След неуспеха да отпуснем душата - на морето тема 18

  • 16 120
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 3 669
hahaha Барби тебе поне те мислех за кроасан  Joy

Сигма не я предизвиквай, че сега ще цопне и някой кроасан  hahaha

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Сигме не стига че сме кифли па сме и от Тракия  hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 536
Оххххх, да започна с нехубави новини темата. Ходих сутринта до центъра по вирусология и ме сюрпризираха със "слабоположителен" резултат за стара инфекция. Утре ще ходя да ми кажат повече. А сега в главата ми е пълна каша Sad(((( Въобще за какво сме ги правили тия инсета, как така ми направиха хидротубация и тръбите ми били ОК...Толкова ме е страх сега...

# 19
  • София
  • Мнения: 16 691
Оххххх, да започна с нехубави новини темата. Ходих сутринта до центъра по вирусология и ме сюрпризираха със "слабоположителен" резултат за стара инфекция. Утре ще ходя да ми кажат повече. А сега в главата ми е пълна каша Sad(((( Въобще за какво сме ги правили тия инсета, как така ми направиха хидротубация и тръбите ми били ОК...Толкова ме е страх сега...
ох и по съдба ша са окажеме близначки...кое ти е положително? дай резултата.......баси.....тръбите са си ок сигурно, ама трябва лечение и на двамата

# 20
  • Мнения: 39 687
е браво -кое ти е положително

# 21
  • София
  • Мнения: 3 669
Фефи  Hug

# 22
  • Мнения: 536
Доколкото разбрах IgG и IgM, едното е 1.12 при реф. 1.1, другото не разбрах...И двете били много слабоположителни, но може да трябва да пия антибиотик. Аз така се притесних, че почти нищо не разбрах и запомних. Утре ще отида на място да ми обясни. Имам направени изследвания в Бодимед и Кандиларов, които са супер отрицателни, даже сутринта отидох с тях. Обаче имам едно гранично от Цибалаб за IgG и затова реших да направя 4то изследване...

# 23
  • Мнения: 39 687
Ама аз не разбрах -това хламидия ли е

# 24
  • София
  • Мнения: 16 691
Теохарова ще Ви изпише антибиотик и на двамата вероятно....оф, много добре те разбирам как се чувстваш.....а в Щерев ли ти назначиха изследванията на хламидии или ти викаха: няма нужда, няма нужда.....както на мене...

# 25
  • Мнения: 6 280
да хламидия е тая IgG е стара и няма лечение,имаш вече имунитет,
другата е моментна т.е в момента активна

# 26
  • Мнения: 39 687
Фефи, а преди карала ли си ги тия тъпи хламидии ?

# 27
  • София
  • Мнения: 16 691
да хламидия е тая IgG е стара и няма лечение,имаш вече имунитет,
другата е моментна т.е в момента активна
на ИГг титрите могат да падат в продължение на 1-2 години след лечение и да седят положителни....но ако и някой от другите са положителни или в гранична зона се пие антибиотик. Фефи, я ми кажи.....как сте със спермограмата newsm78 newsm78 Щом правите Инсета- значи спермограмата верочтно не е добре?????

# 28
  • Мнения: 536
Нееееееее...Аз от тук научих за тях, до преди 3 месеца не знаех какво е това, но явно съм ги карала, без да знам.

В Щерев се водим с неизяснен!!! Никой не ми назначи МБ и хламидии, направиха ми направо хидротубация, всичко било наред и почнахме с инсета (мъжа можел да бъде донор казаха, там няма проблеми уж). Като отидох при Александров с граничния резултат от Цибалаб той определено ми се издразни и ми каза да не чета в интернет глупости...

И са кво...сигурно запушени тръби, щом е стара...трябва ЦС да правя. На мъжа всичко му беше отрицателно в Цибалаб...Ще ми се пръсне главата , честно!

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Фефи спокойно миличка, не се ядосвай сега  Hug Hug Hug станалото, станало ще се оправят нещата  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт