Бебеправене- тема 5 ,за да ни е на късмет!

  • 22 929
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 143
Момичета, аз май като удавник за сламка се хващам, но до сега разглеждах графиките на бремелинките и видях много момичета, на които теста им и отчел едва на 15-ти до 19ти ден след О  newsm78 има и такива на 11ден още с две черти, та все си мисля, че бебчо е срамежлив и не иска още да се показва  newsm78 Сори, че ви занимавам само с моите глупости, но само с вас споделям и ми е много трудно  Hug

illusion__.

Не се отчайвай Simple Smile както ти казаха другите момичета докато не дойде ..... няма да мислиш, че не е станало. Ако наистина мислиш, че има нещо нередно отивай на лекар за да видиш и ако има нещо да се хване и оправи от рано.

# 691
  • София
  • Мнения: 973
Момичета  newsm45 дойде ми!!!!!!! От притеснение и нерви, че ми откраднаха телефона преди 2 часа и сега като се прибрах, видях, че ми е дошло  Cry няма какво да ви кажа, може би по късно ше ви пиша като се успокоя  Hug

# 692
  • Мнения: 3 242
Споко, нов месец нов късмет Simple Smile И аз като си гледам симптомите до 2-3 дена и аз ще съм цъфнала  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 973
Простете ми за това, че през цялото време ви натоварвах с моите проблеми и тревоги! Благодаря още веднъж, че сте тук и ми помагате! С нови сили както казва Трой, явно не ми е било писано и това е... Стискам ви палци, на тези които не чакат скоро и ви прегръщам  Hug  bouquet

# 694
  • Мнения: 166
illusion__, съжалявам. Поплачи си и след това - нов месец, нов късмет

# 695
  • Мнения: 319
illusion_
Не се тревожи.Ще стане.И аз съм имала много пъти симптоми.И може би желанието ни на всички да забременеем,променя самият ни организъм и понякога ни и закъснява.Дано ме разбрахте какво искам да кажа.Нормално е и след като вече не се пазите да има промени в цикъла и организма ви.Ще стане.Ти поне си винаги с твоят човек,аз какво да кажа,като моят приятел работи и пътува и правим секс много рядко.Но-борба за хляб,какво да се прави.Всеки иска да е до половинката си,но на тези времена трябва и да имаш стабилна работа,която в България е малко трудно да стане.
Това,че ти е дошло е донякъде добре.Просто ти е закъсняло,но поне нямаш проблем.А бебето ще се появи сигурна съм.Като малка все си мислех,че лесно се правят бебета,но уви...май не е така,за тези,които толкова много искаме. Hug Hug Hug Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 973
Шайни, не знаеш колко много си права! Благодаря за успоението, аз винаги съм била положителен и добър човек, но понякога и аз си имам моите трудни ммоменти.... всичко ще бъде наред, важното е да сме живи и здрави!  Hug

# 697
  • Мнения: 718
Ilusion ne se trevoji sled nakolko dni s novi sili zapo4vate pak i 6e stane Simple Smile)))prity az ne kato malka do predi nakolko meseza si mislex 4e lesno stavat bebetata:))))dano skoro vsi4ki da se zaradvame s po dve 4erti4ki a posle i beb4eta puxkavi Simple Smile)))

# 698
  • Мнения: 319
Шайни, не знаеш колко много си права! Благодаря за успоението, аз винаги съм била положителен и добър човек, но понякога и аз си имам моите трудни ммоменти.... всичко ще бъде наред, важното е да сме живи и здрави!  Hug

Ами да така си е.Всички сме тук за да си помагаме,и както се казва всички се печеме на един огън.Знаем какво е да се взираш в един тест с часове и да гледаш има ли втора линийка.И колко кофти е когато сме имали всички онези симптоми на бременност,но ни е идвало.Всички сме изпитали всичко това,макар аз отскоро бебеправеща.Важното е,че имаме яйчници и матки и тръби.Колко жени има,които имат я запушени тръби,я с по един яйчник и не се предават.И двете ми приятелки са бременни и се радват,аз се радвам заедно с тях,и си казвам,че съм оставена за най-накрая явно.Те да же се шегуват с мен,понеже и двете ще имат момченца и се майтапят,че накрая пък аз ще имам момиченце и на мен ми става много мило.Сега след като ти е дошло,като свърши започвате пак наново.Нали ти казва,при нас е доста трудно,правим го много рядко,а шанса така е по-малък.Бъди благодарна,че се събуждаш до мъжа ти,това е най-хубавото.Всички ще успеем.Сега се усмихни illusion_
и много недей да го мислиш.А за телефона,и на мен са ми крали телефон,но пък има и хубава страна.После си взех по-готин. Hug Hug Hug Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 360
illusion__  не оставай разорачованоето да надделява и давай с усмивка напред, нов месец, нов късмет Simple Smile

Аз имам ново питане за тестовете за овулация - днес си направих трети пореден от опаковката и отново има втора бледа черта. Това нормално ли е? Аз съм си взела 2 опаковки, че идея си нямам кога точно е ову-то, но това с чертите ми е странно....

# 700
  • Мнения: 3 242
Не виждам кое му е странното ? явно в момента не си в овулация, за това и показва бледа черта. Когато си в овулация ще стане наситена Wink Ако имаш графика дай да я видим.

# 701
  • София
  • Мнения: 360
Еми на мен ми е странно, тъй като за първи път правя такива тестове и не съм сигурна какво точно трябва да отчете теста  Embarassed в смисъл мислех че след като предните 2 бяха със слаба втора черта това трябва да значи, че ову-то наближава, но явно аз съм в грешка  Embarassed а иначе имам графика, но не съм мерила БТ и незнам до колко ще е полезна  Rolling Eyes /отбелязвала съм М , сърца и резултатите от тестове/
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 23:01 от alex__n

# 702
  • Мнения: 3 242
Ами логично е бе момиче Simple Smile Това че си направила 2 теста не значи че на втория вече ще имаш положителен резултат Simple Smile Понякога направо ме изумявате с логиката и разсъжденията си Simple Smile
Тестове се правят от - до -, или започваш няколко дена преди овулацията и продължаваш да правиш докато не видиш +  след това пак -.
Пък графика без температура е повече от безполезна.... Mr. Green

# 703
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
каква ти е средна дължина на МЦ за последната година?
Това е мой цитат от вчера в същата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=666351.0

таблица на цикъла:

Продължителност --------------------- Начален ден на тестването
----------------------------------------------------------------------------------
21 дни ----------------------------------------- ден 5
22 дни ----------------------------------------- ден 6
23 дни ----------------------------------------- ден 7
24 дни ----------------------------------------- ден 8
25 дни ----------------------------------------- ден 9
26 дни ----------------------------------------- ден 10
27 дни ----------------------------------------- ден 11
28 дни ----------------------------------------- ден 12
29 дни ----------------------------------------- ден 13
30 дни ----------------------------------------- ден 14
31 дни ----------------------------------------- ден 15
32 дни ----------------------------------------- ден 16
33 дни ----------------------------------------- ден 17
34 дни ----------------------------------------- ден 18
35 дни ----------------------------------------- ден 19
36 дни ----------------------------------------- ден 20
37 дни ----------------------------------------- ден 21
38 дни ----------------------------------------- ден 22
39 дни ----------------------------------------- ден 23
40 дни ----------------------------------------- ден 24

# 704
  • София
  • Мнения: 360
Мерси за инфото Simple Smile а относно колко ми е дълължината на М не съм сигурна, тъй като до преди 3 месеца бях на противозачатъчни/които пъх 2 години/ и тогава бях точно на 28 дни, но откакто ги спрях всеки път е различно... и дефакто този е вторият месец, в кой бебеправим. А разсъжденията са ми странни най-вероятно защото нямам много опит във всичко, свързано с тестове, температури и т.н. И не смятам, че тук има някой, който се е родил научен, нали? и предполагам, че сме тук да си помагаме и подкрепяме, а не да вадим заключения какви са разсъжденията на хората... или греша?

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 22:45 от alex__n

Общи условия

Активация на акаунт