Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 059
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 616
iv4i_79  - много готина идея, никога нямаше да се сетя  Laughing Малката предпочита переденца, но ще обсъдим и идеята за щоричка евентуално Simple Smile Ама си мисля за тия щори - ми то ще трябва да сложа 2 иначе няма да може да се отваря прозореца, пък с 2 май не ми харесва идеята  Rolling Eyes

mery_poppins1  - само тавана е наклонен, прозорецът си е с нормално положение Simple Smile

DimS - стаята на синът ми е в бежово и зелено, стана много готино. Мебелите са в зелено, избелен дъб и само тук таме кафяво. Като довършим сглобяването на мебелите ще пусна снимчици  Peace

На нас само плоскостите за двете детски стаи + всички механизми и пантички, излязоха към 900 лв. Мъжът ми е мебелист и труда си е за негова сметка  Mr. Green

# 61
  • Австрия
  • Мнения: 2 313

DimS - стаята на синът ми е в бежово и зелено, стана много готино. Мебелите са в зелено, избелен дъб и само тук таме кафяво. Като довършим сглобяването на мебелите ще пусна снимчици  Peace

Непременно  Flutter Спорна работа!

Toва е любима комбинация, която отскоро вече е застъпена - в спалнята (мебели от явор + две от стените и някой и друг декоративен предмет в зелено. А пък на горния етаж акцентът е тъмносиньо.. иска ми се детската да е в топли цветове и по-точно бук + галено оранжево. Все още се колебая, още повече, че поне половината от мебелите са част от бившите от спалнята, чиито вратички ще бъдат боядисани в цвят според нашето желание..

Е, има още време  newsm78  Laughing

пп. Да допълня: хареса ми цвета на стената и особено много спалното бельо от показаната преди няколко поста снимка  Grinning

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 12:54 от DimS.

# 62
  • Мнения: 4 369
mishelin , според мен имаш два варианта за пердето.
Първият е да го ушиеш под наклон в горния край при корниза.
Отдолу задължително трябва да ти е правилно/право/.
Не прави наклона отдолу, че ще личи кривината /ще стане нещо като ромб и съвсем ще се прецака работата Laughing/.
Вторият вариант е нещо подобно на схемата, която надрасках набързо за теб.
http://merypoppins.snimka.bg/hobby/kartichki-izraboteni-ot-men.583389.27596753
И при двата варианта, корнизът трябва да ти е закачен на тавана.
Аз привърших с шиенето на пердета и завеси за д. стая, но ще покажа като дойде детското обзавеждане.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 723
Предстои ни ремонт/козметика на детската стая.Можете ли да препоръчате качествен латекс,към който да се ориентирам?Насочиха ме към миещ се такъв.
Трябва да търся и спално бельо с Winx и евентуално пердета  /без Winx/ .ooooh!

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 09:57 от Just...a woman

# 64
  • Варна
  • Мнения: 616
mery_poppins1 - благодаря за идеята. Нарисуваният вариант ми хареса - не се бях сетила за такъв тип перденца. Мисля, че в случая мога да го закача в най-външното част на самата каса на прозореца  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 4 369
Трябва да търся и спално бельо с Winx и евентуално пердета  /без Winx/ .ooooh!

Като купувах на внучката спаленп комплект, имаше и с Уинк.
Аз купих с едни други феи.
Мога да ти дам името на фирмата, която ги шие, но тя е от Пазарджик.
Не знам от кой град си и дали ще има на тази фирма при вас,но може да намериш и на др. фирма.
Успех  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 11 723
Коя е фирмата?Открих спално бельо на Winx,но цената е  ooooh!.Само не помня дали не беше на TAC.
А междувременно се замислих за смяна и на пердето и завесата,сега и затова трябва да обикалям.Луда работа... Crazy

# 67
  • Мнения: 4 369
Името на фирмата ще ти дам на ЛС, за да не  прилича на реклама.
Ето такива са нашите феи
http://merypoppins.snimka.bg/hobby/kartichki-izraboteni-ot-men.583389.27612696
Цената на комплекта беше малко над 30 лв /калъфка, долен чаршаф и плик/.
Уинкса бяха в по-светли цветове .

# 68
  • Мнения: 335
http://prodavalnik.com/spalen-komplekt---edinichen-ch100-pamuk-i7089861
http://prodavalnik.com/detski-spalen-komplekt-uinks-i6983615
http://prodavalnik.com/detski-spalen-komplekt-uinks-i6983679

виж в продавалник, има и др фирми които шият на доста приемливи цени
аз съм доволна, не е кои знае какво но пък за 20 лв детето е щастливо
при нас на пазара има и пердета по 9-10 лв метъра с детски декорации на феи, на колите и тн известни анимационни герои

# 69
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета, имам нужда от Вашата помощ- търся линкове на бюро или бюра за две деца.Предварително благодаря.

# 70
# 71
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
  bouquet

# 72
  • Мнения: 4 369
azals ,много хубави десени има в линковете,които си сложила.
Цените наистина са добри, но нещо размерите ме притесняват.
Долния чаршаф е 130/220 см, плика е 130/215 см.
Комплекта, който съм купила е съответно 130/240 см и 155/220 см.
Стандартното одеално е широко 150 и при 130 ширина на плика, не ми е ясно как ще стане.
Отделно 220 за дължина на долния чаршаф също не е достатъчна.При матрак дълъг 190 + дебелината му 15 см, няма да има никакво подгъване под матрака .
Като се има предвид,че и хасето малко се събира при пране.
Направих запитване до едната фирма от Продаланика за по-голям размер и ще видя каква цена ще ми дадат, но си мисля,че като платя доставката и цената ще стане по-висока от тази,кото аз съм дала.
Всеки си преценява за себе си  Hug

# 73
  • Мнения: 12

Благодаря за полезните линкове.

# 74
  • Мнения: 335
mery_poppins1
с една от фирмите работих, правихх поръчка по мои размер, нямах никакви проблеми, всичко ми направиха както им поисках, не че искам да хваля някои, просто искам ако мога да съм поезна и за други
доставката по еконт до офиса ми хвана около 4 лв
за 2-3 дни ми го изработиха и изпратиха, повече от това не мога да искам
на нашият пазар и битак.. цената беше същата на спалните комплекти, смао че нямаха десен акоито аз харесах в сайта
така че една доставка не е толкова голям проблем
колкото до размерите, си има стандарти за деца и за възрастни, за приста, за спалян и тн.  затова всеки предлага и всеки си мери и казва своите размери
УСПЕХ, дано си намерите желаните комплекти

Общи условия

Активация на акаунт