Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 162

  • 43 871
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 535
Линка  Hug Peace



Слагам и един линк от фейса, за който не гарантирам, че ще се отвори, но за всеки случай:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150946467052156

Tuba Büyüküstün ikizleriyle Bodrum'da (Show Kulüp)

# 61
  • Мнения: 4 535


На Хасрет и се пие кафе  Joy Вижте как хубаво гледа Peace

# 62
  • Мнения: 10 034

Слагам и един линк от фейса, за който не гарантирам, че ще се отвори, но за всеки случай:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150946467052156

Tuba Büyüküstün ikizleriyle Bodrum'da (Show Kulüp)

Надин  Hug на мен ми се отвори. Явно, на  малките госпожици много им харесва студената баня!  Heart Eyes
И друго, тате, освен че е по-дебел е и по-неуверен... а бе, мъже ...  Joy

# 63
  • Мнения: 10 034


На Хасрет и се пие кафе  Joy Вижте как хубаво гледа Peace



Заповядайте, моля!  Hug

# 64
  • Мнения: 4 535
Хасрет благодари Praynig с подходяща музика за кафето Hug

">#![/video]

Olivia Newton John -Blue Eyes Crying in the Rain.

# 65
  • Мнения: 2 195
Баги,  Wink треят вече е с английски субтитри, а и  Blush как не обърнах преди внимание  ooooh! - ами Джансел пак говори с неговият си глас, без дублаж.  Peace



 ooooh! И естествено, пак отказва да се вгради -  Sad не знам защо!  Mr. Green
Чак сега забелязах, че има превод. Честно казано малко  Rolling Eyes С кого ли ще е красивата история? Кенан само оджа ли ще бъде?

Нурин
Решат, ожени се за мене,
А?!
Нека избягаме.
Нека отидем някъде надалеч!

Струва ми се, че репликите са на другия господин Thinking
Ще сме заедно, сладка моя.
Ще отидем надалеч
На място, където
те няма да докоснат любовта си.


Кенан
Никого не слушай, Нурин!
Ти си родена да бъдеш звезда!
Аз не ти предлагам обикновена роля.
Аз ти давам роля, която ще те изведе на върха.


А Хасрет, вече си е получила ролята:

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 19:27 от Bagi

# 66
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Видях, че сте пуснали видеото от плажа, но ако е по-лесно за някои в тубето:  Hug




Баги, благодаря за превода на трейлъра на "Лошият път!
Новата визия на Джансел е интересна, дано и сериала намери своята публика!  Peace

# 67
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Tuba Büyüküstün Doğum Günü Etkinliği (Event for Tuba Büyüküstün's Birthday)



https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … 10150886762371801

# 68
  • Мнения: 4 535


Нямате си на идея, колко ми е точна тази актриса с визията си, за моята представа. И все пак предполагам, че любовната история ще се свързва с ролята на Джансел. Иначе няма логика, да се обявява като главен актьор, ако ще е само оджа Thinking

# 69
  • Мнения: 0
 newsm10Правилно предположих какви са предпочитанията на Джансел и коя роля може да го заинтригува.
Разбира се ,че проекто-актрисата /и не само тя/ще е влюбена в героя му /богат - коцкар/  
Ролята е направена  специално за него - ГЛАВНА.
Другото,което се разбира от трейлъра  и инфото е ,че филма ще се прави с много пари/както "С
богом любима" и ВВ/Явно собствениците на ГОЛД ФИЛМ  сериозно се страхуват  да  не го изпуснат....... smile3521

...............

Никой ли не забеляза ,че Туба се "появи" след планирано криене  ТОЧНО  в деня, в който излезе трейлъра на Джансел .Дано не се е комплексирала милата  .Типина следродилна депресия


......
Не вярвам на Туба да са и предлагали роля в този филм .Няма такава за нея. Порочна и фатална жена не са нейното амплоа

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 18:30 от DAMON

# 70
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Никой ли не забеляза ,че Туба се "появи" след планирано криене  ТОЧНО  в деня, в който излезе трейлъра на Джансел .Дано не се е комплексирала милата  .Типина следродилна депресия

За твое сведение трейлъра на Джансел излезе на другия ден.

# 71
  • Мнения: 0
Никой ли не забеляза ,че Туба се "появи" след планирано криене  ТОЧНО  в деня, в който излезе трейлъра на Джансел .Дано не се е комплексирала милата  .Типина следродилна депресия

За твое сведение трейлъра на Джансел излезе на другия ден.

 PeaceВ техните среди тези неща се знаят и планират .Снимките са се появили точно когато е трябвало за да се публикуват от пресата  на следващия   по план - ДЕНЯ

Не се заяждам ,а  го намирам за нормално -суета и ПИ-АР

# 72
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 73
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 74
  • Мнения: 10 034
Здравейте!  Hug

Видях, че сте пуснали видеото от плажа, но ако е по-лесно за някои в тубето:  Hug





Ринка  Hug благодаря!  Hug

Виж как познавам!  hahaha Joy Joy Joy

Чудя се дали и аз да не си сменя подписа, ама много ще станем с бебета и Онур в подписите си.  newsm78



Толкова са сладки!  Peace Как приличат и на тати и на мама!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт