Жената Лъв 64-та тема

  • 25 563
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Poli, ще се получи мезето, как няма да се получи!
Уиш, аз пък ги харесвам тиквичките на фурна, нооо ги пека под кИфтаци или мариновано месце. Wink Накрая пускам и малко вентилатора да ги одуха и стават мечта, за мен де.
Венче, ваканция, ура, а?
Реа, горката Нора! Сигурно се чувствала много зле.
Фрапенце, мерси! Днес следобед отразих едно такова. Grinning

# 46
  • Мнения: 451
Като изключим Луси, май тук повече лъвки обожаваме тиквички. Crazy

ааа Полче,що бре Thinking аз ги уважавам донякъде,ама само пържени,иначе убий мЪ - не моА Wink

леле,ква е тая вкуснотийка,която си показала,направо ми потекоха лигите,нищо че току-що ставам от масата Crazy та,като си говорим за обожание - обожавам всичко що е с чушки,абе чушки по всякакъв начин мога да ям - сурови,печени,пържени,бюрек,с кайма,с доматен сос,със сирене и яйце...(поне ви дадох малко идеи занапред Wink)

ако щете ми вярвайте,днес точно когато се накумих да спя с малкия,той взе,че се събуди след 20-30 минути Mr. Green егати късмета значи,а има дни,в които спи по 2-3 часа Twisted Evil ами дет се вика - не ми е писано Crossing Arms(абе то че ми е драснато на едното място,тва е ясно,ама на този свят - няма да е Mr. Green)

пфуу,аз нещо съм изтървала...Норчето нещо я боли ли Thinking

и още нещо все забравям да кажа - Джуджи е много сладка с очилата Heart Eyes хмм,само на мен ли ми прилича изцяло на Хаясчето Thinking

Бенджи ми се загуби трайно Thinking


Тони
,то таквИЗ тиквички и аз шЪ ги ям hahaha

хахаха,Вени,а аз откакто В. се роди Joy Joy Joy

аз стегнах куфарите и утре се отправяме към СЗ Whistling дано срещата с форумските майки мине ок и да си изкараме весело Sunglasses

# 47
  • Мнения: 11 337
Скрит текст:
Тъкмо се стегнах за следобеден плаж и като видях Нора как изглежда, захвърлих всичко и отидохме на вет. Било много опасно за кучетата да ядат шоколад и най-вече черен, можели да ослепеят, за получат проблеми със сърцето и кво ли не, а аз си мислех, че ще изака и ще й мине като на куче  Tired
Преди малко се прибрах от контролен 2-ри за днес преглед, утре сутринта сме пак там - лекарства, въглен.....дано се оправи и няма поражения  Praynig


Луси , приятна срещичка  Peace Ще чакаме снимки и разказ.

Бенджи и на мен ми се изгуби  Crossing Arms

Пол, много са хубави тези чушки, стават лесно и са ефектни   chef

Тази година от къде се намериха тези кОмари - хишници, уж във Варна нямаше, а е пълно  ooooh!

Аз у дома само пържени тиквички правя и ядем. Обичам кюфтета от тиквички, но след първият и последен път който мъчих да правя и не станаха се отказах Mr. Green Ям сега ако има кой да ми ги направи  Whistling

# 48
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Скрит текст:
Рейчо, пожелавам всичко да мине благополучно с Норка и да оздравее бързичко.  Hug Praynig
Тони, блазети  Wink аз в офиса няма как да си направя, че нямаме хладилник за млякото  Sad

# 49
  • Мнения: 9 776
Като изключим Луси, май тук повече лъвки обожаваме тиквички. Crazy
...ааа Полче,що бре Thinking аз ги уважавам донякъде,ама само пържени,иначе убий мЪ - не моА Wink....

Ми щото аз помня кат' слон и се сетих, че беше писала, че можеш да ги ядеш само пържени, оваляни в много брашно и нарязани мнооооого на тънко като чипс. Wink От което си направих извод, че не са ти любим продукт.

