My Toys - В света на играчките - 46!

  • 54 583
  • 759
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, сдобихме с 2 раници на Скаут. Бъдещата първокласничка си избра тази с кончетата и другата ни е излишна.
Раничката е такава http://www.mytoys.de/Scout-Scout-Schulranzen-Set-Easy-II-Zauberf … .16.02.01/1926496, чисто нова е, цена 115.
Четох, че коментирате тротинетките - Александра е на почти 7, имаше такава на 2 колелца, на която й се вдигаше кормилото, но така и не я искаше, беше й твърде тежка и нестабилна.
Подариха ни Микро, не ги бях виждала, защото си мислих, че тя няма да иска друга, но детето се влюби.
Тротинетката е с две колелца отпред и едно в задната част, навсякъде я носим, сега сме на вилата и се събират доста деца, гледам че всички искат да карат нашата, определено им е по лесна за управление. Карат я по асфалта, движи се супер, но през дупки и по-големи камъчета се обръща.
А аз искам да питам за маратонките с колелца, тези колелца прибират ли се по навътре, или е нестабилно ходенето... Сигурно много смешен въпрос задавам, но никога не съм обувала, хващала даже и се чудя дали ще може и да се ходи с тях, като с обикновени маратонки.

# 136
  • София
  • Мнения: 12 236
zvet81  ако по-рано бях прочела за скаута... Вече си поръчах херлиц от тук за което вече съжалявам, защото поради грешка и недоразбиране от моя страна доставката ми излезе близо 30 лв, ако ги бях поръчала от майтойса щеше по-евтино да ми излезе, отколкото от единият край на София до другият край до офис на куриера при това...

# 137
  • Мнения: 166
Момичета,имам код за 5евра отстъпка,който няма да използвам.
Ако някой го иска да пише.  Peace

# 138
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
A koia trotinetka e podhodiashta za offroad Simple Smile?


Може би такава?  Grinning

# 139
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! Днес се опитах да направя поръчка от сайта, но когато стигнах до плащане с кредитната ми карта VISA, след вкарването на номера й ми излизаше следния надпис: "Bei der Bezahlung ist ein Fehler aufgetreten. Es erfolgt keine Abbuchung von Ihrer Kreditkarte. Bitte versuchen Sie es zu einem späteren Zeitpunkt erneut."
Направих няколко опита за плащане, като резултатът отново беше същият. Сигурна съм, че проблемът не е в картата ми, тъй като тя е с голям кредитен лимит и с нея съм правила поръчки както в този сайт, така и в други. На някого случвало ли се е нещо такова ?

# 140
  • Мнения: 2 011
Здравейте момичета! Днес се опитах да направя поръчка от сайта, но когато стигнах до плащане с кредитната ми карта VISA, след вкарването на номера й ми излизаше следния надпис: "Bei der Bezahlung ist ein Fehler aufgetreten. Es erfolgt keine Abbuchung von Ihrer Kreditkarte. Bitte versuchen Sie es zu einem späteren Zeitpunkt erneut."
Направих няколко опита за плащане, като резултатът отново беше същият. Сигурна съм, че проблемът не е в картата ми, тъй като тя е с голям кредитен лимит и с нея съм правила поръчки както в този сайт, така и в други. На някого случвало ли се е нещо такова ?



Цял ден се опитвам да пусна поръчка и аз, но ми изписва същото. Картата ми е Виза, поръчвала съм поне десетина пъти от сайта с нея, без проблем.  Явно проблемът е при тях.

# 141
  • София
  • Мнения: 12 236
  Момичета последните поръчки за колко дни средно ви пристигат?
  Исках раничките на Херлиц за РД на каките, но очевидно тотално не се разбрахме с представителството на Херлиц, за което явно и аз имам вина, така че сега съм без раници, а рожденият ден наближава сериозно. На шести август са, но ще го празнуваме с едно приятелче на втори август. Ако сега пусна поръчка дали ще пристигнат дотогава?

# 142
  • Мнения: 52
момичета здравейте Hug
извинявайте че нахлувам неподготвена,от много време не съм ви чела,но имам питане-търся колело за дъщеря ми 3г и половина (100 см висока) мисля 12 или 14 цола трябва да е , но поръчката е да е с мики маус....или друго просто да ме насочите. Иве, надявам се да се включиш с ценни съвети, ако не си в "отпуска" от пазаруването.. Heart Eyes и също търся раничка за сина ми за ясла до 20-ина лв нещо...благодаря ви предварително и слънчев и усмихнат ден от мен  Hug  Nature Sunny  Nature Sunny

# 143
  • София
  • Мнения: 12 236
Хайде пак аз с раниците, последно този път.
Тъй като тази я няма налична се чудя за тази
Малко по-скъпа е но защото е много намалена. Притеснява ме че е по-голяма като размери и обем. Ако трябва просто да се избира между двата модела раници, за по-дребни дечица на 6 годинки, коя бихте предпочели?
Много голяма ли ще е разликата между тази лилавата и тази розовата. И двете са с котенца, но разпределението вътре и размерите са различни. Притеснява ме да не настанат отново драми между близначките, именно затова първоначално исках да взема лилавата и розовата от серията миди..

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
За тротинетката, ако имаш възможност купи  "микро"  Peace
Микро, но задължително Макси. Mr. Green...
Още един глас за Микро, заслужава си всяка стотинка. Макси-то, въпреки че го дават +6 год., с лекота се кара и от по-малки деца(и майки). На височина е колкото Мини-то, но ми се струва, че е по-стабилно.

Дъщеря ми кара Макси от миналата година и предвид факта, че не са евтини, мисля че покупката на Мини Микро е излишна инвестиция.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 2 036
  Момичета последните поръчки за колко дни средно ви пристигат?

Точно за 1 седмица. Peace

И аз с 2 ръце за Микрото. Синът ми е на 2 г. и взехме направо Максито. И за мен Минито и излишна покупка. А Макси я карам и аз, да видим докога ще ме издържи.  Mr. Green

# 146
  • София
  • Мнения: 12 236
 Момичета последните поръчки за колко дни средно ви пристигат?
Точно за 1 седмица. Peace
Мерси, току що пуснах поръчката с две ранички от по-големите, дано да останат доволни децата. Simple Smile
  П.П Виждам, че раничките които поръчах вече ги няма в сайта, а моята поръчка се обработва. Има ли риск да ми ги откажат, или са свършили заради моята поръчка надявам се? Ако се окаже че ги няма двете, мога ли напълно да откажа поръчката ?
  Доп: Прочетох кога може да се анулира, аз още нямам меил, значи просто изчаквам. А може ли вместо да се анулира да се замени артикул или след като се получи меила да се пише за замяна на артикул?

  Сега видях раничките на скаут имат допълнително още 20 процента намаление при онлайн поръчка, дори и на намалениет стоки.

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 15:35 от Aila

# 147
  • Мнения: 14
Свършиха сандалките, които си харесах.  Cry

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 23:52 от Zornitza_r

# 148
  • Мнения: 511
 П.П Виждам, че раничките които поръчах вече ги няма в сайта, а моята поръчка се обработва. Има ли риск да ми ги откажат, или са свършили заради моята поръчка надявам се? Ако се окаже че ги няма двете, мога ли напълно да откажа поръчката ?
  Доп: Прочетох кога може да се анулира, аз още нямам меил, значи просто изчаквам. А може ли вместо да се анулира да се замени артикул или след като се получи меила да се пише за замяна на артикул?
Aila , раничките са изчезнали от сайта, защото са били в наличност по една бройка, която ти си поръчала. Бъди спокойна, не ги е взел друг. Случаите на  сторнирани артикули са изключително редки. Това със замените на артикули не може да стане-можеш да анулираш цялата поръчка и да пуснеш нова с каквото искаш. Парите в картата ти съответно остават блокирани и трябва да се разправяш с банката или да изчакаш 45 дни, за да ги разблокират автоматично. За всяка банка този срок е различен. Peace

# 149
  • София
  • Мнения: 12 236
Dennia мерси много за успокоението  Simple Smile Аз поръчах два броя от един вид реално.

Общи условия

Активация на акаунт