малко оцет.. сол
не е лошо

вчера глеадахме по Хистори филм за Куиин, силно го препоръчвам , много се развълнувах аз от този филм, не мога да повярвам, че 20г. се минали, откакто ФМ почина  Shocked


# 723
  • Мнения: 6 340
Феиам, за теб не знаех, че си толкова запалена футболна фенка! Помниш мачове и ги коментираш от дистанцията на почти 20 години!



изображение на уомо неро в победителна поза?  Joy

А една моя тукашна съселянка май му беше гадже на този. Той от Бреша ли е случайно или там от околията? Трябва да попитам местните клюкари, да ми припомнят...

P.S. Всичко съм объркала. Не било Бреша, а било Удине. Не бил Балотели, а бил Ободо..... Laughing

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 19:19 от Barbabeau

# 724
  • Мнения: 1 545
Ани, ти си малка, и 94 си била съъъъъвсем малка, но  не вярвам някой от поне над 15 годишните по онова време да не помни и в най-малки детайли мачовете на нашите тогава. Н мен лично ми е любим гола на Стоичков срещу Германия, а че на полуфинала ни би съдията, а не Италия, си е неоспоримо.

# 725
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

P.S. Всичко съм объркала. Не било Бреша, а било Удине. Не бил Балотели, а бил Ободо..... Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


(обичам футбола и гледам наред открай време, без оглед на любими и нелюбими отбори. в последните 10 години се отказах от местния, защото се оказа олицетворение на анти-спорта. по същия начин обичам фигурно пързаляне, което обаче не следя от години, поради липсата му по нормалната телевизия  Confused)

Лени, много добре звучи, сега се сещам, че ще да съм яла нещо такова. а люспите не остават ли да пречат наоколо? Rolling Eyes

пп. ей, 50 страници изписахте за 20 дена  Shocked
преди, или след мача новата тема?  Laughing

# 726
  • Мнения: 5 710
не, то като мине през блендера нищо не се спасява.


# 727
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ва бе', Реджина, е стато белло  Rolling Eyes
отивам да гледам Дърти денсинг  Peace

# 728
  • Мнения: 8 543
Spored kom6iqta Monti e vinoven,qvno ne im varvi zaradi nego

# 729
  • Мнения: 5 462
Spored kom6iqta Monti e vinoven,qvno ne im varvi zaradi nego
Много съм ядосана .Бяс ме хваща на испанците заради вуду магията дето правиха преди няколко дни . Twisted Evil Crossing Arms

# 730
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
нема магия, нема Монти. испанците играят, както знаят, демек, добре.
Прандели сбърка тотално тактиката на този мач. и Балотелли го нема никъв.

# 731
  • Мнения: 765
нема магия, нема Монти. испанците играят, както знаят, демек, добре.
Прандели сбърка тотално тактиката на този мач. и Балотелли го нема никъв.

Фейам, какво да направя, съгласна съм.
Пихме коктейли с бяло вино, това направи нещата малко по-поносими  Wine Glass
Обаче беше симпатично, когато испанците си изкараха дечицата на терена Simple Smile
А, правих освен туй и мъфини, не че има нещо общо  Mr. Green.

# 732
  • Мнения: 5 710
Ние бързо, бързо се прибрахме:) Купонът чудно течеше докато имаше манджа и нямаше гол.
Та, аз поне се справих блестящо, въпреки, че скоро няма да правя испанска кухня, много ми е циганска  Twisted Evil

# 733
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Тралала, това е духът на спорта. мисля, не може да се отрече, че с изключение на един грозен мач (но все пак, спечелен), бяха най-силният отбор на европейското. радвам се за тях  Peace
трябва да кажа обаче, че за първи път в живота си ставам от мач, преди края му Confused

хайде лека нощ и хубава седмица на всички.

Лени, нова тема   bouquet

# 734
  • Мнения: 5 710
е сега

Общи условия

Активация на акаунт