Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 900
  • 694
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 838
запис в темата, със закъснение.

# 676
  • Мнения: 144
Здравейте изчетох всичките 11 теми и не мога да си обясня защо когато се развива тази тема не се пишат координати на лицата за които става въпрос newsm78 искам да ви помоля  Praynig ако може да получа кординати на Слава от Варна и на въпросната Гюкчен   както и на леля Искра .
Благодаря ви предварително Simple Smile

Не знам какво и къде си чела, но координати има, лично аз съм дала две страници назад
стр.44, най - отгоре, там има телефона на леля Искра
Струва ми се, че само гледате, а не четете ooooh!

# 677
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А някой може ли да сподели мнение за Гюкчен?
Гола вода е...Само приказки и бля-бля....нищо не познава ,нито за минало,нито за бъдеще PeaceСамо приказки,но...пък й разбрах цялото родословно дърво...дъщеря,мъж и т.н...,че и къде колко е учила Laughing...Накрая ми метна и един боб..бонус LaughingКойто иска да се позабавлява и има излишни пари...и да си убие времето...при Гюкчен Mr. Green

# 678
  • Мнения: 0
Момичета, отново искам да помоля ако някой знае за ходжа, който прави курбани за изчистване да даде координати.

# 679
  • Мнения: 131
За курбан, но не от ходжа съм чувала за Ивайло Аянски. Моя позната ми го хвалеше като много добър. Бил помогнал на дъщеря й с билки. Лични впечатления не мога да споделя. Успех!

# 680
  • Мнения: 3 181
Melissa77, каква е продължителността на сеанса при регресия. Колко време е сеанса, колко говорите. Искам да си направа сметка, как да си разпределя времето, заради детето.

# 681
  • Мнения: 144
Melissa77, каква е продължителността на сеанса при регресия. Колко време е сеанса, колко говорите. Искам да си направа сметка, как да си разпределя времето, заради детето.
Значи самия сеанс е около 30-40 минути, но предисловието е голямо, обяснение как ще влезнеш, за мястото с хрониките, за портала и т.н
Не знам ние ли се отплеснахме щото си говорихме предварително много неща или защото Краси беше първа, но на мен ми се стори че много време седяхме - излезнахме от там в 17 часа, а бяхме отишли в 13,30.
Абе 2 часа със сигурност си отдели, това е в Суха река, пада се зад Билата, едва го намерих, а живея уж наблизо  ooooh!

# 682
  • София
  • Мнения: 2 967
А някой може ли да сподели мнение за Гюкчен?
Гола вода е...Само приказки и бля-бля....нищо не познава ,нито за минало,нито за бъдеще PeaceСамо приказки,но...пък й разбрах цялото родословно дърво...дъщеря,мъж и т.н...,че и къде колко е учила Laughing...Накрая ми метна и един боб..бонус LaughingКойто иска да се позабавлява и има излишни пари...и да си убие времето...при Гюкчен Mr. Green

Колко взима?

# 683
  • Мнения: 0
А някой може ли да сподели мнение за Гюкчен?
Гола вода е...Само приказки и бля-бля....нищо не познава ,нито за минало,нито за бъдеще PeaceСамо приказки,но...пък й разбрах цялото родословно дърво...дъщеря,мъж и т.н...,че и къде колко е учила Laughing...Накрая ми метна и един боб..бонус LaughingКойто иска да се позабавлява и има излишни пари...и да си убие времето...при Гюкчен Mr. Green

Колко взима?
Мнооого, като се има в предвид, че не получаваш нищо в замяна. Започва се с 30лв. уж за гледане и после се предлагат ред други услуги от типа "енергийни настройки за успех" - май 80лв. бяха и т.н. В офиса и виси окачен ценоразпис и всичко се заплаща според него.

# 684
  • Мнения: 1 339
Интересно ми е дали някой има впечатления от продуктите предлагани  в този сайт и жената, която ги изработва.

http://bg-magic.com/index.php?page=products&category=talismans

Много талисмани, много ритуали, интелигентно обяснено, прилични цени...но не съм убедена доколко имаме добра магическа традиция в България, а тази теория в основата на всичко публикувано в сайта.

Ще очаквам с интерес, ако някой изрази мнение.

# 685
  • Мнения: 0
Не съм си купувала, но изглеждат доста симпатични.

Ако някой има координатите на Ина от Женския пазар, моля да ми ги прати на лични. Ще съм му много благодарна! Трябват ми спешно.

# 686
  • Мнения: 0
На стр. 44 в началото има координати на Ина от Женския пазар!

# 687
  • Мнения: 0
Сърдечно благодаря!

# 688
  • Мнения: 3 181
Melissa77, каква е продължителността на сеанса при регресия. Колко време е сеанса, колко говорите. Искам да си направа сметка, как да си разпределя времето, заради детето.
Значи самия сеанс е около 30-40 минути, но предисловието е голямо, обяснение как ще влезнеш, за мястото с хрониките, за портала и т.н
Не знам ние ли се отплеснахме щото си говорихме предварително много неща или защото Краси беше първа, но на мен ми се стори че много време седяхме - излезнахме от там в 17 часа, а бяхме отишли в 13,30.
Абе 2 часа със сигурност си отдели, това е в Суха река, пада се зад Билата, едва го намерих, а живея уж наблизо  ooooh!

Ще съм ти благодарна, ако ми обясниш как да стигна  до там с кола. Зад Билата значи? Принципно познавам района, но знам ли.........

# 689
  • Мнения: 0
По-лесто ще ти е от църквата. Уицата се пада точно зад нея и се казва Райно Попович №5. Виж си го на картата, но на мен ми беше по-лесно от църквата.

Общи условия

Активация на акаунт