Бебеправене- тема 5 ,за да ни е на късмет!

  • 22 955
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 973
Добре, че ви има!  Hug Не знаете как се чувствам и какви мисли ми минават през главата  Cry Защо подяволите е отрицателен?! Притеснявам се вече, интуицията ми говори друго, макар, че не искам вече да я слушам!  Cry Момичета, сутринта напълних мивката с кръв докато си мия зъбите, трети ден ми кървят, като днес направо се уляха  newsm78 Попринцип нямам такъв проблем, използвам медицинска четка с мек косъм  ooooh! Снощи голямо въртене падна не ми е удобно, на където и до се обърна ме пробожда долу ниско  Cry Плаче ми се и не за това, че може да не е станало, а за това, че може да има някакъв проблем  Rolling Eyes

# 676
  • Тук
  • Мнения: 237
Ех....Илюжън  Hug Все още си има надежда, докато не дойде.

# 677
  • Мнения: 166
illusion__, не се отчайвай, докато не ти дойде има надежда.  И не се самовнушавай -всичко е наред.

# 678
  • София
  • Мнения: 973
Момичета, аз май като удавник за сламка се хващам, но до сега разглеждах графиките на бремелинките и видях много момичета, на които теста им и отчел едва на 15-ти до 19ти ден след О  newsm78 има и такива на 11ден още с две черти, та все си мисля, че бебчо е срамежлив и не иска още да се показва  newsm78 Сори, че ви занимавам само с моите глупости, но само с вас споделям и ми е много трудно  Hug

# 679
  • Мнения: 166
Абсолютно те разбирам, трябва с някой да споделиш, но ако около теб няма бебеправещи никой не те разбира. Дори когато само спомена пред приятелките си за надеждите, очакванията и проблемите, чувам само стандартните : Не се притеснявай, рано е, ще стане когато най-малко очакваш и т.е. Ако чуя това още веднъж, ще се изпокарам с всички.

# 680
  • Мнения: 718
Ilusion takmo tova ti kazvax sytrinta 4e az +test za bremenost vidax sled 8dni zakasnenie parvia pat ima nadejda dokato ne ti doide:)))

# 681
  • София
  • Мнения: 973
Ilusion takmo tova ti kazvax sytrinta 4e az +test za bremenost vidax sled 8dni zakasnenie parvia pat ima nadejda dokato ne ti doide:)))
Да, Нели така е, но то си е на моята глава и ме тормози, или да ми идва или да се покажат 2 чертички  ooooh!

# 682
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Илюжънче, ще се покажат, мила, няма къде да се скрият. Щом не ти е дошло, шанс има винаги. Само не се отчайвай и всичко ще е наред. Стискам ти палци и на крачетата да имаш положителен тест скоро и да ни зарадваш всички тук. Сама знаеш, че на някои момичета не им показва дори и един месец след закъснение и пак раждат живи и здрави бебенца.
Успех и чакаме добрата новина!
Нелка и на теб успех, мила и ти да се похвалиш скоро с двете чертички  EFP
Аз днес почивно отново с милото на път. Снощи имаше радост под завивките, цикълът си отиде, така че имаме зелена светлина да действаме. Мъжо е щастлив и мама му пак ни хвана  smile3506, умрях от смях, поне беше тъмно и дано не е разбрала. Но на 30 и няколко градуса завити до ушите и аз започнах да се хиля, макар че беше тихичко, вероятно се е сетила, че творим внуци.  Wink
Фейсът ми е ivelina_a_bg@yahoo.com. Ще се радвам да се видим и там  smile3503

# 683
  • София
  • Мнения: 973
Ох, пак съм аз  hahaha
Възможно ли е да съм настинала, за това да не ми идва?  newsm78 Толкова ЦС имам, че ако я събера може да напълня една чаша  Mr. Green hahaha не знам, май започнах да изкукуригвам  ooooh!

# 684
  • Мнения: 65
Illusion_ както другите казаха все още има шанс! Не се предавай!

Моя М пак дойде неканен Sad .  Толкова се разочаровах сутринта. Но какво да се прави-поне не се тормозих с излишни симптоми този месец.
Тъкмо ми дойде и още не бях казала на милото, а той въодушевен ми обяснява как наши познати ще си имат бебенце. (Те правят опити от години).  Та поне това ми оправи малко настроението  Rolling Eyes

Хайде момичета, стискам ви палци!!!

# 685
  • Мнения: 2 003
Ох, пак съм аз  hahaha
Възможно ли е да съм настинала, за това да не ми идва?  newsm78 Толкова ЦС имам, че ако я събера може да напълня една чаша  Mr. Green hahaha не знам, май започнах да изкукуригвам  ooooh!

Еми как се чувстваш самата ти. Възможно е при настинка да ти се засили ... при мен става винаги така, не се шашкай Wink Аз съм на 99%, че ти ще ни зарадваш съвсем скоро, с теб сме  Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 973
Ох, пак съм аз  hahaha
Възможно ли е да съм настинала, за това да не ми идва?  newsm78 Толкова ЦС имам, че ако я събера може да напълня една чаша  Mr. Green hahaha не знам, май започнах да изкукуригвам  ooooh!

Еми как се чувстваш самата ти. Възможно е при настинка да ти се засили ... при мен става винаги така, не се шашкай Wink Аз съм на 99%, че ти ще ни зарадваш съвсем скоро, с теб сме  Hug
Hug Чувствам са здрава, като изключим факта че съм доста топла, може и температура да имам, може от жегата да е, но не съм отпаднала   bouquet

# 687
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
А евентуално да си сетила, че това може да е температурата , която си седи по време на бременност висока? Дано е това, стискаме ти палци всичките!

# 688
  • Мнения: 385
illusion_ съжалявам,че пак си се разочаровала,но мисля като другите,че докато не ти дойде има надежда Simple Smile Приеми го като изпитание,трябва да издържиш още няколко дни и така радостта ти ще е още по-голяма!Стискам палци интуицията ти да не те лъже и да ни се похвалиш още първите дни на юли Simple Smile))

# 689
  • Мнения: 214
Илюжън, не губи вяра, може да е рано още. Изчакай още малко и направи пак тест!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт