Интериорни врати в Бургас

  • 25 683
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
Здравейте,
Някой има ли впечатления от тази фирма:Росал.На "Републиканска"39,към Славейковото пазарче?
А също и от Би Джи И?За тях прочетох във форума.
Трябват ми интериорни врати,които ще избирам и наблюдавам монтажа сама,а нищо не разбирам.Чета,че биват фурнир,ламинирани и боядисани,но това нищо не ми говори.Не че не ме интересуват цени,но бих платила малко повече за качество.
В "Росал" ми казаха,че може да се сложи новата каса върху старата,като това минимално смалява вратата.Виждали ли сте реализиран този вариант?Нямам друг избор,колкото и да не ми се иска.
И последно:обикновено вратите на баня и тоалетна са от алуминий или пластмаса,които никак не харесвам.При положение,че в нашата стара кооперация между пода на банята/тоал. и прага има една педя разстояние,т.е. банята "хлътва" доста,дали не може да се сложи обикновена врата като на другите стаи?Душът и мивката са изтеглени доста далеч от вратата и тя почти не се мокри.
  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 436
Някой знае ли къде се изработват дървени входни врати и какви цени варират?

# 17
  • Мнения: 0
Обиколихме всички магазини за врати в бургас и се нагледахме на турски и китайски експерименти.  И аз бих препоръчала Porta Doors - полски са и са много качествени и бих казала, че и цената им е много добра. Само трябва да превъзмогнете времето за доставка но вратите са най-важното нещо в апартамента, което не се сменя почти никога така, че не му мислете много. Ето го и сайтчето: Интериорни врати

# 18
  • Мнения: 4 076
Обиколихме всички магазини за врати в бургас и се нагледахме на турски и китайски експерименти.  И аз бих препоръчала Porta Doors - полски са и са много качествени и бих казала, че и цената им е много добра. Само трябва да превъзмогнете времето за доставка но вратите са най-важното нещо в апартамента, което не се сменя почти никога така, че не му мислете много. Ето го и сайтчето: Интериорни врати
Аз ще ги погледна непременно,още повече,че са ми на път към работа.Това,че се правят в Полша обаче със сигурност ще ги забави доста.Така или иначе ще видя какво предлагат и какви са им цените.Благодаря за сайта!
Ще проверя и Би Джи И,тъй като ще имам два врати-баня и тоалетна,където трябва да се сложи каса върху каса,ако е възможно,и една плъзгаща се.
Тези дни уреждам санирането и следващата точка са ми вратите.Всяко мнение би ми било полезно!

# 19
  • Мнения: 0
Ние също искахме плъзгаща врата за кухнята, като имаше два варианта: да се скрие в станата или да си е на специални държачи, но в крайна сметка минахме на вариант хармоника което ни спести още повече място.  Успех с ремонта  thumbsup

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте, ние ползвахме услугите на Дорман Бургас и сме доста доволни. Поръчахме си 3 интериорни врати от тук http://burgas.doormann.bg/ , доставиха ни ги за по малко от седмица. Всичко мина нормално без главоболия и т.н. Персоналът им е любезен и със сигурност ще ви помогнат при избора. Успехи

# 21
  • Мнения: 4 076
Ние също ползвахме фирма на "Сливница":
http://www.bge.bg/interior-doors/boqdisani-vrati

Общи условия

Активация на акаунт