Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 839
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 535
Привет!

Нуран ще иска да стане кинозвезда, а Кенан / Джансел / ще играе ролята
на режисьор, който ще й даде шанса да стане звезда.
Действието ще се развива от 1965г и напред.


Все пак няма да е мръсник Джансел, а явно джентълмен,
както си пожелах. Laughing Сигурно после и ще се влюбят и т.н.

Фенче, като двойка на пръв поглед, за мен са бетон Peace Благодаря за уточнението Praynig



Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 00:12 от nadine1111

# 46
  • Мнения: 0
Цвети, бебките са страхотно сладки!
Много хубави снимки на едно щастливо семейство. Hug
Изгледах и клипчето с коментарите на водещите как
се умиляват и те. Heart Eyes

Надин, разбира се, че ще си пишем в темата.
Смятам да ползвам линковете за гледане на сериала с превод
от друга или други теми Laughing, но аз лично ще си пиша и коментирам
само тук по разбираеми причини.

П.П. Явно и двамата мъже ще се влюбят в тази Нуран според подсказка,
която прочетох.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да ви кажа честно, нямам търпение да почне сериала на Джансел. Когато прочетах написаното за сценария, имах друга представа, явно повлияна от "Фатмагюл" Sad Но трейла ми промени тотално представата. Виждам, че има  теми, където се обсъждат по два сериала. Така че питам, нормално ли ще е да си пишем за него тук newsm78

Надин,  newsm78 на мен ми се вижда нормално, а и нали повечето от тук пишещите се познаваме и лично, та  Thinking ако има някакво противоречие във виждания за нещо - винаги намираме златната среда и сега  Wink пак ще го направим!  Peace

Първо да видим какъв ще е сериала, ще ни хареса ли и дали ще го гледаме - има време, а дотогава - всичко ново е добре дошло!  Peace  Simple Smile

 Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 4 535




Розовата панделка е много важна Joy  Да не говорим за определението " Superbaba " Grinning
Лека нощ! Hug Желая розови сънища  Embarassed Peace

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Kanal D'nin yeni dizisi Kötü Yol
от Cansel Elçin Fan Page/Cansel Elçin Hayran Sayfası

Kanal D'nin yeni dizisi Kötü YolOrhan Kemal'in ölümsüz eseri Kötü Yol, yakında Kanal D ekranlarında...
Kanal D’de yakında başrollerini Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’un paylaştıkları “Kötü Yol” adlı yeni bir dizi daha başlıyor. Orhan Kemal’in aynı adlı romanından esinlenerek televizyona uyarlanan “Kötü Yol”un hikayesi, 1960’lı yılların İstanbul’unda, Yeşilçam’da geçiyor.
“Halk Sineması” olarak vasıflandırılan, yılda 200’e yakın filmin çekildiği yıllar… Birbirlerine delicesine seven sevgililerin, bir türlü kavuşamayan aşıkların, makûs talihini yenmek için uğraşıp didinen fakir insanların anlatıldığı ama, her şeye rağmen mutlu sonla biten “melodramlar”ın zamanı...

1965 senesi, Adana..

Çamaşırcı Ayşe Kadın’ın büyük kızı Nuran, çevresi tarafından sürekli güzelliği övülen ve artist namzeti olarak görülen fakir bir kızdır. Bir gün, ağabeyi İhsan tarafından yüklü bir başlık parası karşılığında Bedir Ağa’ya satılır. Nuran’ın tek kurtuluş ümidi, büyük bir aşkla sevdiği şoför Reşat’tır. Fakat evlilik hayalleri kurduğu Reşat’ın onu patronunun karısıyla aldattığını öğrenince İstanbul’a kaçıp, hep ona söylenen, arada sırada kendisinin de hayalini kurduğu şeyi yapmaya; yani bir sinema yıldızı olmaya karar verir.
Adana kökenli bir rejisör olan Kenan Yılmazer, İstanbul’da Nuran’ın elinden tutarak ona bir şans verir ve şöhret basamaklarına ilk adımını atmasını sağlar. Ancak ne Reşat ne de ağabeyi İhsan, Nuran’ın peşini bırakmayacaktır.

