Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 904
  • 694
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 60
От Хайрие едни са доволни, други - не. Аз все още не съм се отказала да ходя, веднага щом имам възможност. Като отида, ще пиша отзиви.  Wink

# 661
  • Мнения: 20
Здравейте!
Знаете ли нещо за Таня от Велинград?Тя гледа на книга с ключ.
Дали се върнала от чужбина?
Сега чувам за тази Таня.  Щом гледа на ключ с книга, значи вика духове и задава въпроси. Отговорите са: Да и Не. Ако книгата се завърти надясно, отговорът е Да. Доста си е опасничко. После трябва да освободиш духа, който си извикал.
Знам за този метод от детството ми. Една съседка гледаше така и винаги тръпки са ме побивали, когато е викала духове.
Не, аз не бих отишла на такава гледачка. Вика се дух на твой роднина, не се знае как е настроен този дух..........Определено е страшничко и опасно.
Чак пък страшно,,недей така плаши хората!И аз бях при една такава,но никакъв дух не е викала и пак по този начин:въпрос-отговор.Само да разбере какво искаш да чуеш и само това ще ти отговаря,докато ти вземе парите!
Ама и как иначе,та ти като задаваш въпроси,сам насочваш какво искаш да чуеш.                                                               На мен лично не ми позна или по точно,не стана нищо,от това,което трябваше да стане.
Успех в търсенето!
Ами аз не съм съгласна с теб.И аз бях при нея.Може би, но не го твърдя със сигурност че тя е една от тези който ми помогна за разрешаване на проблема  който имах..Пари съм оставила колкото съм преценила и малко се срамувам, оставих  тогава 10 лв.

# 662
  • Мнения: 0
Някой знае ли в Русе ясновидка, която да е добра или поне да е доволен!

# 663
  • Мнения: 0
zdraveite iskza razvalqne na rodovo proklqtie sas jiv petena li4no saob6tenie mi otg.blagodarql,ako moje

# 664
  • Мнения: 863
zdraveite iskza razvalqne na rodovo proklqtie sas jiv petena li4no saob6tenie mi otg.blagodarql,ako moje

Моля?Може ли да преведеш въпроса си на български, че тук не сме гадателки, а нищо не се разбира от поста ти.

# 665
  • Мнения: 0
А някой може ли да сподели мнение за Гюкчен?

# 666
  • Мнения: 0
съжалявам грешката е в мен,исках да попитам чували ли сте за разваляне на родово проклятие със кравтта на петел?

# 667
  • Мнения: 0
Искам да Ви попитам знае ли някой добра ясновидка в Русе? Ако някой знае, да даде контакт!!

# 668
  • Мнения: 337
Здравейте, върнах няколко теми назад , но не намерих инфо за Петя Димитрова - ИРИНА. Може ли на лични да ми пише някой ако е ходил при нея за лечение? Благодаря.

# 669
  • София
  • Мнения: 22 798
съжалявам грешката е в мен,исках да попитам чували ли сте за разваляне на родово проклятие със кравтта на петел?



Чула съм, че родово проклятие не се разваля с нищо! Трябва да минат годините / ако не се лъжа са 12 / и то само си отшумява.
Знам, че някои хора си правят ритуали за късмет и успех в такъв случай..

# 670
  • Мнения: 2
Здравейте изчетох всичките 11 теми и не мога да си обясня защо когато се развива тази тема не се пишат координати на лицата за които става въпрос newsm78 искам да ви помоля  Praynig ако може да получа кординати на Слава от Варна и на въпросната Гюкчен   както и на леля Искра .
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 671
  • София
  • Мнения: 22 798
Здравейте, върнах няколко теми назад , но не намерих инфо за Петя Димитрова - ИРИНА. Може ли на лични да ми пише някой ако е ходил при нея за лечение? Благодаря.


В една от предишните теми беше разисквана Петя Димитрова - Ирина. Оказа се, че и таксите са й доста соленички, но така и никй не сподели след посещение при нея дали са се сбъднали предсказанията.

# 672
  • София
  • Мнения: 22 798
Здравейте изчетох всичките 11 теми и не мога да си обясня защо когато се развива тази тема не се пишат координати на лицата за които става въпрос newsm78 искам да ви помоля  Praynig ако може да получа кординати на Слава от Варна и на въпросната Гюкчен   както и на леля Искра .
Благодаря ви предварително Simple Smile


Координати на Гюлкчен моете да наерите в чичко Гугъл!!!
Леля Искара я дъвчем във всяка тема и има нейбите координати.
За Слава от Варна - нищо не ми говори.

# 673
  • София
  • Мнения: 22 798
А някой може ли да сподели мнение за Гюкчен?


Гюлкчен също много сме я коментирали. В предните теми има коментари за нея. И не бих казала, че са много ласкави. Simple Smile)

# 674
  • Мнения: 2
на чичко гугал няма телефон на Гюкчен нито на леля Искра а в предните теми има само коментари на хора които са ходили при тях но не и координати.Така че моля ако можете да дадете координати ще ви бъда благодарна Praynig

Общи условия

Активация на акаунт