Бебеправене- тема 5 ,за да ни е на късмет!

  • 22 944
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Тук
  • Мнения: 237
Едвам ме навихте да се откажа  Laughing Ще си правя бебо на спокойствие, пък някога след беб пак ще се размисля. Иначе не искам да прибягвам от глезотия до този метод, просто имам ужасен проблем с краката (косъмчетата), при който ме съветват, че само това може да ме оправи  Confused

# 721
  • Мнения: 57
Здравейте момичета, и аз май ще се включа в надяващите се в този месец. Вече ми се появиха ПМС, които винаги при мен са до около седмица преди М. Аз и не таях много надежда, първо защото О този месец закъсня, а и имахме само един опит непосредствено преди нея. Така че - нов месец, нов късмет.
То понякога е необходимо само един опит и нещата стават така че късмет мила чакаме  да се похвалиш:)

# 722
  • Мнения: 57
Момичета аз на 3 юли НЕ ЧАКАМ лелката стискайте палци имам още два дни и направо ще полудея дано да е станало

# 723
  • Мнения: 319
Hug

Как сте? Радвам се, че малко по-положително мислите след разочарованието  Hug

Мен от известно време ми се въртят в главата едни дилеми... Ако няма бебе до есента дали бих могла да ходя на лазерна епилация( или фото) ? Замислила съм я отдавна и все отлагам, проблем ли е да си бебеправим през тези месеци,в който може да се подложа?


Аз ходя на фотоепилация защото под брадичката имам един два малки косъма и се виждат.И си ходя,няма проблеми.Но ако забременея ще спра разбира се.А и аз не ходя често.Има жени,които ходят и на солариуми,и какво ли не допоследно,преди да разберат,че са бременни.Имах един два косъма,после се увеличиха и стана видимо и ставаха все повече,заради хормоналните ми проблеми.И сега намаляха,дори взеха да изчезват.Това просто ме комплексираше,а друг вариант няма.

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 17:53 от pretty_shineee

# 724
  • Мнения: 2 003
Здравейте, момичета! Виждам, че сте отворили приказка за фото и лазарна епилация. Наистина зоната, особенно на триъгълника не е много хубаво в период на бебеправене да се облъчва. Това и аз съм го чувала от доста места и не само козметик, а и лекар ми го е казвал. Иначе други зони (брадичка, ръце и т.н), не мисля че пречи толкова. Относно солариума, докато не разбереш, че си бременна също мисля че не пречи, макар че е облъчване, но има огромна разлика между фото и лазарна епилация и солариум. Много мои приятелки си ходят редовно (зима-лято), имат си малко дечица, някои даже са бременни.

Ху, днес стопихме енергия малко с милото и изразходихме излишната на едно басейнче наблизо и се чувствам по-убодрен човек Simple Smile И аз имам по-малко от 2седмици до жестоката истина и как се моля да е станало  Praynig пожелавам го и на всички тук, които скоро НЕ чакат лелката Wink

# 725
  • Мнения: 166
Момичета, направо не смея да се надявам. Миналият месец с милото бяхме 2 седмици в отпуска и точно по време на О - на почивка. Бяхме като  младоженци и бях сигурна че е станало, просто беше като по учебник - спокойствие, почивка и всекиии ден секс. После усещах всички признаци и се размечтах. А  после М ми подрани. Изживях такъв шок, усетих, че ми идва между две срещи, едва приключих тази на която бях, отложих следващата и едва стигнах до колата, където направо си избухнах в сълзи и не спрях дори дори и когато се прибрах в къщи.
Не ми се иска да си го причинявам пак. Ще започна да се надявам чак след евентуално закъснение.

# 726
  • Тук
  • Мнения: 237
На триъгълника по принцип никога не съм мислила да си правя такива епилации ,именно заради важните органи, които се намират там  Naughty ,само за краката се чудех.

mil_, толкова ми е познато... Имаше един период (ноември и декември) където така се бях амбицирала на всяка цена да стане,че имаше кексване всеки ден или през ден и накрая йок. Разочарованието е толкова голямо,че е способно да повлияе пагубно на психиката. Така че,не трябва толкова навътре да ги приемаме нещата, за да не си вредим на здравето. Неминуемо има периоди, в които е неизбежна дупката, но с непукизъм и инат ако щеш излизаш от нея и продължаваш.

# 727
  • Тук
  • Мнения: 237
А... Шайн, предполагам при теб заради тия две , три косъмчета те щракват един-два пъти на брадичката. Не мисля,че би могло да навреди това едно щракване веднъж в месеца  Thinking А ти провери ли си щитовидната жлеза, преди да се подложиш на процедурата? А и по принцип не само щитовидната,ами хормонално като цяло трябва да си ОК, за да има ефект от процедурите  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 001
Илюжън  spoko съжалявам мила другия месец ще успеете  Hug

mil_ всички си казваме, че няма да се надяваме чак след закъснение, но наближили датата и се филмираме Peace

Аз този месец нямам надежда, май не успяхме с тези мачове много пропуски имаме, но какво да се прави нов месец нов късмет Mr. Green иначе нечакам на 14-15.

# 729
  • Мнения: 166
Уфф, мачовете свършват, до месец са, ама милото ми си пее редовно "И ловец съм и рибар съм" и като сложим неговите дежурства, направо не знам кога ще го направим това дете  ooooh! Минала седмица избяга в събота, така го смотах когато се прибра, че в неделя си остана в къщи и поработихме по въпроса. А иначе не чакам към събота.

# 730
  • Мнения: 42
И при мен не се получи този месец...Като по часовник на 30-я ден...Ще чакам милото да се върне в БГ

# 731
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте момичета и при мен не се получиха този път нещата, но нищо нов месец-нов късмет. Аз няма да чакам в края на този месец. Успех на всички ни!

# 732
  • Мнения: 806
Добро Утро скъпи колежки.

Май ще трябва да отваряме нова тема.  Ще се заема с това веднага.
Съжалявам Илюжън мила!  Cry

Нова седмица нов късмет. 

# 733
  • София
  • Мнения: 360
Добро утро момичета, хубава и усмихната седмица от мен и хайде някоя да се похвали вече с двете черти Simple Smile))

# 734
  • Мнения: 240
Добро утро и от мен!
Илюжън,съжалявам за този месец! Ще стискаме палци за следващия!
И ние се постарахме събота и неделя....но ще видим какво ще стане,че О предстой според мен...и си мисля че и този месец няма да е моя,но ще видим около 18.07.
Пожелавам ви лек и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт