Да отпуснем душата 2

  • 15 676
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 280
ми как няма да е готин кат те знае ква безоопасна игла си, ся след АБ Joy Joy

Туй е само зая Бамба и Фифи да знаете Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 16 691
Брей Бабе, как ме разкри, че съм безопасна игла- вярно е Peace Peace Peace
Туй едното зеленото на мохито ми мяза newsm78 newsm78 newsm78

# 692
  • Мнения: 536
Оооо Бабе, трогната съм!  Hug Прекрасно изглежда, нали са безалкохолни шотчетата Simple Smile

# 693
  • Мнения: 6 280
Ванче ,баба ти е гърмян заек,минала е по тез пътеки Joy Joy Joyи си тури очила тука са само безалкохолни коктейли Joy Joy
аз сега да пожелая на Воко ,лек път,и весела почивка ,в което не се съмнявам ,и да кажа ,че я чакам  Hug Hug
че у нас се заформя купон и отивам да пална,

и незнам дали по късно ше се влюча,след това

# 694
  • София
  • Мнения: 16 691
Вико, приятно изкарване и от мен! Много пиене, ядене и .....тия три неща. И да посетиш Бабето.....
Аз се натъкмих със скромно облекло и прическа кат на ученичка и след малко потеглям Sunglasses

# 695
  • Мнения: 536
Хайде, приятна вечер, купонджийките ми!

# 696
  • Мнения: 17 995
ехоооооооо кифличкиииииии, има ли буднииииииии

# 697
  • Мнения: 17 995
днеска няма нацелване цял ден  Joy

много целувки и хубави сънища на всички. утре преди тръгване ще ви проверя и ще дам указания и наставления  Whistling Whistling Whistling

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Вико,хубаво плажуване и от мен GrinningСутринта ли потегляте?

# 699
  • Мнения: 17 995
Добро утро мили деца,

от днес в продължение на 7 дни ще останете безнадзорни и ще можете да спамите на воля, щото сестрата едва ли ще успее да озапти положението самичка. Да слушате, да папкате/непапкате (въпрос на моментно състояние) и най-вече Алексчето да стиска крака - ако трябва идете и вие да подпирате.

много ви благодаря за пожеланията да си изкарам добре и да си почина  Hug

ще се опитам от там да ви нагледам поне веднъж, че от март не съм ви оставяла толкова дълго без надзор.
                                                      


                                                          целувам ви и ви прегръщам всички
                                                                               леля ви


P.S. ако времето не е хубаво, значи ще е пивко  Whistling

# 700
  • Мнения: 6 280
Добро утро  Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 547
Добър ден другарки! Гледам, че Вико е отпрашила вече, затова смятам малко да оспамя тука Simple Smile

Снощи втори опит с Вожда, видяхме се най-сетне, след 2 часа чакане. Влязох в 21:30! Абе тоя човек жена му как го трае?

Кифлата от регистратура по телефона днеска ми вдигна кръвното, май ще вдигам скандали и аз. Много им е нелюбезен административния персонал.  #2gunfire

И последно, да знаете, че Вожда го няма до 24 юли!

# 702
  • Мнения: 6 280
Пуки при тоя преглед доволна ли си,  newsm78
отговорих ти в др тема

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 13:45 от pepapet1968

# 703
  • София
  • Мнения: 547
Бабе, доволна съм. Мъжа ми много го хареса, щото много логично бил разсъждавал, не се  изхвърлял като другите! Единственото, което ме обърка е, че нещо ми обясняваше да пускам имунология с много недомлъвки и аз сега нищо не разбрах.
Па не може и човек да се свърже с него да попита.  #Cussing out

Но най-ужасното от всичко е, че след като чакаш мин. 1 година за първоначален час, следващите прегледи най-рано през месец ги дават! Абе к'во е т'ва мотане бе, аз да не съм първа младост?! То докато си улучим графиците с Вожда, ще чукна 50-така! Simple Smile

Каза, че той ще ме оперира, но иска коремна операция, така че мили мои взимам палците и отверстията ви под наем в края на юли, че много ще ми трябват тогава! Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 3 669
Ей ме на и мен  Simple Smile
Десди радвам се да прочета хубави новини  Hug Да знаеш стискам яко палците  Hug и ти пожелавам ревлив финал

Вико, не можах да ти пожелая купон, релакс и квот ти е надушата, ама ти си знаеш  Hug

Радвате ме с тия фотоси  Joy

Аз по случая, че съм болна в тая жега , след като вчера свърших всичката домакинска на света, по случая че от вчера мога да пия , изцуцах едно бутилче мохито (от готовите коктейли)  hahaha

Сега се успокоявам следобедно с бирица, Бабе наздраве, щото моя любим се появи в нас с поредната играчка  smile3555 от днес официално и телескоп си имаме  smile3555 и бях уведомена, че ще стои в спалнята. Хм, ще пробвам да си суша кърпата за баня на него тогава   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт