След неуспеха да отпуснем душата - на морето тема 18

  • 16 123
  • 711
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16 691
Нееееееее...Аз от тук научих за тях, до преди 3 месеца не знаех какво е това, но явно съм ги карала, без да знам.

В Щерев се водим с неизяснен!!! Никой не ми назначи МБ и хламидии, направиха ми направо хидротубация, всичко било наред и почнахме с инсета (мъжа можел да бъде донор казаха, там няма проблеми уж). Като отидох при Александров с граничния резултат от Цибалаб той определено ми се издразни и ми каза да не чета в интернет глупости...

И са кво...сигурно запушени тръби, щом е стара...трябва ЦС да правя. На мъжа всичко му беше отрицателно в Цибалаб...Ще ми се пръсне главата , честно!
Фефи, аз много добре те разбирам как се чувстваш- преди 2 месеца и аз така се чувствах...освен страха има и много яд на докторите.....но мисли го от тази страна- поне си открила причината, не сте със неизяснен стерилитет. Щом тръбите са ок, няма страшно, ще се излекувате и ще си забременееш- имам поне 3 приятелки, които се излекуваха и имат деца, даже едната сега чака второ......при мен тръбите са зле и имам големи поражения, но при теб щом няма запушване е по-добре.......
Ох, яд ме е на тия "лекари"....аз така бях полудяла тогава, че мислех да ходя да се разправям лично със Щерев, да ми връщат 5000 лв. за иксито....

# 31
  • Мнения: 39 710
Е как така не си имала хламидия пък сега и стара инфекция имаш
ох повтори изследването пак -нещо не ми се връзват нещата  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 16 691
Е как така не си имала хламидия пък сега и стара инфекция имаш
ох повтори изследването пак -нещо не ми се връзват нещата  newsm78
имала е инфекция която не е лекувана, но вероятно организмът се е преборил донякъде с нея и затова сега антителата за стара инфекция са слабо положителни....но щом не сте пили антибиотик- със сигурност ще Ви изпишат.....
и другото нещо- досега и 3-те ли си изследвала в Цибалаб, Кандиларов- ИГг, ИГА и ИгМ? Голямата грешка, която повечето лекари правят е да назначават изследвания само на ИГг и/или проба от секрет....както беше в моя случаи- те винаги са ми били отрицателни....

# 33
  • Мнения: 536
Проблема ми сега е, че не вярвам на нито едно изследване до тук. Как да съм сигурна, че тръбите не са запушени, че СГ е ОК...Да тръгна да обикалям всички лаборатории и клиники и от 5 резултата да си вадя изводите ли? Въобще върнаха ни в 1ви клас.

А за докторите...Нямам думи, не разбирам как може да си толкова немотивиран, незаитересован и нежелаещ да помагаш на хората да намират и решават проблемите си.

Плащам си здравните осигуровки, плащам в клиниката всеки път и сега аз ще им изясня какъв ни е неизяснения стерилитет...

# 34
  • Мнения: 39 710
А бе Ванче пипнеш ли хламидия требва да я лекуваш.
Как организма се бори с нея newsm78 Нали после ти прави тръбите на джваньок

# 35
  • Мнения: 536
Сигме, май се оказва, че ако не се лекуваш, огранизма сам може да се пребори. Утре ще разпитам и ще ви кажа, ако ви интересува. И на мен въобще не ми е ясно...

Ванче, аз нали сама си ги назначих правих директен - отрицателен, после четох, че за стара се изследва IgG, малко хаотчино ги напусках - IgG с IgA или IgG с IgM в различните лаборатории

# 36
  • София
  • Мнения: 16 691
Фефи, нали имаш копие от спермограмата? Ако искаш го сканирай и може да помагаме доколкото разбираме....от кога ти е цветната снимка или хидротубацията?
Утре, Д-р Теохарова ще ти обясни всичко за хламидиите и лечението.....ох.....някой лекар трябва да си полужи заслуженото....за да се осъзнаят тия хора....щото явно аз не съм била единствения случай.....ако искаш пиши на личния, ако може с нещо да помагам, че Вико ще ни линчува как оспамихме.....
Ами много ясно Сигме, ама за да я лекуваш, трябва някой да ти каже, че я имаш. Ето виж сега как сама разбира Фефито.....хламидията е скритата инфекция и няма симптоми обикновено....

# 37
  • София
  • Мнения: 16 691
Сигме, май се оказва, че ако не се лекуваш, огранизма сам може да се пребори. Утре ще разпитам и ще ви кажа, ако ви интересува. И на мен въобще не ми е ясно...

Ванче, аз нали сама си ги назначих правих директен - отрицателен, после четох, че за стара се изследва IgG, малко хаотчино ги напусках - IgG с IgA или IgG с IgM в различните лаборатории
нема такъв филм- антибиотик душо, това е.....
някакви оплаквания не сте ли имали- да са ви боляли кости, стави? Проблеми с очите?

# 38
  • Мнения: 39 710
Фефи, питай моля те.
Защото досега това съм си мислела- ако нямаш активна не ти трябва да мериш стара инфекция. Просто щото след като не е лекувана значи и свежата ще е положителна  newsm78
Айде сега ново десет  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 16 691
Фефи, питай моля те.
Защото досега това съм си мислела- ако нямаш активна не ти трябва да мериш стара инфекция. Просто щото след като не е лекувана значи и свежата ще е положителна  newsm78
Айде сега ново десет  ooooh!
не, душа......свежата няма да е положителна...точно в това е въпроса....ако старата не е лекувана, ще е положително само за остра, хронична и евентуално ИГг, ама не е задължително....
Затова винаги се изследват и трите неща-така ми обясни Д-р Теохарова, аз седях около 1 час да я разпитвам.....

# 40
  • София
  • Мнения: 16 691
Сигме, ходи пусни една кръвчица при Д-р Теохарова, да не го мислиш, пък и да си сигурна преди опита Peace Peace

# 41
  • Мнения: 536
Извинете, че обсебих темата! Сменяме.  Утре ще кажа, ако разбера...

Сигме, разкажи някой виц, моля те!

# 42
  • Мнения: 39 710
дей тая теохарова  newsm78
аз съм се изследвала 3 пъти за тъпата хламидия и мъжо и той -даже последно от еякулат или от простатен секрет /нещо такова беше / и нема ни хламидии ни жив дявол

Ей сегя фефи ще ти изнамеря един смешен  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 16 691
ще пиша на ЛС....че вече ще ни бият.....

# 44
  • Мнения: 39 710
Дълго време бях на дъното, отчаян и загубен, докато не посегнах към иглата...Сега си плета и всичко ми е наред.

***

На училищния банкет се сбили учителя по физическо и учителя по трудово обучение. Победил учителя по трудово, защото каратето си е карате, а чукът си е чук.

***

‎9 годишо девојче се намачкало со крем од Oрифлејм, кој подмладува 10 години и се вратила у пичку материнy

Общи условия

Активация на акаунт