Волейболните ни национали (тема 13) - За хорската любов и още нещо

  • 24 624
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 803
Не разбирам защо се дърляте? Ако някой е против общата идея Данчо да си ходи и Матей да се връща, да го каже. Ама да чета лични нападки и смешни определения на непознати хора ми е непонятно. Даже имам да кажа на всеки от изказалите се, че греши в поне една точка. Но ще си скрия езика в името на единството. Ние сме фенове, нали Laughing

# 76
  • Мнения: 89
Не разбирам защо се дърляте? Ако някой е против общата идея Данчо да си ходи и Матей да се връща, да го каже. Ама да чета лични нападки и смешни определения на непознати хора ми е непонятно. Даже имам да кажа на всеки от изказалите се, че греши в поне една точка. Но ще си скрия езика в името на единството. Ние сме фенове, нали Laughing

Аз не съм против Данчо да си ходи, против начина съм, по който го правят, има доста по-цивилизовани начини от този треньор и играч да извиват ръце, както и против момента съм, 2 месеца преди олимпиада и преди лигата.
Иначе против идеята не съм, съответно като започнаха да ме обиждат се заинатих:)

И имам усещане, че няма да го свалят, мирише нещо цялата работа.

# 77
  • Мнения: 2 018
... че греши в поне една точка. ...

сигурно... не твърдя, че съм идеална...
и съм изказала мнението си ЗА каузата от самото начало
но и не разбирам защо съм нападната и репликирана вече няколко страници?!!

# 78
  • Мнения: 3 034
Не разбирам защо се дърляте? Ако някой е против общата идея Данчо да си ходи и Матей да се връща, да го каже. Ама да чета лични нападки и смешни определения на непознати хора ми е непонятно. Даже имам да кажа на всеки от изказалите се, че греши в поне една точка. Но ще си скрия езика в името на единството. Ние сме фенове, нали Laughing

Изобщо нямам намерение да се дърлям, да не съм се намерила на улицата.  Laughing Или ти намекваш, че нещо ме сърби?  Mr. Green В тая тема периодично има някакви прояви с определен характер, интересен феномен по своему. Но да ми кажеш, че се дърлям, само защото си губя времето да отговарям, мне. Не съм съгласна. Иначе се изокай, аз ще те разбера.  Laughing

# 79
  • Мнения: 803
Не разбирам защо се дърляте? Ако някой е против общата идея Данчо да си ходи и Матей да се връща, да го каже. Ама да чета лични нападки и смешни определения на непознати хора ми е непонятно. Даже имам да кажа на всеки от изказалите се, че греши в поне една точка. Но ще си скрия езика в името на единството. Ние сме фенове, нали Laughing

Аз не съм против Данчо да си ходи, против начина съм, по който го правят, има доста по-цивилизовани начини от този треньор и играч да извиват ръце, както и против момента съм, 2 месеца преди олимпиада и преди лигата.
Иначе против идеята не съм, съответно като започнаха да ме обиждат се заинатих:)

И имам усещане, че няма да го свалят, мирише нещо цялата работа.

хайде да погледнем гледна точка, че не им харесва атмосферата на това място, не се разбират с шефа и се оттеглят докато не усетят промяна?

# 80
  • Мнения: 803
Симпли бре Laughing Не виждам тук мнение, че Данчо трябва да остане. Значи сме единни. И Марто така каза-айде малко де. Точно пък в бг-мама да сме разединени феновете Mr. Green Предполагам Бо_ не разбра защо ти реагира така и от там тръгна.
Мен ме сърби обаче нещо. Това с 4-те клуба. Много тъпа формулировка- "Противоречи на закона за счетоводството"!? А бе тез спортисти все повече изтъпяват

# 81
  • Мнения: 3 034
Човек, ти изсипа една кофа неверни неща, mancity. Чуто-недочуто по БГ форумите и от златните уста на бат данча. И ти отговорих точка по точка, да не говориш за прецеденти и кое можело и не можело, щото извън България един профсъюз ще го разцепи бат данча още на второто избухване. Да не говорим, че обидни реплики към обществеността не се толерират в доста държави. Отгоре ан това, робски договори, най-много несвободни играчи в света (!) са българи, крити приходи, мизерия в клубовете, липса на инвестиции в детските школи от федерацията, самите те декларират че се работело в изерия, ама парите от ТВ правата и от спонсорите ги няма! И черешката на тортата - отношение към играчите като към някакви олигофрени. Ми на мен ако някой ми каже "аре, класирай ме и после си заминавай" аз на минутата ще си грабна багажа! На минутата. Ти осъзнаваш ли изобщо какъв тон се държи и какво се случва там? Май не.

# 82
  • Мнения: 3 034
Дедо, никак не е тъпа. Това е одиторския доклад! Говорихме си по темата. Останалото не искам изобщо да го коментирам, аз нямам време тука да водя куртоазни разговори, та да се харесат на някой или не дай си Боже да взема отчет да давам.

Въпросът е: 4 анти или 4 за. Защото и двата варианта са възможни, макар на пръв поглед да изглеждат анти...

# 83
  • Мнения: 803
Симпли, ама ти Любо слушаш Laughing Недей за мизерия, според Данчо клубовете цъфтят в благополучие.  Благодарение на него #Cussing out. Само един клуб знам, който работи нормално с школа, но то не е от Данчо или федерация, а от частни пари.

За формулировката - да се отложи събранието, защото има противоречие със Закон за счетоводтво е невъзможно. Събранието е обявено надлежно, има удобрени точки. Нито една от тях не  опира в този закон

# 84
  • Мнения: 3 034
Оооо, пропуснал си! Данчо лично се изпусна в едно от интервютата, точно онова с негодниците, че се работело в мизерия. Той нали е с раздвоение на личността и един ден така, на следващия онака.

Не съм юрист, но доколкото разбрах те са длъжни да имат одиторски доклад, а такъв няма и не за първи път. Има сума ти хора във Фейса дето обясняваха.

# 85
  • Мнения: 89
simplyaven

Реакцията ми беше такава на поуст, в който се написа, че където има левскарски свине все така става и т.н.
Нямаше как да е друга моята реакция.За Данчо не съм бил никога, ама съвсем никога, сигурно имаме разминавания, аз следя повече национален волейбол и по-малко клубен, затова може и да има разминавания с вашето мнение.Харесвам този спорта и ми е тъжно, за това което се случва.Но не съм и на страната на Стойчев и Матей, това не се прави така, не е това начина и няма как да отстъпя от това си мнение.Както и няма да отстъпя, че видиш ли Лазаров нищо не е направил.Това е, ако съм звучал грубо се извинявам, но първо бях провокиран!

Дедо-Ако погледнем гледната точка, че атмосферата не им понася, то да си ходят тихомълком, а тима да продължи напред без тях.И Берба спря да играе за национала (не че играеше преди това де) ама света не свърши.Без Матей и Радо също няма да свърши света.

# 86
  • Мнения: 723
Тука нещо плюнки са се разхвърчали  Mr. Green Пазете си силиците, че данча още не сме го бутнали.
mancity, то явно е много цивилизовано да те уволняват в залата пред 12000 души, няколко национални отбора и щабовете им и един куп официални лица!? Приятно изненадана съм сдържаното и премерено поведение на Радо и това че и за секунда не им падна на нивото. Евала!

Camomilla1, лек полет!

simplyaven, кво стана сега? Май ще ни пропадне протеста, а така се бях навила да водя малкият негодник  Grinning


# 87
  • Мнения: 803
Оооо, пропуснал си! Данчо лично се изпусна в едно от интервютата, точно онова с негодниците, че се работело в мизерия. Той нали е с раздвоение на личността и един ден така, на следващия онака.

Не съм юрист, но доколкото разбрах те са длъжни да имат одиторски доклад, а такъв няма и не за първи път. Има сума ти хора във Фейса дето обясняваха.

Симпли, аз не коментирам законноста и дали са длъжни. Въпросът ми бе масочен към факта, че това общо събрание с тез точки е обявено на клубовете преди 4-5 месеца. Защо досега никой не поска включване на одитен доклад? И миналата седмица никой не поиска отлагане на ОС на сбирката? И Верка, представител на ЦСКА, вчера се пенеше на пресконференцията, и Златев преди седмица каза, че не се правило така? Това ме кара да ги оценя като странни тез "счетоводни" оправдания.

# 88
  • Мнения: 2 018
... Предполагам Бо_ не разбра защо ти реагира така и от там тръгна.
...

аз все още не разбирам!
Ако съм обидила някого - да се извиня.. (не се притеснявам от това, но за какво?)

но когато ме провокират с явни подмятания: Жалко, не жалко; който иска да пита.. ние вече н`м колко питаме.., мамка му и прасе..

Е, това на какво прилича?

# 89
  • Мнения: 803

Дедо-Ако погледнем гледната точка, че атмосферата не им понася, то да си ходят тихомълком, а тима да продължи напред без тях.И Берба спря да играе за национала (не че играеше преди това де) ама света не свърши.Без Матей и Радо също няма да свърши света.

Те си тръгват тихомълком. Свикаха пресконференция и просто го обявиха. Шумът дойде от медиите. Тимът продължава сега без тях. Но тимът без Матей и след подобни скандали няма нищо общо с този преди 2 години. Още тогава казах, че махането на Пранди бе основната грешка на Данчо. После последваха лавинообразно. Като вторични трусове Laughing Сравняване на Матей с Бербатов няма място тук. Това показва, че не си вникнал в същността на този отбор.

Общи условия

Активация на акаунт