КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 271
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Посред нощ да ви се обадя, че мърдам  Wink
Дълъг ден беше днес - първо на работа, след това на село. Мъжа ми си пръска лозето, а аз си набрах зелении и кайсии. Свекито "представи" ранната си зеленчукова реколта и така ...
Роси, приятна почивка на моренцето, всички дни да са слънчеви и да съберете много здраве и хубави емиции  Hug
Иве и Нели, някой прекрасен ден това лято може и да се разходя до Варна да се видим със сестра ми и тогава със сигурност ще ви се обадя - стига да сте на линия Wink
Рени, голям купон е при вас  Hug
Гъбка, Шпунц, оздравявайте и дръжте фронта - лятото е време за събиране на здраве  Simple Smile Желая ви го от сърце   bouquet

Спокойна нощ и сладки сънища на всички  smile3524

# 31
  • Мнения: 894
Добро утро прекрасници! Hug Hug
Да Ви се оплача защо толкова рано съм цъфнала в нета. Cry
В 6 часа се събуждам от невъобразим шум на мотори.Излизам на терасата и що да видя десетина циганина косят тревата.То хубаво правят ,че тревата беше станала до колене, но бива ли ти в 6 часа да включиш моторите  #Cussing outА днес съм след обед на работа и мислех да се излежавам Simple Smile
Хайде на кафенце!

Весел,хубав и усмихнат ден! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Макавели с най-голямо удоволствие чакам да ми се обадиш щом дойдеш във  Варна Hug Hug

# 32
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Тази сутрин минутките ми не стигат  Rolling Eyes

Ив, съчувствам ти за олелията -  опитай пак да прилегнеш. Разбира се, че ще се обадя - само да се случи, че го отлагаме вече откога  Wink

Хубав и спокоен ден на всички

# 33
  • Мнения: 1 563
                       
 Добро утро момичета  Hug Hug Hug
 Макавели, Ивче  Hug Hug Hug , благодаря за кафето и музиката !
 Аз пък да ви поканя на кафенце на моят двор,  на вилата пред розите Hug Simple Smile
 Преглеждах си фотоапарата  , за да го потготвя за много снимки из  Европата .
 Почти си изпих кафето и ставам , че имам  някои неща да си оправям още.
 Ще ми липсвате , но мислено ще съм с вас. Ако имам възможност , ще ви пиша . До 25 юни !. 55 55 55  love001  love001  love001  love001 sun sun Kissing Heart sun lovekiss travel travel travel

# 34
  • Мнения: 5
Ивлин,Макавели,Роска ама наистина сте ранобудници !Благодаря за кафенцето и настроението което сте донесли в групичката ни !
Роска от сърце ти пожелавам да се "топиш като шоколад на слънце" и да добиеш такъв цвят на Слънчев бряг !Наистина подготви апарата и направи фотосесия !
Макавели,толкова ще се радвам да дойдеш до Варна и...да те гушна !Когато наближи просто  се обади Ще ти пратя на лични телефона си !
Естествено това се отнася за всички момичета ,които имат път към Варна  Аз така или иначе ще си бъда в града ,нали и моите "курортисти",децата ще си дойдат !
Снощи като се прибрах от вилата в пощенската кутия  покана за писмо до големия ми син Изненадахме сде ,защото той от 13 години не живее в Бг Тази сутрин  деди отиде да провери за какво става въпрос и се оказа ,че общината се е раздвижила вече за изборите... пращат писма за актуализация на адресите  Не ми е ясно какво точно ще актуализират ,след като той си е бг гражданин и си е регистриран на този имат ,който си е негов ?Явно не го виждат да гласува та затова  или знам ли ?
Днес се хващам с голямото пране ,тя Изаура вече пере първото...
Пожелавам ви да не прекаляване със слънцето ,по-бавно и по-на сянка ! Hug

# 35
  • Мнения: 894
Макавели,Роси,Нели! Hug Hug Hug
Роси приятно пътуване из  Европа!!!!!!!!!! travel
Желая  ти приятни моменти и весело настроение!  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 1 529
Еми като ще си говорим с картинки етои от мен:
 Роси лек път и после отчет със снимков материал.
 Рени ,като беше в София що се не обади да се организираме да те видим?
 Знам какво е с децата ,но пък е весело.

# 37
  • Мнения: 7 385
          Привет,момичета!Да се обадя и аз въпреки,че около мен няма нищо интересно.Чета ви,но нещо музата за писане я няма!
          Явно и среща не се очертава!Всички подминават написаното предложение! Mr. Green
          Роси,приятен път и весело изкарване!Чакаме снимчици!
          Шпунц,победи ли летния вирус?Къде са черешката и баткото?Не си писала скоро за тях!
          Танитке,къде зачезна и ти?Надявам се да си на приятно пътуване без комп! Wink
          Иви,топна ли се вече в моренцето?Хайде направи го и за нас!МъжО има роднини във Варна ,но не сме ходили от години там.Ходим обикновенно по южното Черноморие.
          На всички споменати и неспоменати от мен  Hug Hug Hug!
          Лек и спокоен ден и стойте на сянка,че уж ще става по-хладно,ама тук пече ли пече.Чудя се как ще тръгна на работа и то точно в 12 ч. newsm78

# 38
  • Мнения: 894
Дидиа,здравей! Hug
За срамотиите още не съм се топвала, но събота и неделя обещавам.И при нас е голям топлик ,а казваха че ще захладнява. Ей,всички обичате да ходите по Южното Черноморие.Там водичката е по-топла и е по екзотично навярно.
Приятен ден на всички    bouquet

