ПЛЕВЕН - 151

  • 67 911
  • 736
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 646
Тони, от колко часа са репетициите?Дъщеря ми ми скъса нервите да я водя, но аз все се скатавам,защото от 3 години ходи на балети ще ми дойде нанагорно и събота и неделя да я водя някъде..но тя си настоава и се бори със зъби и нокти да става театралка- балерина.... ooooh!

# 691
  • Мнения: 220
Ние отидохме към 11,10 и тъкмо бяха почнали ,предполагам са от 11 часа.

# 692
  • Мнения: 6 646
Благодаря ти  bouquet ще се пробваме другата седмица...евентуално Wink

# 693
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Здравейте Плевенски мами, нахлувам в темата ви с въпрос. Къде се намира стоматологията? Утре трябва да отидем там при доц. Пенка Баракова, а не мога да се ориентирам.Ще дойдем от Троян . Благодаря ви предварително.

# 694
  • Мнения: 5 659
Не знам идвали ли сте в Плевен и доколко се ориентирате. Като влезете откъм Ловеч при Регионалния исторически музей завивате надясно, за да излезете на другия булевард към Общината. Подминавате едно малко кръстовище веднага след барата и карате направо докато излезете на светофарите. Оттам свивате наляво /в посока Общината/ и карате направо до първото голямо кръстовище със светофари, то е малко след Съда, насреща на ъгъла има една голяма жълта страда, това е прогимназия Цветан Спасов. Там завивате пак надясно в посока Русе все едно. Карате нагоре, подминавате едно малко кръстовище, където пътя се разделя направо и наляво, карате направо и на петдесетина метра след това кръстовище, от лявата страна, е Стоматологията /бяла сграда/.
Дано ме разбра, ако има нещо, питай пак.

# 695
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Разбрах. Много благодаря ,спасихте ме от голямо лутане.   bouquet

# 696
  • Мнения: 5 659
За нищо. Успех! Peace

# 697
  • Мнения: 5 316
Днес посетхме театралната школа ,но само посетихме .....
Като влязохме през врата ,ентусиазма на госпожицата изчезна ,вътре имаше към 25 дечица ,нещо се шашна и каза ,че я било срам да играе пред публика ,фръцна се и си тръгнахме....приключи с кариерата на артистка.
Ще се опитам да направя още един опит ,пък дано размисли  Laughing.
Тони, и ние така Simple Smile Ивка имаше желание, ходихме на първата среща, но след това отказва да ходи, а и аз не я натискам, малка ми се струва още, повече по-големи деца са. Ще видим догодина.

# 698
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,включвам се в темата с надеждата след като споделя проблемът си да получа съвет и информация за добър лекар!!!Ще започна от там,че съм певица и с гласът си изкарвам хляба.Последните години много често почнах да боледува,слабото ми място е носът,след всяко боледуване се влача дълго време с хрема.Преди месец и половина се разболях,дали беше истинка ,дали вирус незнам-лекувах се с народна медицина,но неможах да оздравея,след 2-рата седмица отидох и на лекар,защото положението беше сериозно,болеше ме все така гърло,хремата неспираше,да не говорим,че през това време ми се налагаше и да пея и много пренатоварих гласът.Личната ми изписа антибиотих,испих го за 5 дена,почувствах се по-добре и се зарадвах,че вече се оправям,но не беше за дълко.Спрях лекарствата и веднага на другия ден ме повтори,пак ме заболя гърло,носът отново текна.И така реших да взема направление за УНГ,защото ми беше ясно ,че има проблем,най-малкото,че имам синузит.Отидох при д-р Николов в частната му клиника св.Параскева зад Централ.Той ме прегледа,видя червено гърло и ме прати на снимка на синусите.Занесох снимката ,на която отзад пишеше б.о. което на медицински знам,че няма проблем,той обаче каза ,че има проблем,който върви така-ляв синус,лява кухина с гной и от там причинена хронична инфекция слизаща до лява сливица,а отделно от тежкото боледуване и пеенето са се напукали гл.връзки имат и кръвоизливи.Веднага същия ден настоя да ми направи ендоскопия за да огледа по-добре отвътре какви са пораженията.Направихме изследването и той ми заявява-операзия и то веднага-вика носи 1000 лв.за лазера,това е безкръвна операция,с която да ми изчисти гнойта и да стопи сливиците,т.е. да ги премахне.Аз много се уплаших,това не е шега работа,тъй като съм певица,казвам му,че не се наемам на това,защото незнам какви са последствията.Молех го да пробваме с лекарства ,нагревки-щом проблемът е най-вече носът,може да оздравея без да си давам сливиците.Първо,че немога да събера парите от днес за утре и 2-ро ,че в момента немога да си позволя болничен 1 месец,да не пея,а и кой знае дали след интервенцията гласът няма да падне ,да се промени или да го загубя.И така реших,че ще търся и 2-ро и 3-то мнение,просто искам да си защитя гласът,готова съм на всичко,но не и да лягам под лазера.Дайте ми съвет,препоръчайте ми специалист,чух за Байракратов,той само във Военна болница ли преглежда или има кабинет,ако знаете и за Фонеатър,това е спяециалист тясно за гл.с труни и връзки??Моля пише те ,благодаря предварително

# 699
  • Мнения: 5 316
Аз не мога да те посъветвам за лекар, но от опит имам чувството, че там само да влезеш и веднага - дай пари  да махаме сливиците. Аз ходих с малкия преди 2 години, но се отказах и не съжалявам.
Надявам се някой да ти даде правилен съвет  bouquet Успех!

# 700
  • Мнения: 5 659
Аха, същия искаше да оперира детето ми на две години по същия начин - дай по триста лв. на сливица и да го оперирам. След още две консултации специалистите категорично отрекоха такава интервенция за толкова малко дете.
Ако не ти е спешно и можеш да идеш на София, ще питам сестра си /тя също е певица/ за един УНГ, при когото ходят певиците от операта. Тя е доволна от него. Но не може да стане веднага, в рамките на ден-два ще ти пиша ЛС.

# 701
  • Мнения: 22 549
Здравейте и от мен.- )
Завърнах се от болницата, днес сигурно по случай изписването ме боли тук-там. )))) иначе докато бях там нищо ми нямаше.
Сестрата, която ми сложи последната инжекция не знам какво направи, ама сега яко ме боли от тази страна. ((

# 702
  • Мнения: 428
nikolinko,изобщо не се хващай на този мошенник!!!!!!!!
Отиди във Военна болница при доктор Минчев или при Байрактаров.Не се подлагай на никакви операции,преди да си чула мнението на едни от тях!!Успех!

# 703
  • Мнения: 411
Здравейте, момичета!
Може ли да препоръчате хомеопат?

# 704
  • Мнения: 5 659
Дайте идеи откъде да поръчам торта. В Пчела и в Централ гледах /на Неделята/ и в The One. Къде още да търся?

Общи условия

Активация на акаунт