Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 8

  • 114 150
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 207
Един от трите най-добри. yes Мразех го, но сега питая доста по-ласкави чувства. Сега съм разтроена. Повтарям, разтроена, а не разстроена.

# 46
  • Мнения: X
Ммм направо неблагородно ти завиждам. Laughing От къде си ако не е тайна? Peace

От Сандански Hug

# 47
  • Мнения: 433
Здравейте! Hug
Събота и неделя в Пени ще има промоция на Ленор профешънъл 5л.-8.99лв.Ако някой е ползвал ще сподели ли заслужава ли си.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам спешно нужда от съвет - как да изчистя борова смола от памучен панталон?

Много неприятно.

Взимаш чаена лъжичка и с бързи стържещи движения на ръката премахваш колкото можеш повече от смолата.

След това с алкохол и тампон допълнително премахваш.

Взимай после веро MEDIX MAX POWER и с малко топра вода втриваш с четка за зъби в петното или каквото е останало.

Накрая вече в пералня с ARIEL, TIDE или най-добре OMO

Успех, сигурен съм че ще се изчисти всичко.

 #2gunfire

И накрая си купуваш нов Laughing


Благодаря, момчета. Дрехата се изчисти с помощта на тампон за дегримиране, напоен с 95-градусов спирт - напоих, изчаках, след което търках, докато смолата изчезна напълно. Сетне - в пералнята, с Персил  Wink

# 49
  • Мнения: 329
SNUFFX, преди се кълнеше в Тайд, а сега голям почитател на Омото стана. Браво! Да си направим фенклуб с теб. Laughing

Може ли и аз във фенклуба? И членския внос ще си плащам. Joy
Спрей на Ариел в Карфур, както сте отбелязали в предишната тема, няма.
А преди се намираше.

Не мога да не взема отношение по сладоледената тема, защото насреща си
имате безобразен ice-cream маниак. Вчера - една мелба и два сладоледа
в рамките на четири часа. Mr. Green Днес съм само на един и ми е нервно. Laughing
Boss е единствения сладолед на Делта / Нестле, който все още купувам, но мен
продължава да ме кефи на вкус. Засега май оставам фен на Дарко, а от техните
любим ми е Ескимото с вкус на тирамису. Превъзходен. Ехх, говорете ми за сладолед
и повече не ме търсете. Mr. Green  

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 258
Здравейте! Hug
Събота и неделя в Пени ще има промоция на Ленор профешънъл 5л.-8.99лв.Ако някой е ползвал ще сподели ли заслужава ли си.

И аз искам отзиви.

# 51
  • Мнения: 950
Вероятно е испански(съдя по предишни промоции),а отзивите за техните продукти май не са много добри newsm78.Не съм го ползвала,пък и до нашето"село"така и не стигна Laughing.

Последна редакция: чт, 14 юни 2012, 17:58 от dt

# 52
  • Мнения: 153
Благодаря, момчета. Дрехата се изчисти с помощта на тампон за дегримиране, напоен с 95-градусов спирт - напоих, изчаках, след което търках, докато смолата изчезна напълно. Сетне - в пералнята, с Персил  Wink

Супер, радвам се че сме помогнали.

Ако пък ако ги изпереш и с ОМО цена намя да имаш и ще си още по-доволна.  Hug

# 53
  • Мнения: 176
Здравейте! Hug
Събота и неделя в Пени ще има промоция на Ленор профешънъл 5л.-8.99лв.Ако някой е ползвал ще сподели ли заслужава ли си.

И аз искам отзиви.

aз съм го разглеждала Ленора. Мисля, че не представлява интерес, защото не е концентрат. Дозата му е около 3-4 пъти по-голяма от това, с което сме свикнали. Все едно отговаря на 1,5 литра. И така вече ми идва скъп, защото купувам концентрат 1,5 литра за около 7 лева и то немски. Освен това наистина е испанско производство и предполагам, ще е с по-малка дълготрайност.

# 54
  • Мнения: 153
Любимия прах на Гес не е Ариел.
Тя го мрази Mr. Green но признава под мустак, че е най-добрият.

 newsm78

Почти бях сигурен че е ARIEL   newsm78

Надявам се  да ни разкриете тайната тази вечер, много се развълнувах сега.

 Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря, момчета. Дрехата се изчисти с помощта на тампон за дегримиране, напоен с 95-градусов спирт - напоих, изчаках, след което търках, докато смолата изчезна напълно. Сетне - в пералнята, с Персил  Wink

Супер, радвам се че сме помогнали.

Ако пък ако ги изпереш и с ОМО цена намя да имаш и ще си още по-доволна.  Hug


В интерес на истината трябва да кажа, че:
- принципно съм безценна;
- дрехата се изпра прекрасно с Персил;
- почистих я със спирт, преди да прочета постингите ви тук;
- ползвам ОМО от доста време, приблизително около момента, в който трите букви засветиха в червено в някоя от тези теми  Simple Smile
Въпреки това обаче съм благодарна, че откликнахте на терзанията ми Hug - за пръв път ми се наложи да чистя смола от дреха.

# 56
  • Мнения: 433
Здравейте! Hug
Събота и неделя в Пени ще има промоция на Ленор профешънъл 5л.-8.99лв.Ако някой е ползвал ще сподели ли заслужава ли си.

И аз искам отзиви.

aз съм го разглеждала Ленора. Мисля, че не представлява интерес, защото не е концентрат. Дозата му е около 3-4 пъти по-голяма от това, с което сме свикнали. Все едно отговаря на 1,5 литра. И така вече ми идва скъп, защото купувам концентрат 1,5 литра за около 7 лева и то немски. Освен това наистина е испанско производство и предполагам, ще е с по-малка дълготрайност.
Значи не си заслужаваV TiredЕдна съседка ми каза,че бил доста силен.Аз се бях засилила да купувам 2-3 бутилки,но май няма и 1 да взема.Утре ще отида да видя.
Благодаря  bouquet

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 258
Добре, че нямаше при нас. Сигурно щях да взема преди да съм видяла отзивите  Laughing

# 58
  • Мнения: 15 379
Вярно е, че дърт ис гуд Laughing. Иначе нямаше да имам оправдания за манията, дето всички тук ни е треснала заразно.

# 59
  • Мнения: 153

- ползвам ОМО от доста време, приблизително около момента, в който трите букви засветиха в червено в някоя от тези теми  Simple Smile


 Joy

Общи условия

Активация на акаунт