Последна редакция: чт, 14 юни 2012, 11:46 от Ivllin

# 39
  • Мнения: 1 998
Привет дами Hug Hug

Иви,Макавели ,Роси - благодаря ви отново за ведрото настроение ,коено създавате сутрин Hug Hug
Нели - по-лежерно, че то ида бързаме и да не - тя работата пак нас чака Grinning Joy
 Иви - и аз се присъединявам към Дидия - топвай се и заради мен Grinning

Аз още съм болна.Гаден и продължителен вирус.Канехме се да прескочим  през почивните дни до Чирпан да надникнем свекървини ми,но се отказваме.Не ми се ще да им предам болести.
На мама вече успях.
Уфф- аман от болести.
Снощи  до късно не можах да заспя.Изгледах мача- ядосах се заради холандците.Яд ме е на германците.Цяла Европа командорят и диктуват правила,а сега и ще ми бият по мачовете Mr. Green Mr. Green
Та ,ако не ме беше досрамяло от мене си щях да ставам да пуша към 1.30 Embarassed,но се отказах.
А и Павел щеше мнооогоо да се размрънка ,че съм болна ,а пуша.В същност цели два дни не ми дойде на ума за цигарА .това при мен е показател,че съм болна.
Даа ама вчера следобяд вече ми се допуши ,макар че нямам обоняние.
Значи отивам  към подобрение Mr. Green

Иначе за фото с прическата - нека се пооправя малко ,че да съм хубаваа,а и трябва да се боядисам.
Косата ми пак е дълга- е ,не колкото преди подстрижката,но е понакърцана от тук от там.И от там идва различното. Grinning

Маринкаааа, Танчееее 

Довечера се каня да готвя нещо,че тия дни я караме на сирене,домати краставици - домашни Grinning
Още не съм измислила,но все ще сътворя нещо.

Олелее -цял ферман изписах.
Спокоен и прохладен да е денят ни момичета  Hug

# 40
  • Мнения: 7 385
           Гъбче,Що им се ядосваш на германците?Да беше и БГ като Г-я, а то .....калинки ни напълзяли отвсякъде! Mr. Green
           Иви,не обичам южното Черноморие,но децата искаха там.Сега не сме ходили на никое  Mr. Green Дедито като чуе Китен и зле му става.Претъпкано,хлапета и по дърветата...хич не го обича и последно ходихме на Приморско и Бургас.Аз обичам да си ходя на Варна ,ама пита ли ме някой  Laughing Сега пък е направо чудо,ако мога за ден да изляза от къщи.И то ще бъде все на бегом,а така съм уморена  ooooh!
           

# 41
  • Мнения: 894
Гъбче,оправяй се по-бързо!Ужасно е в тези топлици и да си болна.И аз уж се пазя по скоро от течение защото е отворено навсякъде.Един съвет от мен,сега както не си пушила няколко дена е удобен момент да ги махнеш тези цигари.Кой ти го казва Аз 30 години пуших,но щом навърших 50 г и ги хвърлих от раз ,много трудно беше но успях Ето вече 7 години не пуша ,но това си е твое решение.Хайде отивам на работа wavey

# 42
  • Мнения: 1 250
Живи сме, надишали се на прахоляци,на къртени стени на какво ли не, но поне края се вижда. Майсторите си отидоха, направиха каквото поискахме, сега в момента чистим мръсотиите, да не продължават да се разнасят по цялата къща.Но трябва да идват да инсталират климатик в новодокараната стая,и понеже е доста нестандартна съответно и мебели , но това полека лека.Само да удпеем да се справим с ужасния безпорядък. Сутринта , понеже днес е деня в който можем да изнесем навън крупни неща като мебели и т.н изкарахме един юношески креват ,но докато минат  с камиона, вече го отнесоха. Радвам се когато нещата в които има още много живот продължават да ги използват при нужда.
Извинявам се,девойки,не съм чела нищо,новсе си мисля за скорошна среща, живот и здраве.
Хаиде ,почивката ми свърши,на работа Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5
Гъбче,съчувствам ти ...в този топлик и болничко е ужасно но...щом ти се пуши наистина вървиш на оправяне !Права е Ивлин ,тютюнопушенето е чипа в главата Просто казваш няма да пуша и това е !Иначе това  че ги намаляваш всеки ден по една е до време ,после ефекта като диетите и напълняването  -йо-йо LaughingАбе аз кво давам съвет ,като никога не съм била върла пушачка е палила съм по цигара ама от дъжд на вятър  И сега да се видим с теб бих запалила ,ей така когато ми е кеф го правя с приятелки !
Наистина Дидиа,софиянци предпочитате южното черноморие,но то и по магистралата ви е по-близо...Ще се радвам да ги навиеш  и да се отбиете през Варна Hug
Кари това с изнасянето на големи "боклуци"  го преживях но  по друг начин Изнесохме старата приста и докато  я оставим  двама циганина  я разфасоваха... остана само част от дамаската и някаква вата Поне да бяха я прибрали в контейнера.Отидох и я  изхвърлих след тях  Mr. Green
Да се похваля днес ми поставиха и щорите и е приятно  с тази приглушена светлина Две седмици живяхме като Биг Брадър Joy Joy Joy,а милите ми цветя едва дишаха от слънцегреенето Ура вече ще им бъде комфортно  Grinning
Хубава вечеря,ако  мога по-късно пак ще  ви посетя ! Laughing

# 44
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета! Heart Eyes  
Дидиа , нали питаше за Краско , ей тъй живее при баба и дядо.  Joy



Ето и снимки , който му се гледа.  Peace
http://milkakrasteva.snimka.bg/other/krasko-2012g.683489.27544766
Запечатана е ваканцията му тук от самолета още.  Mr. Green
Хубава вечер!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт