Бебеправене- тема 5 ,за да ни е на късмет!

  • 22 931
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
След спиране приема на противозачатъчни хапчета, на организма му е необходимо известно време отново да привикне сам си регулира хормоните, особено ако не са правени паузи от 1 месец на всеки 9м до година. Възможно е при продължителен прием на ОК след това да се получат цикли от 45 - 60 дни ( или иначе казано - да ти пропусне един месец). Аз самата съм пила дълго време, но с въпросноте паузи и първите няколко месеца след спирането цикълът ми беше със стария ритъм, после се скъси. Моя приятелка пи ОК 3 години без прекъсване и вече година и половина след спирането се опитва да си регулира цикъла. За целта пие масло от нощна иглика. Едва сега има относително редовен цикъл на 35-40 дни. Казвам ти всичко това, за да не се шашнеш, ако ти закъснее, а теста е отрицателен. Иначе - стискам палци Simple Smile Започнала си навреме с тестовете - просто ги направи от - до -, както са ти обяснили вече.

# 706
  • София
  • Мнения: 360
Мерси за отговора пънче. иначе М сега ми е между 28 и 30-31 , но не е точен до ден както преди това, което междо другото миналия месец ме вкара в филма Simple Smile))

# 707
  • Мнения: 319
Момичета,моят мъж сега ми каза,че в други ден се прибира Simple Smile Зарадвах се много.

# 708
  • София
  • Мнения: 973
Момичета,моят мъж сега ми каза,че в други ден се прибира Simple Smile Зарадвах се много.
Първо добро утро от мен! Днес се чувствам по-добре, след вчерашните драми  Hug
Шайни това е много добра новина, значи все пак има шанс да направите нещо този месец и с риск да ме порицаеш отново ще питам за гадния дуфастон, надявам се, че не си го почнала още или поне изчакай твоя да си дойде и тогава  Hug Стискам палци на всички и чакам в най-скоро време да се похвалите вече, че този месец много разочарования, а хубавите новини още ги няма   bouquet

# 709
  • Мнения: 319
Момичета,моят мъж сега ми каза,че в други ден се прибира Simple Smile Зарадвах се много.
Първо добро утро от мен! Днес се чувствам по-добре, след вчерашните драми  Hug
Шайни това е много добра новина, значи все пак има шанс да направите нещо този месец и с риск да ме порицаеш отново ще питам за гадния дуфастон, надявам се, че не си го почнала още или поне изчакай твоя да си дойде и тогава  Hug Стискам палци на всички и чакам в най-скоро време да се похвалите вече, че този месец много разочарования, а хубавите новини още ги няма   bouquet

Ами не Simple Smile Още не съм го започнала.На 04.07. го започвам,той дотогава ще се върне,поне ако всичко е окей.Този път да видим ако правим секс преди дуфастона как ще е.Макарче то пък незнам кога съм в овулация де  Hug

# 710
  • Мнения: 2 360
Здравейте момичета!!!

Аз днес съм много мрачно настроена. Може би, защото ще ми идва ли, не знам, но ми идва да изкреща "Защо по дяволите не става?".  newsm45

Какво толкова сложно има да му се и не знае!!! Знам , че утре може би пак ще съм позитива и борбена, но днес направо ми идва да си блъскам главата в стената  Banghead Не, че нещо ще помогне!!!

Успех на всички ни пожелавам, дано вие сте по-ведри от мен днес!!! И много ви обичам и се радвам, че ви има!!!  Hug Hug Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 973
dessie_n Недей така, мила!  Hug И аз вчера бях така отчаяна и плачех, но моя мъж ме успокои и ми каза да не се притеснявам, че не сме на 50 години, че най-важното е да сме здрави, а то ако ставаше толкова лесно всеки месец щеше да има деца! Така, че горе главата, радвай се на хубавото време, на твоята половинка, на това, че бебчо наистина ще дойде, просто иска мама и татко да са спокойни, защото е срамежливо и иска да ви изненада  Hug
Шайни винаги има надежда и аз не знаех кога ми е О, мислех че е била рано, оказа се, че е била късно... та както моя каза, не искам да смяташ нищо и да правим секс по разписание... когато стане тогава, не бързаме за никъде  Hug  bouquet

# 712
  • Мнения: 2 360
O, illusion_  Hug

Така е, знам, ние не правим кекс по разписание, не искам и да става така, че да трябва да е по разписание. Затова ми е мъчно! И като се замисля, наистина за никъде не бързаме, до преди няколко месеца, дори не съм се чувствала достатъчно готова за деца, а сега изведнъж от къде тази маниакалност?!?!?! И аз не мога да си обясня. Може би ми е странно и притеснено защото нямам познат и приятели, които да са чакали бебето да се появи. На всички мои близки или е ставало случайно или от първия път (ама буквално от първия път). И аз се чувствам като аутсайдер.  Cry И на никой не смея да споделя мъката си (освен на вас), защото никой не би ме разбрал. Да, може да си представят какво е, но като не са го изпитвали, не знаят какво е да виждаш едночертичкови тестове и после нечаканата М.

Но аз все се оправдам с това, че бебо си е определил кога ще си се появи и не се съобразява много много с моите желание. Така, че ще си го чакам. Още от сега проявява характер  Joy

Сега виждам , че една много много много обичана от мен певица е бременна. Много се радвам! Безкрайно я харесвам.

http://www.adele.tv/blogcache/i-ve-got-some-news/

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 11:37 от dessie_n

# 713
  • Мнения: 385
Добър ден,сладурки!
Днес е 1-ви юли,нов месец(моя любим)-нов късмет! Надявам се да е успешен за всички ни и вече да вземем да се хвалим Simple Smile
На мен ми остават няколко дни още да почакам за резултат!Дано са  EFP за всички ни подред!
Успех на бебеправещите и  Hug на всички!

# 714
  • Тук
  • Мнения: 237
 Hug

Как сте? Радвам се, че малко по-положително мислите след разочарованието  Hug

Мен от известно време ми се въртят в главата едни дилеми... Ако няма бебе до есента дали бих могла да ходя на лазерна епилация( или фото) ? Замислила съм я отдавна и все отлагам, проблем ли е да си бебеправим през тези месеци,в който може да се подложа?

# 715
  • Мнения: 2 360
mella, моята козметичка ми е много близка и тя категорично ми отказа да ми прави фотоепилация, защото знае, че правим опити. Иначе и аз много й се точа на фотоепилацията, особено за триъгълник и подмишници, ама...не ми се рискува.

# 716
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, и аз май ще се включа в надяващите се в този месец. Вече ми се появиха ПМС, които винаги при мен са до около седмица преди М. Аз и не таях много надежда, първо защото О този месец закъсня, а и имахме само един опит непосредствено преди нея. Така че - нов месец, нов късмет.

# 717
  • Тук
  • Мнения: 237
Аз исках за краката да си правя лазерна, на други места-не, но ще го оставя за някога в бъдеще тогава.
mil_ , нали знаеш, че ПМС и онези другите симптоми се припокриват Wink Не се вглеждай толкова в тялото си.

# 718
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
... Ако няма бебе до есента дали бих могла да ходя на лазерна епилация( или фото) ? Замислила съм я отдавна и все отлагам, проблем ли е да си бебеправим през тези месеци,в който може да се подложа?

Съветвам те да отложиш тази процедури до момента в който се сдобиеш с бебе и решиш, че не искаш  друго. Съжалявам, че съм толкова крайна, но в съседната тема момичетата коментираха лазената и фотоепилацията и едно от тях сподели, че живее в Киев. Там задължително те карат да се подпишеш, че си наясно с това, че всъщност те облъчват и това може да доведе до проблеми със щитовидната жлеза,а от там до един куп проблеми, включително и стерилитет. Все пак заради Чернобил хората са много внимателни, особено за щитовидната. Момичето сподели, че там задължително всяка година жените ходят на преглед и изследвания на щитовидната жлеза. Така че моят съвет е - епилирай се по някой от класическите методи, но не се облъчвай !

# 719
  • Мнения: 166
Относно епилацията, мен толкова ме е страх от облъчване, че и през ум не ми минава да се подложа. Не забравяйте, че на мишниците и на триъгълника има лимфни възли, които не са добре да се облъчват. Виж за ръцете и краката рискът е по-малък, но според мен не и докато бебеправите..

Общи условия

Активация на акаунт