Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 6

  • 49 432
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 114
                         

# 31
  • София
  • Мнения: 6 135
Кой търсеше старото издание на Лафонтен?
http://alba-books.com/alba-books/index.php?route=product/product … p;product_id=4670
И тук я има, но цената и е  Sad
http://knizhen-pazar.net/index.php?search=%D0%9B%D0%B0%D1%84%D0% … amp;searchin=name

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Поредната

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Последно време взимаме книги основно от библиотеката.
Не искам да ви изпускам обаче, така че просто запис  Embarassed.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Solar Wind, нищо че е от библиотеката, особеннно, ако не показано заглавие, давай за идеята. Simple Smile

Лафонтен строто издание се среща, но все на колекционерски цени - 20, 30,... лв
В Алба букс обаче не ми се вярва да е налична, друг е въпроса каква би била цената.
Просто под 20лв няма. Аз нали скоро си я взех, та ми смъкнаха на 15лв... толкова. Simple Smile  
В книгите.еу пък я има с меки корици издание за 14лв, а също и преподвързана с още една книга - 22лв

# 35
  • у дома
  • Мнения: 7 166
От днес за дребния тази -много съм доволна  Heart Eyes-търся я от доста време,защото я имахме за баткото и той много си я харесваше,но я изгубихме и все не я откривах налична,за да я поръчам...
За малкия тази също -много си пада по такива книжки с плъзгачи и отварящи се прозорчета,та със сигурност ще я хареса.Ето тук http://www.fiut.bg/book/sezonite-i-vremetoима описание за нея.
За баткото

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 12:09 от svetlaem

# 36
  • Мнения: 1 127
Кой търсеше старото издание на Лафонтен?
И аз. Simple Smile Действително има разликата в цената.

# 37
  • Мнения: 61
"Приказка без край" и "Момо" на Михаел Енде

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 576
От библиотеката:
, , , ,,
"Мартина на празника на цветята" , "Мартина в зоопарка", "Жан-Лу и Софи на брега на реката" на Жилбер Делаи.

# 39
  • Мнения: 61
Solar Wind, като видях първите две книжки, които сте взели от библиотеката ме налегнха едни спомени. Преди доста години аз правех първите си опити в рисуването по мотиви на "Работна мецана". Малката ми дъщеря напоследък се увлича като чете сама да прави илюстрации по прочетеното.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
А така де, друго си е с картинки.  Hug
Не само децата им се радват... забележете!  Mr. Green

Аз пък тази "Момо"  все я отлагам, кога ли ще и' дойде времето..

Та за сега тези:

-    

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, не миряса големият докато не я получи  Whistling

# 42
  • Мнения: 844
Solar Wind, от тази поредицата с енциклопедии вземахме за домашните животни и за планините. Хубави са и интересни.

# 43
  • Мнения: 1 883
Днес допълних колекцията от книжки за Финдас- 5 бр. Вече ги имаме всичките 8 книжки.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Днешните, пак от библиотеката:
, , , , ,


"Мечото семейство: Старият музикант", "Мечото семейство: Излет в планината" на Мари Дювал.

Общи условия

Активация на акаунт