Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 8

  • 114 210
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 860
А  в София не останаха ли магазини за паралелен внос от Гърция,че ме заинтригувахте с този Скип !? Имаше един на Шейново,но преди година и кусур го закриха.

За това ли става на въпрос http://www.voynovco.com/components/com_virtuemart/shop_image/pro … 4b629ce82681d.jpg

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 16:17 от veka

# 31
  • Мнения: X
Освен да Ви поканя всички,които желаят гръцки препарати да ми дойдете на гости!  bouquetАз през ден съм на Гърция ,/особено сега зарад хубавите им плажове/,и винаги си купувам по някое препаратче,а за перилни да не говорим! Стана ми нещо като мания Grinning Пробвала съм всичко,не ми се занимава да качвам снимки,но целия килер е склад с препарати.Само се караме с мъжа ми Laughing И естествено СКИП е номер едно!!!

# 32
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Страхотна тема, благадоря

# 33
  • Мнения: 179
И тук да питам: имам черна блуз с бял кант и шевове по края. Когато пера черното пуска толкова много, че бялото стана ужасно мръсно сиво. Пробвах с препарат за черно пране, с оцет, но черното продължава да пуска, а бялото изобщо не може да се оправи... Моля за съвет  Thinking Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам спешно нужда от съвет - как да изчистя борова смола от памучен панталон?

# 35
  • Мнения: 157
От много години пера само с прахове от Турция. Купувам АРИЕЛ, ПЕРСИЛ или ОМО в зависимост от това кой е на промоция и нямам забележки към нито един от тях. Веднъж само си купих АРИЕЛ от БГ и вярвайте, нищо общо с истината няма. Разлика в качеството има и при шампоаните, сапуните, боите за коса,  при цялата битова химия май.

Намираш ли разлика при ОМО-то?

# 36
  • Мнения: 19
if_you_seek_ammy, ти харесваше ли миризмата на нашето ОМО, не мога да си спомня? Защото този Скип мирише по абсолютно същия начин, само че много по-силно. Смятай за какво става въпрос, щом някои хора считат, че нашето е ОМО мирише силно! Joy Цялата ми къща мирише на Скип. Как да я изолирам кутията, не знам.
По-принцип не ме притесняват силните миризми, въпросът е, че на Омото миризмата си ми е гадна. Но щом е толкова хубав миризмата не може да ме спре. Пък ще я борим някак...със Софтлани, сребърни Семани, Коколинчовци и така.

Първо почни да следиш промоциите на гръцките супермаркети и като е на промоция, тогава пални колата. Иначе ще го купиш много скъпо. Скип е сред най-скъпите прахове. Ариел също е увеличен. Цената е вдигната леко, но дозите в кутия са намалени с 20%, което прави сериозно увеличение.
Добре де, гърците сега нали са в голяма криза и е уж много зле положението при тях, защо така им поскъпват продуктите, намаляват броя пранета?

Да, точно този. Peace

Освен да Ви поканя всички,които желаят гръцки препарати да ми дойдете на гости!  bouquetАз през ден съм на Гърция ,/особено сега зарад хубавите им плажове/,и винаги си купувам по някое препаратче,а за перилни да не говорим! Стана ми нещо като мания Grinning Пробвала съм всичко,не ми се занимава да качвам снимки,но целия килер е склад с препарати.Само се караме с мъжа ми Laughing И естествено СКИП е номер едно!!!
Ммм направо неблагородно ти завиждам. Laughing От къде си ако не е тайна? Peace

# 37
  • Мнения: 157
Имам спешно нужда от съвет - как да изчистя борова смола от памучен панталон?

Много неприятно.

Взимаш чаена лъжичка и с бързи стържещи движения на ръката премахваш колкото можеш повече от смолата.

След това с алкохол и тампон допълнително премахваш.

Взимай после веро MEDIX MAX POWER и с малко топра вода втриваш с четка за зъби в петното или каквото е останало.

Накрая вече в пералня с ARIEL, TIDE или най-добре OMO

Успех, сигурен съм че ще се изчисти всичко.

 #2gunfire

# 38
  • Мнения: 5 207
SNUFFX, преди се кълнеше в Тайд, а сега голям почитател на Омото стана. Браво! Да си направим фенклуб с теб. Laughing

Добре де, гърците сега нали са в голяма криза и е уж много зле положението при тях, защо така им поскъпват продуктите, намаляват броя пранета?
То поскъпването е повсеместно, но завоалирано: намалят дозите пране, а оставят същата цена. Laughing В миналата тема май говорихме за това в Германия и Англия и че тук напротив, малко поевтиняха.

# 39
  • Мнения: 19
То поскъпването е повсеместно, но завоалирано: намалят дозите пране, а оставят същата цена. Laughing В миналата тема май говорихме за това в Германия и Англия и че тук напротив, малко поевтиняха.
Наистина в последните години при нас поевтиняха, но пък преди бяха направо безобразно скъпи за качеството, което предлагат.

# 40
  • Мнения: 803
Имам спешно нужда от съвет - как да изчистя борова смола от памучен панталон?

Много неприятно.

Взимаш чаена лъжичка и с бързи стържещи движения на ръката премахваш колкото можеш повече от смолата.

След това с алкохол и тампон допълнително премахваш.

Взимай после веро MEDIX MAX POWER и с малко топра вода втриваш с четка за зъби в петното или каквото е останало.

Накрая вече в пералня с ARIEL, TIDE или най-добре OMO

Успех, сигурен съм че ще се изчисти всичко.

 #2gunfire

И накрая си купуваш нов Laughing


# 41
  • Мнения: 157
SNUFFX, преди се кълнеше в Тайд, а сега голям почитател на Омото стана. Браво! Да си направим фенклуб с теб.

Аз отдавна съм ти фен  Hug но да знаеш че по принцип не обичам да цикля с една и съща прах и може да те предада по някое време.

Аз пaк съм си с Тide+Lenor а по ОМО-то се зарибих от вас и много ми допадна.

Аромата е траен, пере добре и на нисък градус и най-важното не е много пенлив което е по-добре за машината.

Супер е ОМО много ме кефи

 Joy

А и рекламата с роботчето кърти

Гледай




Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 23:22 от SNUFFX

# 42
  • Мнения: 5 207
Аз пък защото цикля на един и същ. Laughing Но си имам любимци. Naughty

Тази реклама я знам, но е най-хубавата реклама на прах за пране, която съм гледала, така че благодаря! Dirt is good.

Дедо, не бъди песимист.

# 43
  • Мнения: 157
Люимия ти прах е АRIEL, знам го това въпреки че избягваш да им правиш реклама и си принципно безпристрастна.  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 803
Любимия прах на Гес не е Ариел.
Тя го мрази Mr. Green но признава под мустак, че е най-добрият.

Общи условия

Активация на акаунт