Отговори
# 60
  • Мнения: 304
че то и преди да забременея пак си пулсираше хихи  newsm78

# 61
  • Мнения: 19
dnola и Екатерина* много ви благодаря за добрите и мили думи  Hug Надявам се, че Господ е с мен и всичко ще е наред.

Добре дошли на всички нови мами и лека бременност!

Кафе и цигара да не видя ...гади ми се от тях. Но пък за мен е по-добре да не пуша. Риба обичам, но да няма много малки костици. Тия дни наблягам на плодовете и водата ...това ми иска организма.

Хайде лека вечер от мен!  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 118
Момичета, и аз съм "за" група във Фейса,ама примерно след 5ти месец,когато здраво личат коремчетата Laughing ,защото и при мен не всички близки знаят,а такива неща най-малко в нета се обявяват за пръв път.

Muci2011 - всичко ще е наред със скана,ти също живееше в Англия и до 11-12та седмица ще чакаш Confused ,натоварва психически чакането,ама ще се справиш. Hug
 iii - кой филм ще дават по кино нова,аз напоследък на песни се разчувстам,тази вечер я чух е тази и а-ха да се разплача Embarassed http://www.vbox7.com/play:5a663fc8 ( песента е класика,от която в комбинация с клипа настръхвам)

# 63
  • Мнения: 304
Момичета, и аз съм "за" група във Фейса,ама примерно след 5ти месец,когато здраво личат коремчетата Laughing ,защото и при мен не всички близки знаят,а такива неща най-малко в нета се обявяват за пръв път.

Muci2011 - всичко ще е наред със скана,ти също живееше в Англия и до 11-12та седмица ще чакаш Confused ,натоварва психически чакането,ама ще се справиш. Hug
 iii - кой филм ще дават по кино нова,аз напоследък на песни се разчувстам,тази вечер я чух е тази и а-ха да се разплача Embarassed http://www.vbox7.com/play:5a663fc8 ( песента е класика,от която в комбинация с клипа настръхвам)


П.С. Обичам те с Хилъри Съонк и Джерард Бътлър

# 64
  • София
  • Мнения: 118
Наистина е адски тъжен Sad ,но същевременно оптимистичен и изпълнен с надежда Simple Smile Много хубав филм  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 304
мн е хубав,но понеже не искам да  newsm45 постянно натиска рефреша да видя дали някой пише нещо и да се разсейвам  Blush

# 66
  • Мнения: 14
Момичета, благодаря за топлото посрещане! Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 118
Аз само да пусна един спам,за да видя дали линийката вече ми се появява Laughing ,малко нахално,ама да ме извините Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 6
iii имам да черпя филчето е супер Simple Smile,един път преди месец го даваха пак по някой канал но неможах да го гледам.До сега го гледах но дават някакав мач и до там ми беше с филмчето Simple Smileтрябва да го потарся да го сваля зашото е хубав многооо

# 69
  • Мнения: 304
радвам се че ти харесва Simple Smile

# 70
  • Мнения: 304
коремчета лека и спокойна нощ от мен.да сънувате само хубави неща  newsm46smile3524 Sleeping
утре пак сме на линия Wink

# 71
  • Мнения: 6
твоята да е по лека,до утре Hug

# 72
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен момичета!
Благодарности на Кости за новата тема:)
Много се радвам за новоприсъединилите се мами и всеки път ми става много тъжно за всяка напускаща ни... Надявам се нещата много бързо да се оправят с тях!
Опитвам се да ви чета редовно, но съм затрупана с работа и почти не ми остава време да пиша. Страхотно е, че в групичката ни се появи и специалист по кърмене - на мен ми е първа бременност и определено ще се възползвам от съветите:)
При мен в началото на седмицата ми излязоха резултатите от микробиологията и се оказа, че имам гъбички (било уж нормално при бременните) и трябваше 3 поредни дни да си слагам Канестен (вагинални таблетки). Беше ми доста притеснено толкова рано да не навредят на бебчето, въпреки че доки ме успокои, че уж не било опасно.. Вчера вечерта бях отново на преглед и засега всичко е наред с бебето - расте си нормално, тупка си му сърчицето:)))) Наистина се поуспокоих:)
Оказа се, обаче че имам белтък в урината - по един (+) и то и в 2те поредни проби и другата седмица трябва да дам стерилна урина. В нета пише ужасни неща за това Sad Много се ндявам в стерилната вече да няма...
Иначе през първата половина на юли трябва да се запиша за БХС. Доки каза да отида в МЦ "Св. Петка" (в София) - някой дали вече е ходил там? И в средата на юли пак ще ходя на преглед при доки.
Та това са новините при мен. Иначе се чувствам добре - нямам гадене, и болки почти нямам, само дето често ми е доста поспаливо:)
Надявам се всичко да е наред с всички нас до финала!
Пожелания за един прекрасен уикенд:)

# 73
  • Мнения: 19
Добро утро момичета!
Тази сутрин се събудих без гадене от не помня колко време на сам. Дано и целият ми ден да е по- добре в това отношение, че и път ни чака, нали сме от морето та ще отидем малко на планина да сменим климата и да си починем.
Успешен ден на всички!

# 74
  • Мнения: 1 107
petq0848 само за сегашните изследвания - кръв и урина. Не ми се говори, че ми се плаче Cry За две години и половина цената се е удвоила Shocked

За фейсгрупата аз не съм много съгласна, подкрепям мнението на zarrry и iii Peace Но това не пречи на момичетата, които желаят, да си обособят една фейсбук група.

П.П. Обичам те! Невероятен! newsm74 Хубаво ме подсетихте за него, ще си го дръпна тея дни.

че то и преди да забременея пак си пулсираше хихи  newsm78
Не е същото Peace Когато го усетиш ще разбереш. Въпреки че на теб ти е за първи път и май направо ше усетиш движенията на бебчо ( към края на 4-и месец). И пак ще кажа, всяка една от нас е строго индивидуално същество и нещата ще се случват по различен начин. Просто има един общ шаблон, защото на повечето мами се случва именно това Peace

Red Rose welcome

Общи условия

Активация на акаунт