Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 256 147
  • 694
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1
И аз също нямам отговор

# 391
  • Мнения: 0
Нищо не губите от това, че Карла не ви е отговорила при нея познаваемостта на бъдещото си е абсолютно нулева, така че не съжалявайте.

# 392
  • Мнения: 863
Нищо не губите от това, че Карла не ви е отговорила при нея познаваемостта на бъдещото си е абсолютно нулева, така че не съжалявайте.

И за настоящето не познава.

# 393
  • София
  • Мнения: 23 179
Нищо не губите от това, че Карла не ви е отговорила при нея познаваемостта на бъдещото си е абсолютно нулева, така че не съжалявайте.

И за настоящето не познава.
[/quote

Потвърждавам мнениията на kateto1980 и happy_woman!!!
Не си давайте парите на Карла, не заслужава!!! И вниманието тук, което й отделяме - също не го заслужава!!!

# 394
  • Sofia
  • Мнения: 60
Нали беше безплатно, та пробно реших да пиша и аз на Карла, да се не мина  Grinning.
На мен ми отговори. Сега,....колко познава не знам,... аз лично не съм говорила с нея по скайп, както много хора от форума, но пък поне си направи труда да ми отговори на безплатния въпрос  Naughty. Остава и да се сбъдне това,което каза,...ще видим...дано! Но като гледам не я хвалите особено  Grinning. Не съм се хванала особено като удавник за сламка на прогнозата й, но....надеждата казват умирала последна  Wink
Ще пиша ако се окаже права  Wink

# 395
  • Мнения: 0
някой знае ли координатите на ясновидката зина зулейха от русе

# 396
  • Мнения: 1 339
Икскам да попитам тези, които са ходили при Ина до Женския пазар- знаете ли дали тя прави ритуали, интересува ме по-кокретно за бизнес.

Предлагала ли ви е нещо, правили ли сте нещо при нея?

# 397
  • Мнения: 144
Икскам да попитам тези, които са ходили при Ина до Женския пазар- знаете ли дали тя прави ритуали, интересува ме по-кокретно за бизнес.

Предлагала ли ви е нещо, правили ли сте нещо при нея?

Мисля, че не.Поне на мен дори не ми е намеквала абсолютно нищо по въпроса.
Във вторник съм пак при нея и мога да попитам  Peace

# 398
  • Русе
  • Мнения: 70
A Карла за миналото познава ли?

# 399
  • София
  • Мнения: 23 179
Икскам да попитам тези, които са ходили при Ина до Женския пазар- знаете ли дали тя прави ритуали, интересува ме по-кокретно за бизнес.

Предлагала ли ви е нещо, правили ли сте нещо при нея?

 Ина не прави ритуали за каквото и да е. Може да даде съвет, и то най-популярните методи, за които пише навсякъде.  Преди години, когато редовно я посещавах, не ми е предлагала такива услуги.

# 400
  • София
  • Мнения: 23 179
A Карла за миналото познава ли?

В този сайт и форум доста сме хората, които много пъти сме изказвали недоволство от способностите на Карла.
На мен нито за минало, нито за настояще, нито за бъдеще позна. Глупостите, които говори нямат край! И много обича да подпитва. ако й се подхлъзнеш, започва да развива нещата, а ти й казваш: Да, така е. и това я кара да мисли, че е в правилната посока и е уловила проблема.
Гола вода е!

# 401
  • Мнения: 96
Добре де, и преди те питах, не ти ли омръзна да плюеш по Карла!? Мен без да ме подпитва за минало и настояще ми говори все едно ме познаваше. И други споделиха същото. За бъдеще за съжаление познаваемост клоняща към нула, но да мелиш едно и също с повод и без...става прекалено. Мен Ники Узунов като не ми позна нищо, да тръгна да го плюя ли!? Като виждам че има доволни, защо да го правя?

# 402
  • Мнения: 0
Карла е хитруша  Simple Smile  без да се усети човек го разпитва и на това се базира познаваемостта и за минало и настояще.

# 403
  • Мнения: 96
Ами пак казвам, при мен не беше така, говори ми и аз само слушах, без да я прекъсвам, защото се удивих колко беше точна. Ти си доволна от Ники примерно, но при мен пък той няма никаква познаваемост. Това обаче не ми дава повод да го плюя, още повече за безплатното внимание което ми е отделил. Не че празната надежда върши работа...

# 404
  • Мнения: 20
Здравейте, писала съм преди време за Карла.Сега пак ще напиша, аз съм пък доволна от нея защото проблема ми се разреши точно когато ми каза тя.Разговарях с нея т.с. само тя говори без аз  да и кажа нещо освен името и дата на раждане.По време на разговора ни тя няколко пъти питаше чуваме ли се, защото аз само мълчах и слушах не давах никакви признаци че даже съм тук.Каза ми че проблема ще ми се разреши февруари, март, е да така стана след две години обикаляне по врачки, баячки, манастири, ходжи проблема ми се разреши на 18.03.2012.Така че не е редно само да пишем едно и също.Това е моето мнение за тази Карла

Общи условия

Активация на акаунт