Yapımcı: Gold Film Faruk Turgut
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senaryo: Zülküf Yücel
Yönetmen: Nisan Akman
Sanat Yönetmeni: Erhan  Akgün
Görüntü Yönetmeni: Yüksel Varol
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nursel Köse (Bedia), Tuncer Salman (Fikret), Ferit Kaya (İhsan), Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten) Gökçe Ayyıldız (Canan)


https://www.facebook.com/notes/cansel-el%C3%A7in-fan-pagecansel- … l/255869737851908

# 50
  • Мнения: 4 535
Добро утро!  Hug Хубав ден от към новини беше вчера Peace Определено мога да го обобщя с този колаж...бебетата на СС и мустака на Джансел Joy Joy



Но не е само това Wink Показвам ви и малко английски текст, да не скучае Баги, докато си пие кафето Grinning Аааа, ами то къде е Rolling Eyes Thinking

As I read in the short summary of the script - it is a bit different from the original novel. Here the main character is Kenan Yılmazer - a film director from Adana, living in Istanbul.
In the script Nuran's brother sells her to a rich and old man, Bedir Aga. But all her firends and people around always tell her that she is very beautiful and may become a film actress. So her only hope is Reshat, who is a driver. But Nuran gets to know that Reshat betrays her with his boss's wife. So, Nuran runs away and goes to Istanbul. She wants to realize her dream and to become a film actress. Here she meets Kenan, who offers his help to her, gives her a chance to go up the stairs of fame. But Ihsan and Reshat never stop following Nuran.

http://www.facebook.com/#!/canselelcinfannpage/posts/256018427837039

Айде и кафето, че да сме си в традициите Wink Hug За всекиго по ...мустак Joy Joy Joy

 Лек ден! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 07:55 от nadine1111

# 51
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

НадинHug благодаря за кафето,  Wink взимам си и aз един мустак!  Laughing

Още повече, че след снощният трей  Thinking имам чувството, че са ми изпълнили желание с този образ на Джансел /  Wink не, че ще е точно такъв, но на визия  Thinking поне го докарва, като Кларк Гейбъл/.  Peace



А, пък другото, което получихме вчера -  Flutter направо, така ме заредиха с тези снимки на СС и особено, че най-после видяхме  Simple Smile и муцунките на малките кукли, та сигурно ще ме държат още дни в прекрасно настроение.  Peace



А тази снимка е вече профил на едната фейс страница на Туба и Онур.  Peace

# 52
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И пак съм аз, но понеже споменах Кларк Гейбъл, а сега търсейки инфо стигнах до Чат рума на Пленителката в АТВ форума и попадам на пост на Самиш, та...  Blush мога ли да пропусна!  Peace

# 53
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Е, явно не сте навикнали,  Wink както нас в Русе на подобни горещини и затова сега не намирате сили да пишете!  Joy Joy Joy

А аз  Blush нали сега мога, та  hahaha се налага и да си пиша сама, ама пък после  Wink ще е ваш ред!  Peace

Сегаа  Simple Smile Джансел с новият проект е отразен от пресата и аз  Blush, като съвестен новинар  Simple Smile трябва да го отбележа.  Peace



Скрит текст:
Исках да сложа линк, но понеже не се отваря  newsm78 - май имам някакъв технически проблем още от снощи  Mr. Green, та затова слагам текста и то, преведен от Гугъл.  Peace
Добавям линка за всеки случай, ако реши да се отвори.  Wink

http://televizyongazetesi.com/iste-cansel-elcinin-yeni-tipi!_6_54002

"Известният актьор Cansel Elçin, получава Makeover с нова серия.

Канал Д екрани ще започне да се предаде характера на серията Cansel Elçin'i ще видите тънък мустак.

Cansel Elçin, както и че от 1960 година символи Yeşilçam.

Историята на сериала също вдъхнови романа на Орхан Кемал създава лош път. Преминавайки през града, тъй като 1960.

Съживи поредицата, името на героя Cansel Elçin'in Кенан ... Илкер Aksum, Решат характер, даде живот на характера на Nuran благодарността обикновено е сериозно състояние.

Боб е директор, със седалище в Лондон Cansel Elçin'in характер, му даде шанс в Истанбул от страна и слава Nuran'ın стълбата позволява появата. Но, разбира се, има един злодей в серия Yeşilçay адаптация. Той също така изигра Илкер Решат Aksum'un ...

Брой на притежателя, особено в началото на екрана изглежда като фенове Cansel Elçin."


Е, засега само в това издание, но...  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 195
Добро утро!  Hug Хубав ден от към новини беше вчера Peace
Но не е само това Wink Показвам ви и малко английски текст

As I read in the short summary of the script - it is a bit different from the original novel. Here the main character is Kenan Yılmazer - a film director from Adana, living in Istanbul.

