КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 404
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 179
Привет и от мен  Hug Hug Hug

Ходих да пусна тотото. Ако спечеля джакпота ще ви водя на кафето в Париж.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 755
    Дидиа,това е изключено/във всякакъв вариант/Аз се надявам на кротко и цивилизовано съседство.Но е малко вероятно.Ще видиш,че скоро ще измисли как да ме атакува.Сега събира информация.При теб нещата опавят ли се?
    Римарче,не знам защо чак сега виждам,че си писала.Хайде,успех и стягаме багажите за Париж!

# 77
  • Мнения: 894
И аз ходих да пусна тото и вместо 6 съм писала 7 числа,дано е  на късмет! HugАко спечеля  всички кгб-ейки в Париж ,Лондон и Рим newsm01 newsm01

# 78
  • Мнения: 7 492
             Яжке, и аз се надявам мирно да съществувате,защото имам светъл пример с едни съседи.Не можехме да спим,че се налагаше да ги укротяваме почти всяка вечер да не кажа нощ!И с двамата ние се разбирахме отлично,но....те не можеха. LaughingТа контрата оставаше все у нас - като си правеха номера рикошета засягаше нас.Ту канал запушен / а беше общ/ ту водата спряна , а и тръбата една  Laughing и още ред щуротийки.Та дано всичко при теб да е без приключения и тровене на нерви. Peace
            Девойки,и аз явно се явявам един от шансовете всички заедно да видим Париж!Рекох си - ако не улучите вие да взема и аз да пусна едно тото за по-сигурно. Laughing Laughing Laughing Така,че преди в Кубрат се обърка тотото ,та дано сега уцели точното място в Сф или Варна! Peace

# 79
  • Мнения: 1 250
Девоики мили,влизам за секунда,прочетох само Дидиа над мен Simple Smileхаоса у нас е величествен но полека лека нещата си влизат в релсите.Аз се чувствам много изморена,много ме боли лявото коляно, но живот и здраве, ако успея може би тази сряда ще тръгна,ако ли не, пак живот и здраве, ще бъде другата сряда. Praynig

Целувки на всички ви  и ако сте имали поводи за празнуване, честито и със здраве Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 16 230
Каролин, чакаме те.
Яжке, от съседа - очаквай и неочакваното. А нали имаше някаква изгора - и тя ли е при вас?
Видях снимки на Насето с новата прическа - хубаво момченце.
За тотото - не съм пускала, аз не печеля. Ако КГБ спечели - аз съм скромна искам само до Истанбул.
Аз днес ходих при Ани и сега съм подстригана. С етажирана, къса до раменете коса съм. По-леко ми е в топлото. На Пламен не му хареса - проблема си е негов.
После пихме безалкохолни коктейли с нея и си говорихме. Поисках да и взема нещо за ядене - не ще. Дюнера и  сандвичите били мазни, от пил. бутчета и писнало - вече кукуригала. Накрая взе 1 таратор и 1 банан. После уж се прибрах, но пак излязохме с Пламен - да се видим с великата Бойка.
Сега гледам филма на Аненце и си чета насам-натам.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 755
   Aйша,сам е.Днес отряза едно сухо дърво и го наряза на парчета.После се покри-вероятно спи на обяд.Към 19ч излезе и аз веднага след него отидох при една съседка.После като се прибирах ме информираха,че се е върнал много пиян.Така бил и снощи.И вероятно се трупира направо,затова не му свети лампата. Много интересно нещо- днес разбрах,че е тук от 5-6 дни.Аз го видях в петък сутринта,а три нощи преди това го сънувах и нощем имах страхотно главоболие.
   Насето е като мутра в прическата. JoyЩях да му правя компотчета,но сега ме е страх да набера череши.А ще ги изядат врабчетата.Но,здраве да е...
    Каролин,чакаме те!
   Къде сте момичета?Днес цял ден никой не е писал.Вероятно сте по вили и градини.Утре ще пишете,но аз няма да съм тук.Разминаваме се.
   Вижте ми превозното средство!Паркирах го отдолу. hahaha

Последна редакция: нд, 17 юни 2012, 23:02 от Яжка

# 82
  • София
  • Мнения: 16 230
Яжке, набери си череши и направи компоти за Наско. От какво да те е страх? Цяло дърво с плод няма ли да му приседне на съквартиранта? Внучето е и негово. Явно изгората  му е била шута и затова се е върнал. Да се напива - като не буйства не ти пречи. Пък и така заспива рано, не ходи насам-натам.
Докато береш череши внимавай  - това е дърво с много чупливи клони. В Симеоново, около бившата вила доста съседи изпопадаха от черешите и се потрошиха.
Лека нощ от нас, че утре ставаме рано.  Cry

# 83
# 84
  • Мнения: 11





Добро утро Simple Smile

Отново започва една работна седмица  Wink Лято е, топло и слънчево, приятно, зелено и свежо    bouquet

Нека и настроението ни е на max - хубав ден и успешна нова седмица

# 85
  • София
  • Мнения: 1 755
   Добро утро!
   Макавели,благодаря за кафенцето.Хубаво е да ти го сервират в леглото.Ти ме изненада тази сутрин.Аз също допивам моето и се стягам за работа.
   Мари,къде изчезна?
   Приятен ден и успешна седмица,мили момичета!

# 86
  • Мнения: 7 492
                 Добро утро и от мен!
                 Макавели,пийнах от кафенцето във ваша компания.Станала съм по нощите ,ама си играх с една кутийка.То ,човек,като не може да се наспи като хората поне да свърша нещо. Laughing
                Яжке, ако те е страх за черешите да дойдем да наберем за Насето! Laughing Как така детето ще остане без компотчета и конфитюрчета заради един съквартирант. Crossing Arms А и да се похабят направо е.......престъпление и без това на пазара хем са скъпи,хем не са хубави.Ние си имаме двегодишни малки черешки /дядо го насади в задния двор/ и са родили колкото да се опитат,а децата така им се радват.По-добре си е от дървото.Нашите бяха изяли гроздето от асмата на свата и той купува и връзва грозденцата на лозата и нашите във възторг.Бяха по-малки та ги поизлъгваше.Тази година май номера няма да мине! Mr. Green
                Лек и спокоен ден и седмица на всички!  bouquet
                ПП.Танчееееееее,къде изчезна?Надявам се,че всички сте добре и на разходка! Hug

# 87
  • Мнения: 894
Добро утроо-о-о--о! Hug
Макавели,благодаря за музикалното кафе Hug
Тази сутрин нещо не мога да се организирам,не можах да спя нормално.Аз съм касиер на входа/защо ли ми трябваше/ и съм един вид изповедалня.Снощи в 3,45 ч звъни телефона-изтръпнахме и татко и свекър и свекърва са над 80 год,със свито съце вдигам и чувам в слушалката-Йорданова приготвили са ми багажа,ще ме обират.Това е една съседка,самотна-дъщеря и и внучка и живеят в Лондон и не им пука за жената.Ядосах се вдигнах кръвно,но на нея казах че ще се обадя в полицията.Всичко отиде по дяволите и сега съм крива LaughingОплаках Ви се и сега започвам работа
Цветен и емоционален понеделник на всички! bouquet  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 16 230
Сигурно сте гепили джакпота и вече  сте в Париж или на испанското море.  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 4 179
Неееееееееееееееееее  за съжаление. Кръгла 0

Днес бях по организационни задачи /във връзка с предстоящата годишнина/

Общи условия

Активация на акаунт