много съм притеснена

  • 1 026
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте мили дами...аз в момента съм в 11 г.с и по цял ден лежа в нас а причината е следната....до втория месец на бременността си  нямах никакви проблеми и то абсолютно никакви ....преди 2 дена ходих на лекар доки ме погледна каза, че абсолютно всичко е наред даже кистата, която имах вече я няма ,че всичко е ок...много се зарадвах и през деня бях на лека разходка и после на същия ден като се прибрах в нас какво да видя кафеникаво течение на защичките ми много се притесних и се обадих на лекаря който през деня ме бе прегледал каза веднага да лягам да увелича дозата на ДУФАСТОН 3 пъти на ден по 2 хапчета и ми добави и НОШ ПА също 3 пъти по 2 ....каза ми 4 дена да лежа в нас имала съм риск от спонтанен аборт течението ми спря...той  даже не ме извика да ме види.... на какво  може да се дължи това течение не ми каза само спомена аборт и аз сега съм много притеснена незнам сега отмина ли риска какво да правя

# 1
  • Мнения: 856
Лежиш и си пиеш хапчетата, нищо друго не можеш да направиш, докторът ти също. Аз след такова зацапване лежах 2-3 седмици дори, просто не смеех да рискувам. Случват се такива неща, просто почивай и това е. Дано всичко да е наред.

# 2
  • Мнения: 27 524
Невито, и тук няма да чуеш нищо по-различно, от отговорите в темата ти в другия подфорум. Просто продължавай с лежането и хапчетата и това е.

# 3
  • Мнения: 1 424
Лежиш и почиваш. Никакво ставане, никакво и пиеш всички лекарства  Peace

# 4
  • Мнения: 2 052
Лежане и лекарства, нищо друго не можеш да направиш. Аз лежах 2 месеца, причината при мен беше отлепен плоден сак и бях на косъм от аборта, но ето че сега всичко е наред Simple Smile Кървене имах около месец (кафяво зацапване), месец и нещо, но 2 месеца пазих леглото, ставах само до тоалетна. И аз бях на дуфастон и но-шпа. Въпреки че ти е спряло кървенето аз те съветвам да лежиш докато отидеш да те видят  Peace Дано всичко да се оправи и да имаш една прекрасна лека бременност   bouquet

# 5
  • Мнения: 57
Лежане и лекарствата.И ако имаш болки беж при лекар

Общи условия

Активация на акаунт