Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 865
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 535


http://www.facebook.com/media/set/?set=a.417192801658093.99503.1 … 242320&type=1

Цвети, имам проблем с първата страница на темата, ще се включа по- късно.
Слагам албум със снимки на Джансел, от мача преди седмица. Ще го познаете по белите гащета, с които се отличава от останалите в отбора. Нямам обяснение защо Thinking

# 16
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин,  Wink вече сме на втора страница!  Laughing



Да си сложим и тук куклите!  Heart Eyes

И албум  Wink да не се връщаме в старата тема!  Hug

http://www.sondakika.com/galeri/tuba-buyukustun-bebekleri-ile-tatilde/

Много ми харесва тази снимка  Heart Eyes Туба гушка едната принцеса и явно говори  Simple Smile на Майчето, а то  Flutter как гледа сякаш  Wink ще и отговори! Такава идилия, че изобщо не ми пука дали е надебелял Онур / не мисля това за важно, дори  Wink и да трябва аз да избирам, пък за други... и  Naughty нямам думата/.  Peace

А за различните екипи на Джансел  Thinking мисля, че е може би защото се включи по-късно в отбора, не в началото на сезона и сигурно за следващият  Wink ще му осигурят и всичко, за да не се различава от другите.  Peace

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 19:35 от Cveti67

# 17
  • Русе
  • Мнения: 6 503


И към Мурат оджа да добавя инфо за новия сериал на Джансел.  Peace

http://www.sondakika.com/haber/haber-kimsenin-bilmedigi-yeni-kan … d-dizisi-3699979/

# 18
  • Мнения: 4 535


Цвети, ами не ми изглеждат притеснени от вид и килограми Wink Предполагам, че като съвременни и умни хора, нямат комплекси от този род. Ако ги имаха, нямаше да са в Бодрум, а на някой самотен остров в Бора- Бора Grinning А, аз съм забелязала, че най- върлите критици на чуждото тегло, имат проблем със своето  Joy Ама това е друга тема  Stop

# 19
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин,  newsm10

А я вижте, какво открих -  Simple Smile преди минути е излязло във фейса.  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=xkwzz-UuC9U&feature=youtu.be

Божеее, ама тук Джансел е май "а ла Рет Бътлър'', може да е странно,  Wink но ние с приятелки на жива среща си мечтаехме да го видим, точно  Simple Smile такъв!  Joy Joy Joy

п.п. Това е тейлър за новият сериал на Джансел, ама  newsm78 защо отказва да се вгради!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 195


Цвети, ами не ми изглеждат притеснени от вид и килограми Wink Предполагам, че като съвременни и умни хора, нямат комплекси от този род. Ако ги имаха, нямаше да са в Бодрум, а на някой самотен остров в Бора- Бора Grinning А, аз съм забелязала, че най- върлите критици на чуждото тегло, имат проблем със своето  Joy Ама това е друга тема  Stop

Надин, защо да се притесняват, след като се забавлявай - явно не плащат данък обществено мнение.  Кльощави или дебели хората са щастливи - това навярно е проблемът на критиците Mr. Green А на Бора-Бора си струва да се иде - с излишни и без излишни килограми Laughing


# 21
  • Мнения: 2 195
Надин,  newsm10

А я вижте, какво открих -  Simple Smile преди минути е излязло във фейса.  Peace



Божеее, ама тук Джансел е май "а ла Рет Бътлър'', може да е странно,  Wink но ние с приятелки на жива среща си мечтаехме да го видим, точно  Simple Smile такъв!  Joy Joy Joy

п.п. Това е тейлър за новият сериал на Джансел, ама  newsm78 защо отказва да се вгради!  ooooh!



О, човек трябва да внимава какво си пожелава. Ето сега и новини, и снимки, и коментари . Ама ние всичко поемаме:
Имаме и клип! Явно Езги няма да е момичето от Анадола.
Пита се кой играе Исхан? Надали ще е Джансел  -  доста похотливо гледа след "падналата" си сестра Wink Другият (не знам името му Embarassed) не гледа така, но и погледът му е малко безизразен Peace Вероятно той е Исхан - на момичето му се поизгуби усмивката като го видя Thinking 

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 20:56 от Bagi

# 22
  • Мнения: 4 535



Цвети, вградих го Grinning  Много готин трейлър Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 4 535


Надин, защо да се притесняват, след като се забавлявай - явно не плащат данък обществено мнение.  Кльощави или дебели хората са щастливи - това навярно е проблемът на критиците Mr. Green А на Бора-Бора си струва да се иде - с излишни и без излишни килограми Laughing




Bagi , имах предвид да се скрият от критикарите Wink, ама после си помислих, че и островитяните имат комуникации, като нищо може да са в милиона на Туба Joy Joy

Тука нещо изскочи от Туитър, Цвети отговаря Grinning

# 25
  • Мнения: 4 535

Дали тази роля е отказала Туба newsm78

# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
...

Тука нещо изскочи от Туитър, Цвети отговаря Grinning



Надин,  Wink видях го, но... след като пуснах вече трея -  Simple Smile оказа се същото, но от сайта на телевизията и явно  Thinking Джансел е искал да информира феновете си.  Simple Smile



А за отказа на Туба - не зная, ама и ако е така -  Simple Smile добре е направила, това не е за нея.  Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 2 195
Надин, вероятно тази роля й е предлагана. Все пак изглежда около този образ ще се върти действието  Thinking
Цвети, може би си права. Изнасилването би напомняло за Фатмангюл. Но нали пък й се искаше да играе изкусителка. На мене би ми било интересно.

Мисля си колко "набързо" се появиха новината за проекта и треят. Съвсем различно беше с ЛП миналото лято. Колко много приказки изприказва Джансел - за сложния образ, сравняване с творби от световното кино  и т.н. Предвид немного успешното представяне на ЛП (ако си спомняте при появата на информация за Лошия път бе спомената и ЛП  по форумите - напомняха точно това Peace) Може би този път  Джансел не е посмял да говори или това е политиката на този канал - без много приказки и самореклами, направо с истинското представяне  newsm78

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Yapımcı: Gold Film Faruk Turgut
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Sanat Yönetmeni: Erhan Akgün
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nursel Köse (Bedia), Tuncer Salman (Fikret), Ferit Kaya (İhsan), Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten) Gökçe Ayyıldız (Canan)

Общи условия

Активация на акаунт