Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 108

  • 20 076
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 098
Tъкмо Щях да го пускам, но ти си изпреварила.  Hug Не го разбрах. Тримата в някаква поляна...
Селим май Ще остане наполовина фамилията му.

Кои трима? Аз виждам само двете деца? Халил може и Аѝлин да убие и това ще е наѝ-голямата изненада... Струва ми се ,че няма да има ХЕПИСОН обаче  Confused
Tрима са на поляната - един близнак, Омер и Селим. Или това са умрелия Мехди, Омер и Селим, т.е. те са жертвите, или Айлин е убита. А може и нито едно от двете, все пак това е фрагман, възможно е да сме в заблуда.

dajoan , 4естито!   bouquet

# 736
  • Мнения: 0
Да ви споделя нещо , което ме мъчи от известно време , а няма с кого да споделя лудостта си  Whistling не съм много доволна от развитието на сериала ... прекалено ми е постно и някак изсмукано от пръстите , имайки в предвид нещата , които "завързаха" в началото . Не , че не го гледам с интерес и със сигурност ще го изгледам още веднъж , но  можеха да го извъртят по много интересен начин , а те какво направиха ... Ми те вашите сценарии бяха в пъти по-интересни . Не си мислете , че го пиша заради Халил . Въпреки отрицателното развитие на образа му , продължавам да съм очарована от играта на Енгин Алтан и съм си тотално негова фенка .
Като гледам втория фрагман и си мисля , дали думите на Айлин не са един вид сбогуване с малкия Йомер . Дали накрая остават двете деца . Живото близначе да живее без братчето си , също като баща си  newsm78 Направо ги виждам Вашия Жеко и Айлинката като ангелчета с крилцата да гледат отгоре и да говорят на децата , а Халю в некоя психиатрия ( лудница ми идва малко в повече  Flutter ) да си е направил кукла Айлин  собственоръчно и да си хортува с нея , а Алевката до него да му внася малко разнообразие  Rolling Eyes Али аби сигурно ще се оттегли в планината да пасе овце , а може и двамата с Феридето да гледат сирачетата  newsm78
Айде , няма да ви занимавам повече  Embarassed
С нетърпение чакам финала , за да видя , дали горчивината ще си остане , или ще съм доволна от финала  Peace
Благодаря ви още веднъж за бързите преводи   bouquet

# 737
  • Мнения: 3 098
Айлин: Никога няма да те оставя сам, не се притеснявай. Винаги ще бъда до теб.
Хайде, не плачи вече.

Това най- вероятно на Омер го казва, нали?

Как Селим се е измъкнал от дупката? Халил направо го "запе4ата". Дали някой не му е помогнал?
Този, който креЩи "Къде е Айлин" в първия фрагман, май е Селим, а не Халил.  Thinking

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба гюзелини патенца  Hug Оф, яяяяя, много ми изтреще ашкъма, пуца на поразия, чак мен умери в сърцето  Embarassed Laughing От фрагманите разбрах със сигурнот едно- Патрона е на светло , хади беее  Laughing Да видим ще ли си остане за дълго осветен или накрая ще трябва и преливки. Лакун, ти направо ми разстреля аморето  Sad, то не че не е за трепане, ама няма да е по Байрактаровски , ако лошият вземе , че и умре  Laughing Аз по скоро си мисля, че Халю ще остане с децата, та да се чуди какво да ги прави  Mr. Green

И за да не се цепя от колектива, слънчогледи и от мен

Де да можех да ви подаря оригинала  Hug

# 739
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30

 Буюрун!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт