Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 838
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535
Надин, вероятно тази роля й е предлагана. Все пак изглежда около този образ ще се върти действието  Thinking
Цвети, може би си права. Изнасилването би напомняло за Фатмангюл. Но нали пък й се искаше да играе изкусителка. На мене би ми било интересно.

Мисля си колко "набързо" се появиха новината за проекта и треят. Съвсем различно беше с ЛП миналото лято. Колко много приказки изприказва Джансел - за сложния образ, сравняване с творби от световното кино  и т.н. Предвид немного успешното представяне на ЛП (ако си спомняте при появата на информация за Лошия път бе спомената и ЛП  по форумите - напомняха точно това Peace) Може би този път  Джансел не е посмял да говори или това е политиката на този канал - без много приказки и самореклами, направо с истинското представяне  newsm78

Моето мнение е малко различно. Аз мисля, че ролята му е предложена скоро, затова нямаше шум около нея. Щом месец май, още е нямало яснота за актьорите. Възможно да е станало след отказа на Туба. Предполагам, че всички сме наясно, че след сполучливият проект "ЗС", никой продуцент няма да рискува отново с Туба и Джансел. Иначе и на мен щеше да ми хареса Туба в такава различна роля. Дано запазят този стил в сериала, интересно ще ми е да гледам онова време, предполагам 1930-50 год.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиWink може и двете неща да са и Джансел, по-малко да говори, а и каналът започва реклама  Thinking едва след като има нещо готово / като трея днес/. Ама и този канал  Thinking май може и без реклама, та той си е най-гледаем и какъв по-добър шанс за един сериал от това да тръгне по него - това си е първата стъпка към успеха.  Peace Остава и да продължи добре,  Thinking да привлече публика и да я задържи, за да не го прехвърлят на друг канал.  Peace



А тази снимка,  Wink май не само на мен ми е харесала най-много, че и най-много колажи правят точно с нея.  Peace

# 32
  • Мнения: 4 535
Yapımcı: Gold Film Faruk Turgut
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Sanat Yönetmeni: Erhan Akgün
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nursel Köse (Bedia), Tuncer Salman (Fikret), Ferit Kaya (İhsan), Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten) Gökçe Ayyıldız (Canan)


Ваня, благодаря! Hug Припомням превода на Баги, за да се ориентираме:

 Нурин е момиче от дълбоката провинция, изцяло зависима от мъжката воля в семейството.  Тя е красива и съзнава красотата си. Винаги е искала да направи нещо различно. Решат е приятел на брат й Исхан. Исхан му има голямо доверие и му  поверява сестра си, когато е далеч от дома. Решат се възползва и я изнасилва. След това двамата заминават в Истанбул, където Решат бързо я забравя. Момичето е принудено да избяга от квартирата, заради домогванията на хазяина, в последствие пак е изнасилена и от невинно момиче се превръща в  "мръсна" пропаднала жена. Нурин среща Осман, който върти мръсен бизнес и започва да танцува в негово заведение.
Исхан тръгва да търси сестра си. След като  открадват парите му, става шофьор на такси. Като на кино Нермин - доведената дъщеря  на Осман,  забравя ключовете си в таксито му. Исхан се влюбва в нея....после се натъква на сестра си....



Предполагам, че са променили името от Осман в романа, на Кенан newsm78 От трея Джансел има вид на човек, въртящ мръсен бизнес Joy Ама къде е любовната история  Thinking

  Този актьор ще е Ихсан  Sad

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 22:28 от nadine1111

# 33
  • Мнения: 4 535
За съжаление, "Тиатро" изостава с много в резултата на финалния мач тази вечер Sad
Има още малко време, но засега губят с 0:4 .

# 34
  • Мнения: 2 195
Yapımcı: Gold Film Faruk Turgut
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Sanat Yönetmeni: Erhan Akgün
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nursel Köse (Bedia), Tuncer Salman (Fikret), Ferit Kaya (İhsan), Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten) Gökçe Ayyıldız (Canan)


Ваня, благодаря! Hug Припомням превода на Баги, за да се ориентираме:

 Нурин е момиче от дълбоката провинция, изцяло зависима от мъжката воля в семейството.  Тя е красива и съзнава красотата си. Винаги е искала да направи нещо различно. Решат е приятел на брат й Исхан. Исхан му има голямо доверие и му  поверява сестра си, когато е далеч от дома. Решат се възползва и я изнасилва. След това двамата заминават в Истанбул, където Решат бързо я забравя. Момичето е принудено да избяга от квартирата, заради домогванията на хазяина, в последствие пак е изнасилена и от невинно момиче се превръща в  "мръсна" пропаднала жена. Нурин среща Осман, който върти мръсен бизнес и започва да танцува в негово заведение.
Исхан тръгва да търси сестра си. След като  открадват парите му, става шофьор на такси. Като на кино Нермин - доведената дъщеря  на Осман,  забравя ключовете си в таксито му. Исхан се влюбва в нея....после се натъква на сестра си....



