Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 108

  • 20 100
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добър ден   Hug
Бланче, мерсаж за превода на фрагмана. И на мен ми се струва, че " Къде е Айлин?" са думи на Патрончев, но може и да греша. Всъщност не е от особена важност. Очаквам да пуснат и втори привечер.    bouquet

Пенда ханъм, абсент в тази жега?! Можееее  Mr. Green
Виве, браво, къз!  Обаче за семейство Адамс не се знае... Ще видим в понеделник.
camiro, няма да се притесняваш, всички тестове ще са доброволни.  Laughing
Марице, провери дали имаш adobe flash player на компа.

Очаквам буюк финал, с който да изтрият всичките си малоумни грешки. Дано, дано!  Praynig
Залагам на поне два трупа  Mr. Green единият е Халю.

# 721
  • Мнения: 0
Аз имам съмнение , че падналите геройски ще са трима  Flutter

Марица , ето пробвай от линка http://www.youtube.com/watch?v=29v45pkDG8k&feature=g-all-u

# 722
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мойта топка показва само Халю и Алю  Mr. Green засега. Да видя втория фрагман, може да се появи и трета душица.  Joy

# 723
  • Мнения: 3 098
Мерсаж, оправих го. Сега остава да си оправя и звука. Тва много лоШо да ти изгори компçтъра. Като пате в къл4иЩа съм, а мом4ето, което се грижи за тия работи го няма сега.  Confused
Халил Ще претрепе вси4ко живо.

# 724
  • Мнения: 0
Слагам ви истински патета във истинска среда  Peace

# 725
  • Мнения: 1 064
Нали знаете, че имената ги праскам по усет. Така или иначе няма голямо значение.
И аз мисля, че трябва да има втори фрагмент. Първият е гола вода.  Laughing Никак не еректира аудиторията в очакване на големия финал.  Crossing Arms

# 726
  • Romania
  • Мнения: 1
Внимавайте, Халил е там, на гьол. smile3508

# 727
  • Мнения: 3 098
Внимавайте, Халил е там, на гьол. smile3508

Ще го отнесем като куцо пиле домат.  Mr. Green

# 728
# 729
  • Мнения: 3 098
Tъкмо Щях да го пускам, но ти си изпреварила.  Hug Не го разбрах. Тримата в някаква поляна...
Селим май Ще остане наполовина фамилията му.

# 730
  • Мнения: 1 668
Tъкмо Щях да го пускам, но ти си изпреварила.  Hug Не го разбрах. Тримата в някаква поляна...
Селим май Ще остане наполовина фамилията му.

Кои трима? Аз виждам само двете деца? Халил може и Аѝлин да убие и това ще е наѝ-голямата изненада... Струва ми се ,че няма да има ХЕПИСОН обаче  Confused

# 731
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Айлин: Никога няма да те оставя сам, не се притеснявай. Винаги ще бъда до теб.
Хайде, не плачи вече.


Бланчето ще ме поправи, ако се налага. А то ще се наложи  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 0
Според мен Селим ще остане сам с децата  Rolling Eyes

Скрит текст:
И аз имам повод да почерпя , детето има 5.65 на изпита по английски .

# 733
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аз залагам, че Айлин ще остане сама с децата.  Laughing

Даж, честито на детенце! Все така да продължава и да те кара да се гордееш с успехите му.

 Heart Eyes Hug    bouquet

# 734
  • Мнения: 1
Не мога да разбера защо Халил от самото начало не каза, че е влюбен в Айлин и после обвини за всичко Селим? Голяма простотия, освен, че гледа една година съпругата на най-добрия си приятел, пак нищо не направи.... Що за тъпотия, мъжка тъпотия.... Трае, трае и после друг виновен.
Селим беше естествен и тя го хареса, много ясно, че ще стане така...
Въпреки всичко, не очаквах, че Халил е в основата на всичко... Потресена съм Sad

Общи условия

Активация на акаунт