Маркова козметика на изненадващо ниска цена - enzo.bg 2

  • 64 364
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 562
elhi4ka,моето не беше развалено,но не съответстваше на вида  на продуктите които съм купувала от чужбина Peace На предните страници съм обяснила надълго нашироко Wink

Намерих чешкия сайт.Ама в него има обяснения към продуктите Crossing Arms
http://www.parfums.cz/kosmetika/loreal-professionnel/loreal-prof … o-shampoo-250-ml/

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 14:39 от bubka:)

# 706
  • Мнения: 2 562
И да кажа, че използвах код с отстъпка на сума по-малка от 40 лв. този път. Сметна си ми ги като 5%. Доставката ми излезе 1 левче  Mr. Green

Хм,то с 5% отстъпка при условие че поръчката ти е под 40 лева няма как доставката да ти излезе 1лв Thinking Дори 39 лева да си дала,това -5% е към 2 лева отстъпка Peace  Освен системата им да се е бъгнала Mr. Green

# 707
  • Мнения: 38
И да кажа, че използвах код с отстъпка на сума по-малка от 40 лв. този път. Сметна си ми ги като 5%. Доставката ми излезе 1 левче  Mr. Green

Хм,то с 5% отстъпка при условие че поръчката ти е под 40 лева няма как доставката да ти излезе 1лв Thinking Дори 39 лева да си дала,това -5% е към 2 лева отстъпка Peace  Освен системата им да се е бъгнала Mr. Green

Поръчах 2 продукта, като втория ми го даде с 3,20 отстъпка, 5-те% ми ги изчисли -1,60 лв. и имаше някакво закръгляване, което беше -0.20 лв = -5 лв.  или по друг начин казано общата сума, която платих беше стойността на 2-та продукта + 1 левче  Peace

# 708
  • Мнения: 2 562
И да кажа, че използвах код с отстъпка на сума по-малка от 40 лв. този път. Сметна си ми ги като 5%. Доставката ми излезе 1 левче  Mr. Green

Хм,то с 5% отстъпка при условие че поръчката ти е под 40 лева няма как доставката да ти излезе 1лв Thinking Дори 39 лева да си дала,това -5% е към 2 лева отстъпка Peace  Освен системата им да се е бъгнала Mr. Green

Поръчах 2 продукта, като втория ми го даде с 3,20 отстъпка, 5-те% ми ги изчисли -1,60 лв. и имаше някакво закръгляване, което беше -0.20 лв = -5 лв.  или по друг начин казано общата сума, която платих беше стойността на 2-та продукта + 1 левче  Peace
Явно наистина системата се е бъгнала и не може да смята Laughing На 40 лева 5% са 2 лева както и да го гледаме Peace Я да взема да пробвам и аз сега че съм харесала един парфюм за мъжо,а имам още един код за намаление Mr. Green
Уау,прие ми код за намаление при поръчка за 30 лева Shocked Жалко че не съм знаела за предните поръчки Confused Шоколадово момиче,мерси  bouquet

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 15:49 от bubka:)

# 709
  • Мнения: 2 884
кой мъжки парфюм избра за поръчката и познат ли ти е от преди аромата му  Hug

# 710
  • Мнения: 2 562
кой мъжки парфюм избра за поръчката и познат ли ти е от преди аромата му  Hug
http://www.enzo.bg/st-dupont/st-dupont-passenger-cruise-for-men- … ml-toaletna-voda/
Да,познат ми е,нов аромат и е много хубав Peace Жалко че няма по-големи мл  Confused

# 711
  • Мнения: 2 884
мерси ,че сподели бубка Simple Smile

# 712
  • Мнения: 38
bubka:)  Hug
И аз не знаех, че става. Дори очаквах да ми коригират поръчката като ми махнат отстъпката, но не стана така. Доволна съм   Mr. Green

# 713
  • Мнения: 2 562
bubka:)  Hug
И аз не знаех, че става. Дори очаквах да ми коригират поръчката като ми махнат отстъпката, но не стана така. Доволна съм   Mr. Green
И аз,и аз съм доволна Hug Става и с доста по-малки поръчки Party

# 714
  • София
  • Мнения: 5 193
Ще ме извинявате, но нямам време да разкрасявам първия пост, затова коригирам съществуващия.  Peace

Заповядайте в Новата Тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт