Парфюмни размисли и страсти - 157

  • 35 784
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 658
Мерси   bouquet В този сайт се намират разни неизвестни интересности от време на време. Сигурно съм проспала, ако си споделяла за този парфюм  Embarassed

# 16
  • Мнения: 17 546
Писала съм, но в темата за Директа, защото го купих от там и там го обсъдихме. Много траен, много шлейфов, много летен - копие (или обратното) на Си-Тру Аметист. Crazy И много сладко бутилче.

# 17
  • Мнения: 13 627
Бижу, много хубави шишенца Hug
Много от тях не ги познавам


Хем ми се иска да ги подредя по цвят или хубаво аранжирани....но като се сетя колко са много ще трябва да ги наблъскам всичките на едно място Confused
Охххх, искам един хубав голям пиратски сандък и да си лежат вътре като плячкосани жълтици

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727

Хем ми се иска да ги подредя по цвят или хубаво аранжирани....но като се сетя колко са много ще трябва да ги наблъскам всичките на едно място Confused
Охххх, искам един хубав голям пиратски сандък и да си лежат вътре като плячкосани жълтици
 Joy


Ивченце, и на теб браво! Само не разбрах за коя скромност точно се извиняваш Simple Smile


Имах предвид, че не са ми кой знае какво парфюмите. Имам няколко по-хубави и другите са от масовите и по-евтините. Къде ще се редя до вас с нишови и прочие.  Blush Laughing Купувам си това, което ми харесва като аромат, но се съобразявам и с цената естествено. 200 лв например на този етап немога да отделя, т.к. не работя още. Embarassed

Бижу, симпатична колекция си си заформила и ти.  Hug

# 19
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Охххх, искам един хубав голям пиратски сандък и да си лежат вътре като плячкосани жълтици

 Жаки, номинирам те за този лаф.  Hug
 
 Ако знаете с какво задоволство разглеждам колекциите ви.
 А и как ухилена стоя.  Simple Smile

   bouquet

# 20
  • Мнения: 64
Оуу чудесно казано Атти! И аз с интерес ще гледам снимки и ще снимам. Потърсих стари снимки, защото съм снимала и аз, но естествено на компа ми е хаос и не ги намирам. Пък и от тогава колекцията се посмали доста.

# 21
  • Мнения: 36 053
не съм правила нови снимки скоро - и на мен не ми се вадят бутилчета  Blush
три стари, не съвсем актуални:
http://media.snimka.bg/5686/017626456.jpg - трабълите са с един по-малко, но кашмирите, кабошарите и драконите - с по един повече  hahaha
http://media.snimka.bg/5686/017626457.jpg
http://media.snimka.bg/5704/017663866.jpg - минита

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Тази тема се очертава много цветна  Heart Eyes
Бижу, Атти, браво за идеята и за осъществяването   bouquet
Ще наснимам утре, а сега, за да не е само запис - едно от арабските ми чудеса, което вече нямам, но още пазя кутията и флакона (снимката е стара и някои са я виждали):

Скрит текст:

Не се съмнявам изобщо, че всички колекции са много хубави и носят истинско удоволствие на притежателките им!

# 23
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Благодаря, Атти, за хубавата тема. Прекрасни колекции си имате. Наистина зашеметяващи. Аз няма да снимам, само ще се наслаждавам. Много ми е сложно да ги качвам на компа, оттам в някакъв сайт, че да са с адрес и т.н. Пък и нямам кой знае какво да покажа.  Hug

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Обичам да гледам снимки на парфюми, така че се нареждам на първия ред. А ето и състоянието в настоящия момент на моето съкровище, включая минитата и отливките Simple Smile:

Скрит текст:



Като ги наизвадих и се уплаших, май трябва да ги понамаля малко. ooooh!

# 25
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Джемма, много богата колекция.  Peace На първата снимка в долния ляв ъгъл има едно бутилче с голяма шарена капачка. Същото, /пардон същото и няколко посестрими/ мернах и в колекцията на Денси. Какво е?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Джемма, много богата колекция.  Peace На първата снимка в долния ляв ъгъл има едно бутилче с голяма шарена капачка. Същото, /пардон същото и няколко посестрими/ мернах и в колекцията на Денси. Какво е?

Emilio Pucci Acqua 330  Peace

# 27
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Джемма, много богата колекция.  Peace На първата снимка в долния ляв ъгъл има едно бутилче с голяма шарена капачка. Същото, /пардон същото и няколко посестрими/ мернах и в колекцията на Денси. Какво е?

Emilio Pucci Acqua 330  Peace
Мерси, изобщо не го познавам този младеж, не е от моя клас явно  Mr. Green

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Миналото лято бях луда по него, но това искам нещо друго и се замислям дали да не го разкарам. Досажда ми нещо- вчера си пръснах от него. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 008
Здравейте момичета  Hug
Мислех че манията ми е отминала, но след един Лейди милион, подарък от свекърва ми, пак зарових по сайтовете  Grinning ужас, няма спиране  Crazy
В събота пробвах Дона Трусарди 2011, на първо четене ми хареса, търся някакъв цитрус, но нещо все не му достига. Имах преди Шанс о фреш и го размених, но май пак на него ще се върна. Дайте някакви предложения  Hug имала съм Зеления кристал на Шанел, Нилските градини, I love love на Москино /той също ми харесва/.
Снимка ще направя днес и ще пусна.

Общи условия

Активация на акаунт