Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 108

  • 20 102
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 40
  гьол , който ми напомня на слънчогледова нива   Grinning

   

# 691
  • Мнения: 0
  гьол , който ми напомня на слънчогледова нива   Grinning
Абсолютно!  Joy

# 692
  • Мнения: 234
Пък и хубавици бе, как сме се натокали с тия очила, думи нямам Joy Joy  Joy

# 693
  • Мнения: 3 098
Здравейте!  Hug
Посмях се доста, четейки последните страници!  Joy  Joy  Joy
Май и този филм ще свърши като Мелодията, с наш сценарий - продължение.  hahaha

Селимката няма късмет, завалията... Ако беше скочил да си свърши работата сам, без да иска от Халю туй онуй, непрекъснато, нямаше да има завой с джипа и карциране.
Искрено се смях с две сцени - с телефона (Дай го. Не може, севгилито ще разбере, че и аз участвам) и Ще те кажа на батко  последвалото ууууухууууу  Twisted Evil от Халю.  hahaha  hahaha  hahaha
Иначе браво на сценариста, засегната е една много важна тема за отношението родители - деца. Халю съвсем е изперкал, заради неправилното отношение на родителите им към създалата се ситуация. Аз познавам такъв човек, вече е доста възрастен, но братята му са били лишавани и принуждавани да се принесат в жертва на неговото благо. И той е безотговорен, рабира се, а братята му след като с се махнали от дома им, не са го и погледнали повече.
Обаче според мен Халю не трябваше да се изживява като наказателен отряд и да раздава правосъдие. Трябваше просто да си закара Селим у тях и да го остави да си оправя бъркотиите.

Бахман, няма какво да се повтарям - неблагодарно, извратено старче. Не си заслужава да му отделям повече време.

Бат Алю май знаеше, че на Селим му предстои нещо, защото извади много сериозен поглед пред къщата на Селим. А сериозните погледи не са характерни за него. Пита го дали е добре, изобщо стори ми се, че очаква Селим да му сподели нещо.

Питах се преди време как може Халю да издържи 1 година, гледайки жената в която е влюбен, да страда. Ами след оня злокобен поглед, преди надписа Сон, ми светна, че може и да му е харесало да я поизтезава малко. Един вид  "аз се мъчих, мъчи се и ти, след като се качи на неправилния кон".

# 694
  • Мнения: 3 098


Много ме вълнува един въпрос - дали в последната серия ще има изненада или просто ще ни разкрият всичко докрай...  Thinking
Аман от изненади, недей!  Mr. Green
Най-вероятно ни чака преговор. Как умря Алев, как са мъчили Селим...
Чудя се дали дъртия Мичурин не свитна девойката луда? Обаче не мога да си спомня в тоя момент дали имаше кола. Май не, значи не може да я гони. Обаче и Халюту да си я е утрепал, пак не го оправдавам Мичурина, че си седи спокойно като гледа тоя бесен психопат какво върши.

Аз се чудя дали накрая няма Халю да бутне Лена при Жеко и да ги остави да си гукат, докат смъртта ги раздели?  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 234
Мисля си Joy Joy,че Алев може да привика Халю при нея-  директно от скалите, да се съберат най-после сами, без дразнители в другото измерение, затвор ,лудница-тъпо ще ми дойде, пък и тоя епизод, никой не даде фира Mr. Green

# 696
# 697
  • Мнения: 0
Мисля си Joy Joy,че Алев може да привика Халю при нея-  директно от скалите, да се съберат най-после сами, без дразнители в другото измерение, затвор ,лудница-тъпо ще ми дойде, пък и тоя епизод, никой не даде фира Mr. Green
Ники, ама така Куди какво ще прави, с портакали ли само ще се тъпче? Joy Joy

# 698
  • Мнения: 3 547
Момичета, да се включа и аз със закъснение в благодарностите за превода с един тематичен букет


тая китка стана запазена марка на компанията както патетата, пък и си отиват на цвят  Grinning

защо ли тъй ни влече сигнално жълтото ?? newsm78 Joy Joy

и малко за вечерна разхладка , а аз отивам да ви чета, че нямам търпение какво сте изписали  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 1 668

Питах се преди време как може Халю да издържи 1 година, гледайки жената в която е влюбен, да страда. Ами след оня злокобен поглед, преди надписа Сон, ми светна, че може и да му е харесало да я поизтезава малко. Един вид  "аз се мъчих, мъчи се и ти, след като се качи на неправилния кон".



По-скоро в тази една година е чакал Аѝлин да преживее Селим с времето и после както и стана да започне отношения на чисто с него...





Аз се чудя дали накрая няма Халю да бутне Лена при Жеко и да ги остави да си гукат, докат смъртта ги раздели?  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Може пък Лена да свитне Халю,изобщо не бих се изненадала на една такава развръзка...

п.с. Благодаря на всички,радвам се,че снимката ви е харесала!  Hug

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 21:10 от утринна роса

# 700
  • Мнения: 3 547
ох, ще ме уморите от смях Joy Joy Joy Joy Joy

невероятни стихоплетства, колажи и коментари...

айде и по една тортичка от мен за разкош  Wink

# 701
  • Мнения: 40
Лор, разкошен букет! Тегля си го веднага за колекцията. Да си призная,  аз съм много голям фен на слънчогледите от много години, имам ги в различни варианти- букети, полета, кошници-в снимки, картини, на декстопа и къде ли не. А един от любимите ми парфюми е Sunflowers на Elizabeth Arden


   


Преди да публикувам се отплеснах, сега виждам и  нещо вкусно слънчогледово

# 702
  • Мнения: 234
Мисля си Joy Joy,че Алев може да привика Халю при нея-  директно от скалите, да се съберат най-после сами, без дразнители в другото измерение, затвор ,лудница-тъпо ще ми дойде, пък и тоя епизод, никой не даде фира Mr. Green
Ники, ама така Куди какво ще прави, с портакали ли само ще се тъпче? Joy Joy
Ти пък ся, Куди да не е убиец  Joy Joy Joy, той прибягва  до бойно изкуство  , само при самоотбрана  Wink
Лор  Hug,де се изгуби, взех  те мисля, но щом идваш с торта от слънчогледовия маргарин, няма те наказваме за отсъствията

# 703
  • Мнения: 3 547
Лор, разкошен букет! Тегля си го веднага за колекцията. Да си призная,  аз съм много голям фен на слънчогледите от много години, имам ги в различни варианти- букети, полета, кошници-в снимки, картини, на декстопа и къде ли не. А един от любимите ми парфюми е Sunflowers на Elizabeth Arden


a така !  newsm10

сега усещам и как ще сме всички с еднакъв парфюм вече.... newsm03 newsm03 rotfImbo rotfImbo

и винаги ще си мислим за слънчогледовия екстракст на Мичурин Laughing

# 704
  • Мнения: 234
Хич да не е едно производство може да врътнем  и без това СОНа свършва, с   познанията ,дето добихме за слънчогледа и по химия, колко му е един парфюм, запазена марка на гьола - sunson

Общи условия

Активация на акаунт