Моето мезе стана много вкусно. Трябва обаче да е добре охладено, защото иначе плънката може да остане в чинията. Crazy Нарязах чушките много лесно, а си мислех, че там ще сгафя. Много ефектно наистина. Значи ако е за гости и човек да се постарае повечко например в избора на чушки /ако намери някои хубави къдрави например/, грешка няма да има. Идеално мезе наистина. Peace

Изпратих си гостите, окъпах дреб, мен, и сега с лакирани нокти чакам да ми свърши сушилнята и да лягам.

Норче, дано се оправи животинката! Praynig Ей затова не обичам много животни покрай мен. Привързваш се, става член на семейството чак, и в един момент като се разболее или не дай боже най-лошото, като човек го мислиш. Tired
Венче, чак пък видна кулинарка. Embarassed Взех идеята от едно списание. Имах време, не ми се спеше, поиграх си. Опитай някой път. Ще ти хареса с чесънчето. Peace
Тони, описаните от теб тиквички чак ми се приядоха. Crazy

Джуджи къде е пуснала снимки, че не съм разбрала? newsm78

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Добро утро!

Рейче, кучето на лелята на мъжа ми веднъж измота цял шоколадов кекс, но оцеля без поражения! Вярно, че е едричък, не е пинчер, ама им минава! Пък и щом е под лекарски грижи, ще се оправи  Hug.

На мен пък винаги ми стават хрупкави тиквичките на фурна. Уишче, брашно и олио сложи ли им? Аз ги подреждам ветрилообразно и ги пека с вентилатор, като гледам да са полупрепечени, за да са по-вкусни.

Ние се сдобихме с птица, Л. е намерила някакво гаргоподобно пиле и майка ми с всичкия си акъл й е разрешила да го вземе. И сега няма отърване (дорде не предаде Богу дух)

# 51
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Добро Утро скъпи мои лъвки  Hug Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 11 337
Добро утро и лек ден.  Hug

На мен ми се скапа пак лап топа и ще пиша от време на време от компа на децата, но тук няма климатик и седя на стол и хич не ми е удобно  Joy

# 53
  • Мнения: 1 701
Кипре, сложих. И брашно и олио...
Ама тиквите май дойдоха много в тавата и не бяха на един ред. Там ми е грешката. Може би ще им дам още един щасн, но този път, както казваш - на един ред, ветрилообразно. Simple Smile

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 740
 Hug
Добъp ден
днес  от pанни зоpи пера пердета ,  много ни е прашна улицата и всичко
ми е засипано  ooooh!
тикви само пържени обичам , но ще пробвам и на фурна както коментирахте.

# 55
  • Мнения: 699
Имам тиквички от вчера и ще правя утре кюфтета от тях  Mr. Green

Днес пилешко филе, мариновано и на шишчета ще го пекна във фурната. Салата и готово. вчера извъртях козуначени кифлички, писна ми от готвене, но пък мъжа ми е много щастлив  Joy

Пол, вчера след твоя пост с обаснението на мезето писах, но нета се скапа и после ме домързя. Ако бях близо щях да ти дойда на гости. Снимка има във фейса. Джуджи с очилата.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Здравейте, момичета!  Hug

Тука съм, тука.... Simple Smile

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Жега е!

# 58
  • Мнения: 9 776
Ехааа! Цаца с бира - класика! Crazy

Ко прайте, дружина? Аз бях на работа днес. Мисля закуската за утре каква да бъде. Нямам пр. мляко за песъчинките и се чудя ако ги направя с айрян дали ще станат. newsm78

Джуджи, видях я хубавицата. Flutter Отиват и очилата определено. И стигнах до един извод. Ти и мъжО ти много си приличате. Crazy

Кипре, честита ви птица! Crazy

Норче, как е дребосъчка? Надявам се в добро здраве. Flutter

Дали ви разправях, че шкурих едни прозорци? newsm78 Е шкурихме, шкурихме, и накрая сменихме дограмата. hahaha

# 59
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
wavey дружина и от мен.  Hug Heart Eyes
Не знам как ще устискам до 23:45 часа за да си прецедя билките, че зверски ми се спи. Tired Иначе съм си добре и то доста добре бих казала. Утре и в неделя ми са последните лекции за годината и ми остана още един изпит и да не прозвучи като реклама, но тази година всички изпити съм си ги взела.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт