Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 8

  • 120 002
  • 734
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Немския Даш открих - един син и един оранжев. На единия пише, че е универсален, а на другия за бели и цветни тъкани. То не е ли едно и също?

# 376
  • Мнения: 9 483
Мнения за ? Че е намален на 1 евро в момента и му се чудя...

# 377
  • София
  • Мнения: 368
Мнения за ? Че е намален на 1 евро в момента и му се чудя...
Няма какво да му се чудиш, ами вземай бързо! Хубав е! Де да можеше и тук да се появи на тази цена и с това качество!

# 378
  • София
  • Мнения: 3 340
Немския Даш открих - един син и един оранжев. На единия пише, че е универсален, а на другия за бели и цветни тъкани. То не е ли едно и също?
Предполагам, че е същото, Мариша, а може и да греша. Помириши синия и ако мирише силно и хубаво (само дано хубавото е такова и за твоя нос, и за моя - еднакво  Laughing), грабвай го. Преди години ползвах, само една опаковка, за съжаление - защото повече така и не го открих - един течен Даш. Просто няма дру такъв аромат - толкова красив и траен (при това не става дума за омекотител, а за течен перилен препарат). Гардеробът ми сигурно една година по-късно ухаеше на този аромат...от някоя забравена, необлечена след пране с него, дреха. Но - как изглеждаше опаковката, така и не помня. Бяло петно. Виж, аромата и със затворени очи ще го позная  Simple Smile

# 379
  • Стара Загора
  • Мнения: 875
Моля някой да сподели мнение за Dash  Simple Smile
В момента пера с немски Даш - прах за бяло и течен за цветно . От праха за бяло съм доволна , но от течния за цветно - не съм особено  ( на 30 градуса не ми изпра добре ) . Прахът ми е този :
http://bornbg.com/index.php/categories-1/prahove-1/dash-prah-18pr-1-4kg-sin.html , а на течния не мога да намеря снимка , но е голяма бяла туба - за 40 пранета ( Dasch color ) .

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 15:32 от galeta

# 380
  • Мнения: 206
Мнения за ? Че е намален на 1 евро в момента и му се чудя...

Вземи си Pipi .  На  мен   лично  ми  е  един  от  любимите -  свеж  аромат и прави  хавлиите мекички Simple Smile

# 381
  • Мнения: 9 483
Още утре отивам да душа в магазина  Laughing и ще взема.

# 382
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
Още утре отивам да душа в магазина  Laughing и ще взема.
И къде е този магазин за 1 евро? newsm78

# 383
  • Мнения: 176
Още утре отивам да душа в магазина  Laughing и ще взема.
И къде е този магазин за 1 евро? newsm78

предполагам в Германия Laughing

# 384
  • Мнения: 9 483
Енито, почти позна  Simple Smile в Австрия е. Промоцията е в тукашния Лидл.  Peace

# 385
  • Мнения: 5 323
Бъдете така добри да отбележите, че Кушелвайх в Германия и Австрия вече не е марка на Юниливър, а на някаква си фирма Fit. Следователно, като собственик на марката, фирмата Fit може да си е променила състава както си поиска и качеството на омекотителя да не е каквото си го спомняте от времената, когато беше юниливърски. Всъщност, не „може“, а със сигурност го е променила, както си го сложиха в техни си бутилки.

# 386
  • Мнения: 9 483
Да, ама не го взех, щото съм шматка, прИмоцията била до събота  Cry Сега се чудя на един Ленор с Фебрез, не съм го ползвала никога. Ето го:
Скрит текст:

# 387
  • Мнения: 5 323
Супер е. Ползвала съм английски такъв.

# 388
  • Мнения: 9 483
Супер е. Ползвала съм английски такъв.

Нямаш идея колко ценя мненията ти  Peace  bouquet веднагически се затичвам да го взема, да не стане като с Кушелвайх-а  Laughing

# 389
  • в белята
  • Мнения: 537
А какво ще кажете за утрешната промоция на Персил в Метро 2 кг за 5.99 лв ,още се чудя да ходяли да си взимам ?

Общи условия

Активация на акаунт