Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 255 250
  • 694
  •   2
Отговори
# 270
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.И аз се изкуших да пиша на тази http://milazvezda.alle.bg/
...Отговорът й беше,че трябва да се повлияе на кармата ми,че иначе само ми обърква личния живот и ако искам да ми помогне да й пиша.Изобщо не ми беше отговорила на конкретния върпос който й зададох ooooh!.Ужас вече!!! И между другото и аз видях че Карла отговаря безплатно,писах и на нея,та да видим какво ще каже пък тя.Хубав ден!

# 271
  • Мнения: 0
Карла ми отговори на безплатния въпрос- с доста дни забавяне, кратичко, но нконкретно yes
 А тази Звезда.... скоро ще залезе май tantrum, като чета как я е подкарала   animal085

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 00:16 от akuma

# 272
  • София
  • Мнения: 1 127
Моля кажете за тази Карла , дето отговаря на безплатни въпроси , за да не се връщам толкова на зад да търся .Къде трябва да пиша?
По принцип имам записан час при Марина , но е чак на 26.07.12 и нямам търпение.После ще ви споделя .

# 273
  • Мнения: 70
Моля кажете за тази Карла , дето отговаря на безплатни въпроси , за да не се връщам толкова на зад да търся .Къде трябва да пиша?
По принцип имам записан час при Марина , но е чак на 26.07.12 и нямам търпение.После ще ви споделя .

На 19 ст. от темата можеш да прочетеш.

# 274
  • Мнения: 169
И при ходжа бях по същото време да правим некви си неща да ми се обади приятелката тогава, всичко се получи, но точно един месец след това най - любимото ми същество - куче немска овчарка оставено живо и здраво в къщи ... го намерих мъртво, когато се прибрах.
Оттогава никога повече при ходжа няма да стъпя...

Може ли да споделиш кой е този ходжа?
Питах и на лични,но нямам отговор.Странно ми е,но пък и все пак да знаем за кого става въпрос.
За тези от които си доволна разбрахме,дай и този от когото не си или си с предубеждения!

# 275
  • Мнения: 144
И при ходжа бях по същото време да правим некви си неща да ми се обади приятелката тогава, всичко се получи, но точно един месец след това най - любимото ми същество - куче немска овчарка оставено живо и здраво в къщи ... го намерих мъртво, когато се прибрах.
Оттогава никога повече при ходжа няма да стъпя...

Може ли да споделиш кой е този ходжа?
Питах и на лични,но нямам отговор.Странно ми е,но пък и все пак да знаем за кого става въпрос.
За тези от които си доволна разбрахме,дай и този от когото не си или си с предубеждения!

Не знам кой е този ходжа, толкова много исках да го забравя, че абсолютно умишлено съм го изтрила от паметта си, стана много случайно тогава.
Имах среща с Михаил Наков в Чирпан, както казах беше изчезнала приятелка и ми беше много спешно.Само, че се забавихме и в Пловдив му звъннах да кажа , че закъсняваме, но със сигурност отиваме.Вдигна ми грандиозен скандал, че не може да ни чака нас цял ден и изобщо да не ходиме.
Така или иначе бяхме в Пловдив, реших да моля Ивелина да ме вземе, но сестра й /която урежда записванията/ категорично ми отказа и каза, че трябва с час и в ден след две седмици и ме отряза.
Пътувахме с един приятел на мъжа ми и той се сети за някакъв ходжа в някакво село до Пазарджик.Нито за селото се сещам сега, нито за името.
Тръгнахме натам.И в този момент телефона ми звънна и ми звънна самата Ивелина, което ме изуми, след като ме попита:Ти детето ли си си изгубила?
Приятелката ми е малко със забавено развитие и общо взето като дете съм я гледала.
Тя ми каза, че просто е разбрала колко е спешно и колко съм притеснена и затова се обажда.
Това, което ми каза го писах вече, там всичко беше на 100%. Но яснота дали ще я намеря или не - не ми даде.Разговора беше докато пътувахме към ходжата.
Намерихме ходжата лесно, цялото село го знаеше.
Искаше снимка на приятелката ми, в момента в който я видя ми каза абсолютно всичко за нея
Включително къде е, с кой е и че не иска да търся нито аз, нито родителите й.
Но пусти притеснения да не й се случи нещо още повече след това, което ми каза Ивелина/което се покриваше с казаното от ходжата/ решихме да правим неща за да я накараме да се обади и да се върне.И ги направихме.И тя на другия ден се обади, а малко след това се върна.
Един ден седях в нас и без никаква причина една рамка със снимка на Марк /немската ми овчарка/ падна от секцията и се потроши.Просто както си седеше, тежка рамка стъклена.
Помислих си само, че не е добре.
Точно един месец след това на 29.10. 2009 оставих живо и здраво куче в къщи, кипящо от енергия , безумно много обичано...и когато се върнах го намерих мъртво.
стигнахх до там да му направя аутопсия за да търся причина за смъртта.
Оказа се прелитане на червата и смърт за 2 часа...Не можех да си обясня, а и вече не искам.
Мъжа ми вече не се вижда с това момче, което ни закара тогава там, но ако се свърже ще го питаме и ще ви пиша, ако ви интересува толкова този ходжа.
Единственото, което помня е село до Пазарджик и че цялото село го познаваше.
Това е.
И пак да попитам за Ина...не мога да се свържа

# 276
  • Мнения: 0
За ходжата- ясно, във всяко село, в което живеят мюсюлмани има ходжи. Някои наистина уцелват.
Но направо ме изуми с това, което разказваш за Ивелина от Пловдив! #Crazy
За нея съм чела и чувала, че била доста нелюбезна, не приемала лично, само със СМС, а на тебе ти се е обадила даже...  newsm78 Впечатляващо! Shocked

# 277
  • Мнения: 1
Аз преди малко си записах час при Ина може да и се обадиш

# 278
  • Мнения: 70
Аз преди малко си записах час при Ина може да и се обадиш

После, моля споделете мнение за Ина!

# 279
  • Мнения: 144
За ходжата- ясно, във всяко село, в което живеят мюсюлмани има ходжи. Някои наистина уцелват.
Но направо ме изуми с това, което разказваш за Ивелина от Пловдив! #Crazy
За нея съм чела и чувала, че била доста нелюбезна, не приемала лично, само със СМС, а на тебе ти се е обадила даже...  newsm78 Впечатляващо! Shocked


Това беше първия случай с Ивелина. След като  приятелката се намери реших да си запиша час и да попитам за лични неща,защото разбрах че е е била много точна в това което ми каза
Записах си час , мисля че беше 25.09.2009 в 11 часа.
Отидох, нямаше никой, телефона беше изключен, висях с часове в едно кафе отсреща...никакво развитие...и си тръгнах към 17 часа..Повече не съм я търсила...

# 280
  • Мнения: 144
Аз преди малко си записах час при Ина може да и се обадиш

На кой телефон се свърза? newsm78

# 281
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.На мен Карла ми отговори с 1 изречение,дали ще познае...времето ще покаже.Иначе сега пак в сайта й пише че от 20-25.07 отговаря безплатно на 1 въпрос Peace

# 282
  • Мнения: 240
И на мен Карла ми отговори с едно изречение. Попитах я за работа - даде срок до края на септември, и каза в сферата на икономиката (аз това съм учила и това искам да работя). Звъннаха ми още в четвъртък от 1,08 съм на работа, не е свързано с икономика, но пък знае ли човек, как може да се извъртят нещата.

# 283
  • Мнения: 0
За Ина да все още взима по 20 лева аз ходя много често при нея и сам много доволна разчитам изцяло на нея тя ми ръководи  бизнеса.

а може ли телефона на Ина  Simple Smile

# 284
  • Мнения: X
Горе долу след колко време Карла връща отговор на зададените въпроси?

Общи условия

Активация на акаунт