Жената Лъв 64-та тема

  • 25 585
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 369
Тони, мерси, много обичам дребна пържена ( не мазна ) цаца и студена бира  Heart Eyes

Фрапе, айде да приключват тези твои изпити, та да ти мирне главата най-накрая!

Пол, пържени филийки, запечени филии с яйца и сирене, принцеси, макарони, баница или от близката закусвалня нЯщУ на кои какво му се иска   chef

# 61
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Рейчо, само един ми остана и то точно по специалността и трябва да дам всичко от себе си на него.  Wink Hug

# 62
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Включвам се толкоз рано, за да си похваля песъчинките, щото си станаха баш американски. Joy Значи според мен просто трябва да се слага повече от сместа и да си уцелите степента на котлона. При мен от 10 на 7 ги правих. И освен това ги направях с айрян, нищо не се промени във вкуса, супер станаха. Айде сега един по желание да сложи кафенце. Hug



Фрапе, успех! Hug
Имаме една голяма синя мида и мисля да я напълня с вода да шляпа дребния. Crazy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Добро утро!


Поли, чудни са песъчинките! И аз това правих за закуска, но никога не могат да стигнат до снимка. Joy
Ние открихме плажа преди два дни на терасата в коритцето. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 9 776
Тони, аз затова правя двойна доза винаги. Иначе за кого по-напред да стигнат. Crazy Камоли за снимка. Crazy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Мдаа, ще трябва и аз така да процедирам. Thinking

# 66
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
wavey лъвки мои, как сте?  Heart Eyes Hug
Ха наздраве по случай успешно приключена 1-ва година от магистратурата.  bowuu

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Фрапенце, наздраве! И честито!

# 68
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Фрапенце, наздраве! И честито!
Мерси Тони Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 6 210
Честито, Фрапе и браво на теб Peace!

Как сте, момичета? Вчера ходихме на една вила - заваля следобяда и ни разхлади. Обаче и днес сутринта заваля, та се прибрахме скоропостижно в София, а тук е баси жегата  ooooh!.

# 70
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Меси Вени, от т'ва по-добре не мога да бъда.  Party Вчера след лекции си бях с ММ на едно от тепетата на града ни и си изкарахме много добре  Flutter Blushа тази вечер и двамата почиваме, че утре пак с начален. ooooh!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Ох, аз два дена се размазах от шетане. Т`ва пране, гладене, чистене на прозорци, бани, WC-та и прочие гадости. Сега съм си наумила да преместя кошарата на дребосъка в детската и да си спят тримцата там. Да видим как точно ще го направя. newsm78 Учим с малкия на гърне, обаче той нещо не е съгласен с мен и ме нерви, че непркъснато прави бели. Sick
Ей такива "весели" неща при нас.

# 72
  • Мнения: 156
Добър вечер!
Фапенце, честито! Не сме се и съмнявали в теб! Hug Wink
Офффф, А. два дни беше с Т, а днес повръщане, повръщане и пак повръщане и за капак 39 градуса  ooooh! Ега ти и вирусите и чудото Tired

# 73
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Добър вечер!
Фапенце, честито! Не сме се и съмнявали в теб! Hug Wink
Офффф, А. два дни беше с Т, а днес повръщане, повръщане и пак повръщане и за капак 39 градуса  ooooh! Ега ти и вирусите и чудото Tired
Мерси ТедиHugкакто вика една моя много близка дружка "Черен гологан не се губи тъй лесно"  hahaha ама ние лъвките сме упорити животни  Wink

# 74
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Какво правите, котенца? Flutter Да не сте по почивки?

Тони, ще свикне дребното с гърнето, няма къде да отиде. Peace
Фрапе, честито!  bouquet
Тедко, дано бързо преборите вируса и да не лепне и останалите в къщи. Praynig

Днес за малко да се изкуша да оставя Н. в къщи, но бързо ми мина. Mr. Green Сега ме чака шетане из кухнята, времето дава ръка за една слънчева баня newsm78, ще ми се и до гоблена да стигна, но да видим кое от всичките ще отпадне. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт