Красотата на земята сме събрали във цветята !

  • 53 761
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 054
Много мило ми стана като си видях честитките за прекрасния празник! Благодаря ви от сърце!
Насъбрах малко материал и идвам да ви се похваля!
Гладиолите ми  Heart Eyes
Скрит текст:




Гладиолите на баба.. Без дъх ме оставиха! Имаше и една жълта, която не можах да снимам, от центъра й бликаше розовко Heart Eyes




Сентполиите и една глоксиния:
Скрит текст:



Придобивките от Добри, огромно благодаря!
Скрит текст:


Със закъзите нещо ме няма, но 2 цъфнаха, а другите се хванаха, дано до зимата се похваля и с тях.

Едното ми сакъзче спря да цъфти, а новите листа, които изкарва са жълто белички. Свежи, твърди, здрави, но бели.. Знаете ли какъв е проблема?
И още един въпрос.. за лалетата /който отдавна прецъфтяха, но сега се сетих за тях. Луковиците вадят ли се за известно време, как се съхраняват, прави ли им се нещо преди да ги забода пак наесен? Praynig

# 376
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Буболече, страхотни са ти гладиолите
Което ме подсети, че имам 20на луковици, които така и не засадих  Embarassed
Довечера ще ги набоцкам (само ги намеря) - дано оцелеят за догодина

# 377
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Буболече, радвам се, че се завърна тук!  Hug

 Прекрасни гладиоли. Плакна очи срещу екрана и се радвам от сърце.
 Аз затрих някъде моите луковици и тази година нямам нито една гладиола.
 А миналата пролет Доби и Мариетка ми пратиха. Месечинка също ми прати. Дори мъжът й ми ги донесе на крака до нас. Ех...Толкова съм загубена.  ooooh!

# 378
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Момичета,
видях, че сте ме мислили Hug Добре съм, но тази година нямам никакво време за цветята, имам всичко 2 сандъчета петунии, които ме отсрамват, сакъзчетата останаха у нашите, мушкатата ги уморих Embarassed Радвам се от време на време на вашите Heart Eyes

# 379
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Това последното включване ме разтопи  и не мога да остана равнодушна.

  Hug Плами, колко малко е останало до важния ден. Леко раждане ти желая! И да не забравиш да се обадиш с щастливата новина.  Hug Heart Eyes

 Аз те мисля. Но не винаги го споменавам. Ако не ме е срам, че ще ти досаждам, ще ти звънна.  Hug

 Чакаме ви двама вече!  Simple Smile

 Китайката ми се убива да цъфти.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Нели,
изобщо не би ми досаждала Hug Аз от вчера най-после съм си вкъщи, приключих с ходенето на работа. Сега ще имам повече свободно време, само да не беше тази жега Tired Обаждай се, а аз няма да пропусна да се похваля, само дай Боже всичко да е наред Praynig

# 381
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Плами, всичко ще е наред! мисли позитивно, високо вдигната глава, усмивка до уши и  Hug
Все пак мина през толкова много за да стигнеш до тук - няма как да не е наред  Heart Eyes

# 382
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ku4o  Hug
И да не спамя само, ето това си имам тази година Embarassed

# 383
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Нели, покрай моите гладиоли се консултирах с колегите от flowersnet. Обясниха ми, че ако не са прокарали не им е проблем да седят така и с години, но ако са прокарали - все още не е твърде късно да ги засадиш и да стискаме палци за по-топъл октомври, за да могат да си завършат нормално жизнения цикъл

# 384
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Буболече, сега се върнах отново да разгледам снимките и обърнах внимание на въпросът за жълто-белите листа на сакъзчето. Това е хлороза - липса на достатъчно желязо. Купи си от агроаптека хелатно желязо и поливай с него. засегнатите листа няма да се оправят, но ще предотвратиш поява на хлороза по новите

# 385
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Страхотни цветя сте показали всички!

Аз ви казвам добро утро с моят изгрев днес:

# 386
  • Мнения: 5
matze,Хеий,ku4o,благодаря Ви за съветите! Правила съм и други опити с фурмите, но израстват едни дълги пръчки-листа и не се разтварят. За сега ги оставям да видим как ще се развиват и ще докладвам със снимков материал!
mari_eta,много хубав изгрев!Надявам се да е български! Laughing

# 387
  • Мнения: 850
Здравейте , момичета , останаха ми очите , много красота сте показали ... аз имам един въпрос , каменните ми цветя тази година вървят само на листна маса , много малко цъфтят , може ли да ми кажете , какво да направя , да торя ли , с какъв тор?

# 388
  • Мнения: 28
Здравейте, може ли малко информация за това цвете?  Купено е от Баумакс, но нямаше наименование.

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 17:10 от miusli

# 389
  • София
  • Мнения: 224
Момичета,страхотни китки...
Подариха ми чепка от едно цвете,но не знам как се казва,знам само че ако е на по тъмно листата му стават зелени,ако е на слънце пожълтявали...Някаква идея какво е цветето...

Общи условия

Активация на акаунт