In the script Nuran's brother sells her to a rich and old man, Bedir Aga. But all her firends and people around always tell her that she is very beautiful and may become a film actress. So her only hope is Reshat, who is a driver. But Nuran gets to know that Reshat betrays her with his boss's wife. So, Nuran runs away and goes to Istanbul. She wants to realize her dream and to become a film actress. Here she meets Kenan, who offers his help to her, gives her a chance to go up the stairs of fame. But Ihsan and Reshat never stop following Nuran.

http://www.facebook.com/#!/canselelcinfannpage/posts/256018427837039
Добро утро  Hug
Според краткото резюме на сценария - той се различава малко от романа. В сериала главният герой Кенан Й. е филмов режисьор от Адана, който живее в Истанбул.
В сценария братът на Нурин я продава на Бедир ага - богат, възрастен мъж. Обаче, всички нейни приятели и познати винаги са й казвали, че е много хубава и може да стане филмова актриса. Така нейната единствена надежда е Решат, шофьор на такси. Но Нурин научава, че Решат с жената на шефа му се готвят да я предадат. Затова Нурин бяга и се озовава в Истанбул. Тя иска да осъществи мечтата си да стана филмова актриса. В Истанбул среща Кенан, който й предлага да й помогне - дава й шанс да се изкачи по стълбата на славата. Но Исхан и Решат никога няма да се откажат да я преследват.


Сега разбирам защо Туба е отказала този проект. Не знам дали това е сериалът със слаб сценарий,  но много ми прилича не само на Аси, но и на ПС. След като е на върха и тя няма да си позволи да играе нещо deja vu.
За мое съжаление зад мустачките на Кенан ми се усмихва Оджата. Sad
 
Още повече, че след снощният трей  Thinking имам чувството, че са ми изпълнили желание с този образ на Джансел /  Wink не, че ще е точно такъв, но на визия  Thinking поне го докарва, като Кларк Гейбъл/.  Peace



А, пък другото, което получихме вчера -  Flutter направо, така ме заредиха с тези снимки на СС и особено, че най-после видяхме  Simple Smile и муцунките на малките кукли, та сигурно ще ме държат още дни в прекрасно настроение.  Peace



А на тази снимка, пак позната физиономия - ала Джим Кери. Peace Дано в проекта играта на Джансел  да е различна, независимо от визията и позната роля на "водач към славата" Peace

Освен това, не ми се иска да се прават аналогии с известни актьори, както в случая с Кларк Гейбъл. Очакванията обикновено натоварват актьора, а сравнението в повечето случаи не е в негова полза.  Peace

Цвети и аз се заредих Grinning Не знам дали толкова бих се зарадвала на новина за нов проект или на това, което се вижда и чувства на снимките. Но все пак нека  радостите около бебките да са за тях, а за нас - нова роля. Но май в скоро време само ще дебнем из нета като папараци  newsm78

Не се преуморявайте, жега е Wink Хубав ден Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиHug благодаря за превода, той показва, че и Фенчето  Hug се оказа права още снощи, като ни даде подсказка!  Peace
Е, ама и това ако не е бързо информиране, браво момичета!  Hug

Привет!

Нуран ще иска да стане кинозвезда, а Кенан / Джансел / ще играе ролята
на режисьор, който ще й даде шанса да стане звезда.
Действието ще се развива от 1965г и напред.


Все пак няма да е мръсник Джансел, а явно джентълмен,
както си пожелах. Laughing Сигурно после и ще се влюбят и т.н.

А, колкото до сравняването с Кларк Гейбъл  Thinking аз, също мисля, че е натоварващо, но го правят... и то най-големите фенове на Джансел.  Peace
Аз по-скоро правя аналогия с образа ''а ла Рет Бътлър'', не с актьори - защото за мен и другият играл тази роля Тимъти Далтън, също ми хареса, макар и в продължение - с друг автор и с други изпълнители / но... разликата в годините  Wink/.

# 56
  • Мнения: 4 535
Интересно четиво, за българите на фестивала в Монте Карло Grinning

# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинHug прочетох материала и... ще трябва да ви оставям вече, та предавам  Wink щафетата до довечера и то със заряд от СС / с двете пухкави муцунки  Heart Eyes/.  Peace



И внимавайте с горещината,  ooooh! поне че обещават разхлаждане утре!  Peace

# 58
  • Мнения: 4 535
Цвети, ще се разхлаждаме в интернет Wink То от вчера снимките с Туба са не море...океан цял Grinning



Ще поглеждам за новини, ама нещо трети ден ми е мързеливо...като за сряда Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 10 016
Здравейте момичета!  Hug
Не мога да ви кажа колко се радвам на снимките и новините!  Hug
Благодаря!  Hug
Прекрасни бебчета!  Hug Щастливи Туба и Онур!  Hug Е, това, засега, ми стига!  Hug
Много тежко ми беше пътуването в жегите, този път, макар и натоварено с положителни емоции!  Peace
Една бебешка снимка, че да се порадвам и аз!  Hug
Приятен ден!  Hug

   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт