Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 255 821
  • 694
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 70
Относно Хайрие, тъй като видях някъде из форума, че отговаряла по телефона, реших да звънна за един въпрос, защото не мога сега да отида до там. Беше безумно нелюбезна, и аз дори се отказах да й обяснявам, че не мога лично, което отчитам не е нейн проблем. Но не ми направи добро впечатление. Звъняла съм по този начин и на леля Искра, която реагира по коренно различен начин...относно познаваемостта й, тепърва ще разбера Simple Smile Успех на всички Wink
Здачи си е такава просто. При мен леля Искра нищо не позна, но това не означава, че не е познала на теб.

# 256
  • Мнения: 144
Бях днес при Стефка от с.Генерал Тодоров.
Впечатлена съм меко казано.
Просто нямам думи, тази жена не сбърка за нито едно нещо, все едно цял живот е живяла живота ми с мен и роднините ми  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 10
Това са просто професионални лъжци.
Една моя позната от детството ми, усети , че от гледачество се изкарват много пари и веднага стана гледачка, винаги й се е отдавало да лъже. Е, сега си го превърна в професия.
Чудесно припечелва от глупостта на хората.
Гледачка е в Сливен.
Естествено - не е регистрирана като такава и не плаща данък.

# 258
  • Мнения: 70
Момичета спешно ми трябва информация за Себа от В. Търново. Трябва ли предварително да се обадя или направо отивам и чакам. На човека, на който тр да се гледа трябва ли да бъде лично там или може близките му да питат за него?
Благодаря ви!

# 259
  • Мнения: 1 355
Не, не се записва час при Себа. Отиваш сутринта рано и там се прави списък и тя вика по списък. Ако искаш за друг човек да питаш носи му снимка. Simple Smile

# 260
  • Мнения: 3 117
Бях днес при Стефка от с.Генерал Тодоров.
Впечатлена съм меко казано.
Просто нямам думи, тази жена не сбърка за нито едно нещо, все едно цял живот е живяла живота ми с мен и роднините ми  Heart Eyes
ех, как ми се ще и аз да ида, ма много далече ми се струва значи...
Ти колко време предварително си записа час?
Оп, видях, преди няколко дни.
А добре, лесно ли я намери?
Имаше ли много хора?

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 17:00 от Пит

# 261
  • Мнения: 0
Цитат на: sun sea в Ср., 20 Юни 2012, 11:25
Някой да има впечатления от:
http://milazvezda.alle.bg/
 bouquet
Това питане е от предишната тема.

Много странно ми е това- да пиша някъде в интернет пространството на неизвестен гадател newsm78 Вярно, безплатно, но...  може би съм прекалено предпазлива, но да пращам мои , че и на близки хора данни ей така никъде...   Flutter Не знам, някой ползвал ли е тези услуги?  Thinking

Аз писах на тази мила звезда , работела с ходжа и ми иска 90 кинта за разваляне на магия... без коментар. писах и на Карла на 3 ти юли - отговор няма . нещо ми е много съмнителна и тя.

# 262
  • Мнения: 70
Не, не се записва час при Себа. Отиваш сутринта рано и там се прави списък и тя вика по списък. Ако искаш за друг човек да питаш носи му снимка. Simple Smile

Благодаря!
Доволна ли си от нея?

# 263
  • Мнения: 1
Бях днес при Стефка от с.Генерал Тодоров.
Впечатлена съм меко казано.
Просто нямам думи, тази жена не сбърка за нито едно нещо, все едно цял живот е живяла живота ми с мен и роднините ми  Heart Eyes
ех, как ми се ще и аз да ида, ма много далече ми се струва значи...
Ти колко време предварително си записа час?
Оп, видях, преди няколко дни.
А добре, лесно ли я намери?
Имаше ли много хора?
[/




А какво стана, нали не ви вдигаше, как я намерихте? Направо на място или успяхте да се свържете с нея най-накраая?

# 264
  • Мнения: 144
Значи вечерта една дама ми писа на Лични и ми даде други телефони на които се свързахме сутринта.
Жената каза да идем след 14 часа.
Бяхме там около 15,30, наложи се да почакаме малко, но не повече от 2 цигари време
Аз трябваше да чакам обаче още 40 минути,защото моята приятелка влезна първа, а Стефка каза, че друг освен този на който гледа не може да има при тях, макар, че нито аз, нито приятелката ми има какво да крием една от друга.
После влезнах аз, на излизане чакаше един мъж, който се беше заговорил с моята приятелка
Не е било наплив от народ, но имаше хора и като пристигнахме и като тръгвахме

Ще ви кажа до каква точно ми каза нещата;
Мъжа ми с два шева  на главата, като спи много скърца със зъби,говореше за него, все едно ми четеше мислите.
Съдружника ми в бизнеса най - верния човек, който имам, с две момичета близанчки,които не са еднояйчни
Питах за една позната, каза ми че има момиченце на 1 годинка и 2 месеца
Всичко това е абсолютно вярно, без никакво разминаване.
Аз не съм питала какво ще ми се случва оттук нататък, не ме интересуват факти, нито искам да променям нещо
Исках да знам дали хората с които съм заобиколена са свестни, до къде може да стигне доверието ми.
Питах дори за лошите, които знам, че са около мен.И те бяха описани абсолютно точно.
Отношението на съпруга ми, отношението на приятелите ми
Каза ми че имам диабет, че е по лекия, че не съм на инсулин, а на хапчета
Че с изключение на това съм абсолютно здрава, но вдигам кръвно без никаква причина понякога.
И това е вярно, изследванията, които си правя с изключение на завишената кръвна захар са ми винаги железни.
Че на 17 години съм започнала да напълнявам - вярно, до тогава бях слаба
Че съм пълно копие на баща си, като външен вид и характер, но той не знае че ме има, вярно
Посочи всички болежки на дядо ми, който много обичам и ми го описа до такава точност, че още тръпки ме побиват
Носех целия лаптоп, защото за толкова хора исках да попитам, че нямах възможност да вадя всичко на хартия и показвах снимките директно от лаптопа, голямо улеснение.
После приятелката ми каза, че и при нея всичко е с точност, само че тя питаше какво ще й се случи и за това няма как да твърдя със сигурност.
Освен Стефка съм впечатлена и от Ивелина Христова, но това беше преди 3 години, когато търсех една изчезнала приятелка и тя само в телефонен разговор ми каза как изглежда, с какви хора е, къде имат тауйровки и с каква кола са.
След като приятелката ми се намери - ми разказа същото едно към едно с Ивелина.
И при ходжа бях по същото време да правим некви си неща да ми се обади приятелката тогава, всичко се получи, но точно един месец след това най - любимото ми същество - куче немска овчарка оставено живо и здраво в къщи ... го намерих мъртво, когато се прибрах.
Оттогава никога повече при ходжа няма да стъпя...

# 265
  • София
  • Мнения: 2 968
Значи вечерта една дама ми писа на Лични и ми даде други телефони на които се свързахме сутринта.
Жената каза да идем след 14 часа.
Бяхме там около 15,30, наложи се да почакаме малко, но не повече от 2 цигари време
Аз трябваше да чакам обаче още 40 минути,защото моята приятелка влезна първа, а Стефка каза, че друг освен този на който гледа не може да има при тях, макар, че нито аз, нито приятелката ми има какво да крием една от друга.
После влезнах аз, на излизане чакаше един мъж, който се беше заговорил с моята приятелка
Не е било наплив от народ, но имаше хора и като пристигнахме и като тръгвахме

Ще ви кажа до каква точно ми каза нещата;
Мъжа ми с два шева  на главата, като спи много скърца със зъби,говореше за него, все едно ми четеше мислите.
Съдружника ми в бизнеса най - верния човек, който имам, с две момичета близанчки,които не са еднояйчни
Питах за една позната, каза ми че има момиченце на 1 годинка и 2 месеца
Всичко това е абсолютно вярно, без никакво разминаване.
Аз не съм питала какво ще ми се случва оттук нататък, не ме интересуват факти, нито искам да променям нещо
Исках да знам дали хората с които съм заобиколена са свестни, до къде може да стигне доверието ми.
Питах дори за лошите, които знам, че са около мен.И те бяха описани абсолютно точно.
Отношението на съпруга ми, отношението на приятелите ми
Каза ми че имам диабет, че е по лекия, че не съм на инсулин, а на хапчета
Че с изключение на това съм абсолютно здрава, но вдигам кръвно без никаква причина понякога.
И това е вярно, изследванията, които си правя с изключение на завишената кръвна захар са ми винаги железни.
Че на 17 години съм започнала да напълнявам - вярно, до тогава бях слаба
Че съм пълно копие на баща си, като външен вид и характер, но той не знае че ме има, вярно
Посочи всички болежки на дядо ми, който много обичам и ми го описа до такава точност, че още тръпки ме побиват
Носех целия лаптоп, защото за толкова хора исках да попитам, че нямах възможност да вадя всичко на хартия и показвах снимките директно от лаптопа, голямо улеснение.
После приятелката ми каза, че и при нея всичко е с точност, само че тя питаше какво ще й се случи и за това няма как да твърдя със сигурност.
Освен Стефка съм впечатлена и от Ивелина Христова, но това беше преди 3 години, когато търсех една изчезнала приятелка и тя само в телефонен разговор ми каза как изглежда, с какви хора е, къде имат тауйровки и с каква кола са.
След като приятелката ми се намери - ми разказа същото едно към едно с Ивелина.
И при ходжа бях по същото време да правим некви си неща да ми се обади приятелката тогава, всичко се получи, но точно един месец след това най - любимото ми същество - куче немска овчарка оставено живо и здраво в къщи ... го намерих мъртво, когато се прибрах.
Оттогава никога повече при ходжа няма да стъпя...

Аз май нещо съм изпуснала... за коя пишеш?

# 266
  • Мнения: 3 117
.....
Освен Стефка съм впечатлена и от Ивелина Христова, но това беше преди 3 години, когато търсех една изчезнала приятелка и тя само в телефонен разговор ми каза как изглежда, с какви хора е, къде имат тауйровки и с каква кола са.
След като приятелката ми се намери - ми разказа същото едно към едно с Ивелина.

И при ходжа бях по същото време да правим некви си неща да ми се обади приятелката тогава, всичко се получи, но точно един месец след това най - любимото ми същество - куче немска овчарка оставено живо и здраво в къщи ... го намерих мъртво, когато се прибрах.
Оттогава никога повече при ходжа няма да стъпя...
Аз май нещо съм изпуснала... за коя пишеш?

# 267
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
Здравейте момичета , искам и аз да споделя моя опит и ако мога да бъда полезна на някой ще се радвам.Аз съм от хората , които само четат. Веднъж задодох въпрос за ясновидци в Хасково или близките градове и едно момиче от форума ми изпрати телефона на лични на ясновидка от Хасково .  Свързах се с момичето ,уговорих си среща и отидох. Искам да Ви кажа , че останах много впечатлена . Момичето е младо , много приятно и ентелегентно , казва се Найме. Гледа на кафе . Говори с дати , цифри , имена и букви. Останах изумена от нещата , които ми каза и това което каза , че ще се случи до десет дни вече се случи . Ще Ви оставя телефон за контакт с момичето -0885781992. До колкото разбрах по телефон не отговаря, но не съм сигурна. Няма определена такса , всеки и оставя толкова колкото прецени или има възможност .
Хубав ден на всички и дано да помогна на някоя от Вас .

# 268
  • Мнения: 1
Моля дайте актуален телефон на Стефка от Генерал Тодоров !

# 269
  • Мнения: 144
От неделя звъня на Ина от Женския пазар на този телефон 02/9892693

Връзка никаква, никой не ми вдига.

Някой може ли да ми даде адрес и да каже как изобщо става връзката там

Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт