Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 895
  • 694
  •   1
Отговори
# 645
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Момичета,
понеже приключих с ясновидките, а продължавате да ме засипвате с Лични, и понеже няма да влизам тук вече или поне толкова често,

Това са.Оставям ви.Моя съвет е да не разчитате много,много на тези или други подобни ясновидки.
Живота си е живот и ще се случи това, което трябва, не вярвам, че може да се промени.
Аз излизам от сезона на ясновидките и ви желая успех!

Поздрави  Hug
Слава Богу,една истинска здрава мисъл!!Спрете да пълните джобовете на тези шарлатанки,защото докато има такива ,като вас, ще има и шарлатанки!
Не е луд този, който яде баницата, а този,който му я дава! Peace

# 646
  • София
  • Мнения: 22 798
Долових ирония и за това и пак обясних като за "малоумен", тъй като май е от тая ирония дето трябва да се чувствам виновен за нещо !?!?!  Confused
Тука въпросната Ина просто я изключвам - след такъв коментар като твоя няма какво да се коментира повече.


Относно Ина - тя не  е ясновидка! Ина е контактьорка!!! Някакво духче й шушме в ухото.......това е! Има разлика от ясмовидец и конатктьор,....медиум....

# 647
  • София
  • Мнения: 22 798
Охххххххххххххх,
как ме мързи да пиша след всичко това днес...но ще се жертвам  Mr. Green

                                        ..................................................


Мелиса, ако се отиде при този човек, за да се получат отговри за неща от миналото, мислиш  ли, че е подходящ?
Или само виждаш какво е ставало в миналите ти животи?
Ееееее, ама тогава , тези, които са нови духове.....те не са се прераждали, как да рзаберат какви са били и какво е ставало с тях????
Интересно инфо даваш, благодаря!

# 648
  • София
  • Мнения: 22 798
Момичета,
понеже приключих с ясновидките, а продължавате да ме засипвате с Лични, и понеже няма да влизам тук вече или поне толкова често, оставям в този пост координатите на всички при които бях през последните 2 месеца
Подреждам ги според познаваемостта им при мен:

1.Ина - София, Женски пазар , тел 0887 249 184
2.Стефка - Ген. Тодоров /Сандански/ - 0876 801 340
3.Леля Искра - Бистрица /Дупница/ - 0899 353 988
4.Маргарита - Варна  - 0885 05 36 83

Това са.Оставям ви.Моя съвет е да не разчитате много,много на тези или други подобни ясновидки.
Живота си е живот и ще се случи това, което трябва, не вярвам, че може да се промени.
Аз излизам от сезона на ясновидките и ви желая успех!




Мелиса, да не би да се уплаши от хипнозата?!
Та ти беше луднала по ясновиедки!

# 649
  • София
  • Мнения: 22 798
За Николай Узунов все още не съм се допитвала за лични приблеми.
На този етап работим по здарвословен проблем и макар и за кратко време откатко зарежадме вода и пия, мога да кажа, че се чувствам много добре.
За един от здравословните ми проблеми, Николай Узнов педи седмица каза,ч е до 3 дни ще се оправи. След около седмица наистина имам положителен резултат!
Благидаря много, Ники Узунов!

Не знам, защо винаги очаквате и искате на секундата и дата, за която ви е казано, че нещо ще стане и то да стане!
Ето при мен не стана за 3 дни, но за около 7-10дни има положителен резултат!
До края на м. септември / пак според Николай Узунов, трябва да настъпи друг положителен резултат при мен /  в здарвословен план/.Но аз никога не се хващам за минутата, датата.... Вярвам, че ще стане!
Не случайно Господ ни учи на смирение и търпение!

# 650
  • Мнения: 50
момичета аз също съм ходела при ясновидки и най голямата глупост която чух беше миналата година по това време и жената каза на мен и на мъжа ми че до 1 година ние ще се разделим но уви за наша радост сега сме щастливи заедно и си имаме дори трето детенце.
ТАКА ЧЕ НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ЯСНОВИДКИ!
Лека вечер от мен. Peace

# 651
  • Мнения: 0
Здравейте!
Знаете ли нещо за Таня от Велинград?Тя гледа на книга с ключ.
Дали се върнала от чужбина?

# 652
  • Мнения: 0
пишете на лични ,ако знаете нещо за Таня от Велинград.
Благодаря!

# 653
  • Мнения: 70
пишете на лични ,ако знаете нещо за Таня от Велинград.
Благодаря!

После сподели, моля те за тази Таня от Велинград!

# 654
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам за  контакти със Светлана от Хасково /зад Бизнес центъра/ и дали тя има определена тарифа или е колкото оставиш  Simple Smile Благодаря предварително Simple Smile
Сега да ви споделя за моя опит:
1. Найме - Хасково зад Бизнес центъра- гледа на кафе- изброява цялата азбука и те пита дали познаваш хора с тази буква и говори неща, които нямат нищо общо с реалността-нищо не познава
2. Една жена, която живее с/у Авеню на Дунав-Хасково-познава особено за здравето, а другите все още чакам да видя дали ще станат
3. До градската градина-много точно познава както на мен,така и на хората, които знам че са ходили

# 655
  • София
  • Мнения: 22 798
Здравейте!
Знаете ли нещо за Таня от Велинград?Тя гледа на книга с ключ.
Дали се върнала от чужбина?


Сега чувам за тази Таня.  Щом гледа на ключ с книга, значи вика духове и задава въпроси. Отговорите са: Да и Не. Ако книгата се завърти надясно, отговорът е Да. Доста си е опасничко. После трябва да освободиш духа, който си извикал.
Знам за този метод от детството ми. Една съседка гледаше така и винаги тръпки са ме побивали, когато е викала духове.
Не, аз не бих отишла на такава гледачка. Вика се дух на твой роднина, не се знае как е настроен този дух..........Определено е страшничко и опасно.

# 656
  • Мнения: 0
Здравейте, съжалявам ако вече е обсъждано, но някой би ли ми дал координатите на гледачката  Хайрие от Боян Ботево?
Благодаря предварително.

# 657
  • Мнения: 26
Здравей Илина 66! По-добре прочети коментарите за дамата от Боян Ботево! Аз бях решила да ходя, даже се събрахме желаещи от форума доста повече от местата в колата ми, но.....просто се отказах! newsm78

# 658
  • Мнения: 169
Здравейте!
Знаете ли нещо за Таня от Велинград?Тя гледа на книга с ключ.
Дали се върнала от чужбина?
Сега чувам за тази Таня.  Щом гледа на ключ с книга, значи вика духове и задава въпроси. Отговорите са: Да и Не. Ако книгата се завърти надясно, отговорът е Да. Доста си е опасничко. После трябва да освободиш духа, който си извикал.
Знам за този метод от детството ми. Една съседка гледаше така и винаги тръпки са ме побивали, когато е викала духове.
Не, аз не бих отишла на такава гледачка. Вика се дух на твой роднина, не се знае как е настроен този дух..........Определено е страшничко и опасно.
Чак пък страшно,,недей така плаши хората!И аз бях при една такава,но никакъв дух не е викала и пак по този начин:въпрос-отговор.Само да разбере какво искаш да чуеш и само това ще ти отговаря,докато ти вземе парите!
Ама и как иначе,та ти като задаваш въпроси,сам насочваш какво искаш да чуеш.                                                               На мен лично не ми позна или по точно,не стана нищо,от това,което трябваше да стане.
Успех в търсенето!

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 21:30 от mireto

# 659
  • Мнения: 240
И аз съм ходила при жената от Боян Ботево, беше преди доста време - доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт