Парфюмни размисли и страсти - 157

  • 35 783
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 335
Леле Ели какви красоти. Heart Eyes Hug Бебетата правят нещата различни. Уникално! Това с Алегориите ме разби. Никога не съм виждала минита на Алегории. Красиви са!

# 721
  • Мнения: 17 546
ето обещаните снимки и от мен  Hug
======================
Малка част, но наистина не остана време за повече  Peace
някой друг път ще нащракам всички минита  bowuu
Затова пък са прекрасни с тези малки шошенца! Heart Eyes Laughing Много сладки и красиви снимки!  bouquet

# 722
  • Мнения: 2 805
Страхотни снимки  Ели  Hug

Бебетата са за колекции, нали Simple Smile Толкова са сладурести.

Въобще на толкова парфюмни красоти не бях виждала. Лични, всяка със своя си облик и персоналност   bouquet

Странно е, че на мен точно снимките на колекжии ми действат не разоряващо, а изтрезняващо  Grinning - мислех си, че ще има обратен ефект. Обаче от мен повече на спяпо покупка нет  bowuu И се убедих, че сте прави - проби, проби и пак и наистина накрая или го искаш даден парфюм или спестяваш някой лев за нещо, което ти е бръкнало в душата.

Аз вчера за втори път тествак Mаrry me - първия път не ме впечатли, нещо се забута между другите парфюми, които тествах. Вчера обаче пръснах на ръката и аромата много ми хареса - цветен, свеж, нежен - съпруга ми също го оцени високо Simple Smile.  Но  възможно ли след душ и след цяла нощ още да ухая на парфюма  Rolling Eyes - усещам го отчеливо!

# 723
  • София
  • Мнения: 849
Леле Ели какви красоти. Heart Eyes Hug Бебетата правят нещата различни. Уникално! Това с Алегориите ме разби. Никога не съм виждала минита на Алегории. Красиви са!

Благодаря  Hug

бебетата алегории излизат като сет всяка година - Herba Fresca, Pamplelune и двете актуални за съответното лято - поне последните 2-3 години е така.. яд ме е защо не си взех миналата година - Jasminora и Bouquet Numero 2 не ме грабнаха особено, но пък чудесно щяха да допълнят колецията  Blush

# 724
  • Мнения: 17 546
Аз вчера за втори път тествах Mаrry me..........................
Но  възможно ли след душ и след цяла нощ още да ухая на парфюма  Rolling Eyes - усещам го отчеливо!
Ами да! yes

# 725
  • Мнения: 0
Аз вчера за втори път тествах Mаrry me..........................
Но  възможно ли след душ и след цяла нощ още да ухая на парфюма  Rolling Eyes - усещам го отчеливо!
Ами да! yes

Въпрос за Marry Me Lanvin - сега ли му е сезона?  Thinking

# 726
  • Мнения: 17 546
Въпрос за Marry Me Lanvin - сега ли му е сезона?  Thinking
Да. Peace

# 727
# 728
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Ели,чудесни снимки,страхотна колекция Heart Eyes Hug
Алегориите са уникални,както и серията "мама и бебе" Grinning
Аз минитата така и не ги снимах,но нямаше да докарам такава идейна снимка.Нямам големи от тях,обикновено са придобивани вместо проба от нещо,което явно не съм оценила достатъчно,за да го взема в пълен размер.Отношението ми към Алегориите като аромати се повлия от срещата ми с  Anisia Bella като първи опит.Мастика ли беше,мента ли-нещо,дето и като питие не обичам,камо ли полято върху мен.След това не проявих никакъв интерес да пробвам други Mr. Green
Усмихнат ден,момичета,и успешна седмица Hug
За почиващите по моренцето-много слънце,положителни емоции и незабравими нощи Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 17 546
Определено няма да имам нужда от никакви Чушки! She Wood Velvet Forest Wood е точно това свежо и зелено, което не лепне и ми е  идеално за жегата. Peace Все едно съм се овъргаляла в прясно окосена трева. Heart Eyes Страхотно!
В She Wood има нещо сладко, което прави ароматът му блудкав за мен и не мога да го нося, но този е зелен, зелен, зелен! Party

ПП. Някой ако има излишна капачка за She Wood-ове, независимо от цвета, моля да ме има предвид! Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 5 658
За огромно мое и не само мое, предполагам, съжаление, приключи тази толкова емоционална тема. Беше ми изключително приятно и вдъхновяващо. Благодаря лично и поотделно на всяка една от вас, които се включиха с прекрасни фотоси и споделиха съкровищата си с всички. Успяхме да създадем страхотна атмосфера   bouquet Длъжна съм да кажа, че приключената тема не означава затворена страница. Ако някой някога иска отново да сподели снимки на съкровищата си с нас, нека се чувства поканен да го направи по всяко време, когато има желание за това  Hug


А сега заповядайте в

Н О В А Т А   Т Е М А

Общи условия

Активация на акаунт