Предполагам, че са променили името от Осман в романа, на Кенан newsm78 От трея Джансел има вид на човек, въртящ мръсен бизнес Joy Ама къде е любовната история  Thinking

  Този актьор ще е Ихсан  Sad
Ако са променяли имената, то тогава Леман може би е дъщерята на Осман/Кенан, т.е. доведената му дъщеря.
 Мисля си, че английското резюме от фейса , на което направих кратък преразказ е само предисторията. Малко ми се разминава видно от написано: Осман познава Нурин, той  я е въвел в бизнеса, а героят на Дж. гледа така както се гледа непозната newsm78

# 35
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги,  Wink треят вече е с английски субтитри, а и  Blush как не обърнах преди внимание  ooooh! - ами Джансел пак говори с неговият си глас, без дублаж.  Peace



 ooooh! И естествено, пак отказва да се вгради -  Sad не знам защо!  Mr. Green

# 36
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Şükran Ovalı (Nuran) - с друг познат

Скрит текст:


  

# 37
  • Мнения: 4 535
Yapımcı: Gold Film Faruk Turgut
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Sanat Yönetmeni: Erhan Akgün
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nursel Köse (Bedia), Tuncer Salman (Fikret), Ferit Kaya (İhsan), Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten) Gökçe Ayyıldız (Canan)


Ваня, благодаря! Hug Припомням превода на Баги, за да се ориентираме:

 Нурин е момиче от дълбоката провинция, изцяло зависима от мъжката воля в семейството.  Тя е красива и съзнава красотата си. Винаги е искала да направи нещо различно. Решат е приятел на брат й Исхан. Исхан му има голямо доверие и му  поверява сестра си, когато е далеч от дома. Решат се възползва и я изнасилва. След това двамата заминават в Истанбул, където Решат бързо я забравя. Момичето е принудено да избяга от квартирата, заради домогванията на хазяина, в последствие пак е изнасилена и от невинно момиче се превръща в  "мръсна" пропаднала жена. Нурин среща Осман, който върти мръсен бизнес и започва да танцува в негово заведение.
Исхан тръгва да търси сестра си. След като  открадват парите му, става шофьор на такси. Като на кино Нермин - доведената дъщеря  на Осман,  забравя ключовете си в таксито му. Исхан се влюбва в нея....после се натъква на сестра си....



Предполагам, че са променили името от Осман в романа, на Кенан newsm78 От трея Джансел има вид на човек, въртящ мръсен бизнес Joy Ама къде е любовната история  Thinking

  Този актьор ще е Ихсан  Sad
Ако са променяли имената, то тогава Леман може би е дъщерята на Осман/Кенан, т.е. доведената му дъщеря.
 Мисля си, че английското резюме от фейса , на което направих кратък преразказ е само предисторията. Малко ми се разминава видно от написано: Осман познава Нурин, той  я е въвел в бизнеса, а героят на Дж. гледа така както се гледа непозната newsm78

Защо непозната, по скоро като изненадан и с доволство от преобразяването и. Пигмалион Joy Joy От провинциално момиче, да направиш дама на вид Laughing Поне това виждаме Rolling Eyes

# 38
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 39
  • Мнения: 4 535

Ваня, познахме с теб, че това е правилната актриса Peace Joy Joy

# 40
  • Мнения: 4 535
Mac sonucu: Karga 6-2 Tiyatro. Karga sampiyon!!!

Край на мача, "Тиатро" останаха на второ място  Sad Не плачете, на есен идва нов сезон Grinning

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243
doğum günün kutlu olsun. tuba büyüküstün

# 42
  • Мнения: 0
Привет!

Нуран ще иска да стане кинозвезда, а Кенан / Джансел / ще играе ролята
на режисьор, който ще й даде шанса да стане звезда.
Действието ще се развива от 1965г и напред.


Все пак няма да е мръсник Джансел, а явно джентълмен,
както си пожелах. Laughing Сигурно после и ще се влюбят и т.н.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Mac sonucu: Karga 6-2 Tiyatro. Karga sampiyon!!!

Край на мача, "Тиатро" останаха на второ място  Sad Не плачете, на есен идва нов сезон Grinning

 Sad Язък, ама...  Peace

Скрит текст:


Днес ни вълнуват други неща!  Joy Joy Joy

ФенчеHug а какво ще кажеш за принцесите,  Wink дето толкова ги чакахме!  Laughing

# 44
  • Мнения: 4 535
Да ви кажа честно, нямам търпение да почне сериала на Джансел. Когато прочетах написаното за сценария, имах друга представа, явно повлияна от "Фатмагюл" Sad Но трейла ми промени тотално представата. Виждам, че има  теми, където се обсъждат по два сериала. Така че питам, нормално ли ще е да си пишем за него тук newsm78

Общи условия

Активация на акаунт