Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 859
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243
SANKİ HİÇ DOĞUM YAPMAMIŞ GİBİ


Büyüküstün çiçeği burnunda anne olmasına rağmen hiç değişmeyen fiziğiyle herkesi şaşırttı.
Arşivde geriye doğru gidip güzel oyuncunun yıllar önce çekilen bikinili fotoğraflarını bugünkülerle kıyasladık.
En soldaki kare 2008 yılına ait, ortadaki ise geçen yıl çekildi. En sağda ise Büyüküstün'ün geçen hafta çekilen tatil fotoğrafı yer alıyor...
Sözün kısası gerçekten de Büyüküstün için hiçbir şey değişmemişti.

Kaynak: Hürriyet / Kelebek
https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … 10150909101541801

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче,  Hug не разбирам много, но... май сравняват фигурата на Туба преди и сега  Wink, за тях не знам,  ама  Laughing според мен си супер за толкова скоро родила жена!  Peace
Друго е обаче това, което ни вълнува повече - ще се снима ли тя в проекта, за който толкова се шуми последните дни.  newsm78 Ето и снощи отново е излязло нещо, което сме пропуснали, ама  Wink не е ново.  Laughing



http://www.gecce.com/haber/tuba-buyukustun-ve-imirzalioglunun-ad … yetti-191999.html

# 692
  • Мнения: 4 535
http://www.ankarahaber.com/haber/Tuba-Buyukustun-Kenan-Imirzalio … -olacak-mi/112413

Цвети, тя новината си излиза и с днешна дата в различни издания  Grinning Само че, вече не би трябвало да е "новина",  а "старина" Joy

# 693
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинPeace вярно много се пише за този проект, ама нали и публиката толкова желае да види тези двамата заедно на екран, та защо да не се възползват -  Wink сменят я снимка, я някоя и друга дума и...  Laughing
Но, да попитам  newsm78 вие помните ли как беше преди да започне ''Запленяваща сърцето'', аз май не помня да имаше чак такъв интерес?  Thinking А и може би са съвсем несравними нещата, та поне при нас Джансел си беше напълно неизвестен, но пък много бързо успя да ни впечатли.  Peace

# 694
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нови снимки от "Лошия път"

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 12:57 от vania_e

# 695
  • Мнения: 1 056
Привет! Благодаря за постваните снимки и клипове за Туба и Онур, и Джансел.   bouquet Мен малко ме съмнява това участие на Туба в очаквания сериал с Кенан. Първо, децата й са още много малки, а и предварително тя беше обявила, че ще почива 2 години. Второ, всичко публикувано до момента в медиите за евентуално нейно участие е на база на фенски желания. Не видях официална информация от продуцентката къща или някой от актьорите. Докато не видя трейлър по телевизията, няма да го приема за нещо сериозно.
  Надявам се Джансел да има успех с новия си сериал.

# 696
  • Мнения: 4 535
Привет! Благодаря за постваните снимки и клипове за Туба и Онур, и Джансел.   bouquet Мен малко ме съмнява това участие на Туба в очаквания сериал с Кенан. Първо, децата й са още много малки, а и предварително тя беше обявила, че ще почива 2 години. Второ, всичко публикувано до момента в медиите за евентуално нейно участие е на база на фенски желания. Не видях официална информация от продуцентката къща или някой от актьорите. Докато не видя трейлър по телевизията, няма да го приема за нещо сериозно.
  Надявам се Джансел да има успех с новия си сериал.

Вали Hug И на мен ми се иска да е истина, но поне засега съм си все още на земята Grinning Хубавото е, че в темата поставяме всичко на което попаднем, защото все пак го има написано. Пък и да се влеем във фенските желания.  Joy Както се писа, някой поне ги следи и отбелязва, че тази двойка, е номер едно в момента. Това хич не е малко за Туба  Peace

# 697
  • Мнения: 10 033
Здравейте  Hug
Нямам никакво време, ама трябва да ви прочета, ами ако има новина, а аз си остана неинформирана... #Crazy Joy
Надявам се да е истина този проект, първо - защото е на автор - нобелист,  второ - двойката наистина е трепач, и със сигурност ще се получи нещо запомнящо се!  Peace
Третото (дали само мен касае  newsm78) - искам да гледам Туба на екран   ooooh!
Разбира се, това засега са фенски мечти, но се надяваме на добро развитие... Mr. Green

# 698
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 699
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаWink като гледам размера на "ятото", явно не само теб те касае  Simple Smile третото - Туба на малкия екран.  Peace
А кой  newsm78 да е нейният партньор, нали не повтарят със старите?  Thinking



Момичета, нали мечтите са безплатни  Simple Smile, ами съвсем нормално е да има толкова много желаещи за тази нова екранна двойка / Туба и Кенан/, та... до официално потвърждение ще мечтаем, пък после  Wink ще видим.  Peace
Но и си мисля, че ако не е вярно / още повече пише, че снимките почват август месец / Thinking досега може би щяха вече да са написали опровержение, мина доста време, а реакция... няма / за мен това, все пак е надежда, колкото и да е малка тя  Simple Smile/.  Peace

# 700
  • Русе
  • Мнения: 6 503
A сега сренощният клип  Wink за по-удобно гледане.  Peace



И фигурата на Туба отразена от друго издание / има галерия от снимки/.  Peace

http://www.gecce.com/foto-galeri/onlar-her-zaman-formda-8844.html?p=1

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
A при тази тишина  Thinking, може би малко музика с любими кадри  Wink ще се отрази добре!  Peace

# 702
  • Мнения: 0


 wavey

Здравейте момичета ,
от морето...  smile3503

 Започнах да се съмнявам ,че всички ще останем разочаровани и  Туба няма да участва във филма  с Кенан.
-Много забавиха   потвърждение и заприлича на ПИ-АР.
- Писах и преди време ,че Кенан  не е допускал до сега да дели заслугите за успеха на филмите   си  с Някой  друг актьор/актриса
-Ролята за Туба е второстепенна и не би било редно да се съгласи.

И все пак :ДАНО ,ама НАДАЛИ


# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ех,  Sad като не съм на море,  Wink поне музика мога да слушам.  Simple Smile

# 704

Общи условия

Активация на акаунт