Да отпуснем душата 2

  • 15 674
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 737
Рано е още за поздрави момичета Confused Cry Hug Whistling Cry Confused  аз туй за ЧХГ не го броя даже Tired Ще видим утре, как ще се представим, но от вчера насам, аз само рева и рева, нямам никаква спирачка Cry Sad така се осланях на този опит Tired но не би ... може пък, да не се харесвам на онзи горе и той да има др планове за мен, да не иска аз да съм мама знам ли го ...
Вико приятно изкарване и от мен Hug Тука сега се разгърмя а като нищо и да завали ... дано поне уцелиш на време в Ахтопол Peace
Пуки стискам силно, както и на всички вас Hug

# 706
  • Мнения: 6 280
Деси кви са тия глупости дет ги дрънкаш,я споко,утре ще лъсне истината със сигурност,ще има повод за радост,вярвам  Hug Hug
ей ти на туй е моят девиз

Титка наздраве

# 707
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте мацки, гледам Вико е разрешила спаменето- затова ще се възползвам.....Пуки каква операция? Имунология и аз ще правя.....чак пък месец да се чака за следващ преглед при Вожда newsm78 може би заради отпуските.....
Тити, мохитото е чудно лекарство Peace Peace
Десди, я се спри ooooh! ooooh!
Бабе, Виката кога ще ти идва на гости newsm78 newsm78

# 708
  • Мнения: 4 737
Момичета, аз разсъждавам трезво, все пак тази ст-ст е само 6 дни след последния прегнил, не драматизирам излишно Naughty Всеки с мъката си ... сори, че ви надух главите, няма да влизам и да спамя повече Peace
Хубава вечер на всички

# 709
  • София
  • Мнения: 16 691
Ти пък да не се разсърди newsm78 Не си ни надула главите, ама не е полезно за теб самата да се тормозиш Peace Peace

# 710
  • Мнения: 6 280
Ванче незнам кога,ще идва , кат се накани Joy
Деси на никой не си надула главите,утр ще се разбере със сигурност ,не се тормози излишно,ще видиш че утре ще се ,и ни зарадваш Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 547
Миомите Ванче, трябва да ги оперираме, че са много гадни!

Десди, ще викна Титка и Миеринчето с големите чукове!!! Нали се разбрахме бе момиче, не си тормози нервите, ще ти трябват за после, като почнат да те ядосват малките Десдита Simple Smile

Тройно ЧХГ утре!!!  Praynig

# 712
  • Мнения: 6 280
де сте бе Хорааааа,голяма бомба е паднала тука,аааа

# 713
  • Мнения: 4 737
де сте бе Хорааааа,голяма бомба е паднала тука,аааа

ау Бабеее Hugма стресна ме бе жена hahaha туй на снимката #Crazy ти след купона hahaha ли си newsm78 Joy

# 714
  • Мнения: 6 280
аха Деси ма ти имаш нужда от стрес  Joyя ква убавица съммм Joy Joy

# 715
  • Мнения: 4 737
аха Деси ма ти имаш нужда от стрес  Joyя ква убавица съммм Joy Joy
  bouquet Hug направо си неутразима hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 6 280
Ванче я слез баби да похортуваме за снощи как си що си оживя ли ,имаше ли ,нямаше ли стриптизйори:35: Joy

# 717
  • София
  • Мнения: 16 691
Бабе, чакай, че играя табла.....слаба работа беше снощи- не съм много доволна Wink

# 718
  • Мнения: 6 280
Бабе, чакай, че играя табла.....слаба работа беше снощи- не съм много доволна Wink
еее сигурно си заложила на сигурното ,демек на ментичката Joy Joy
ма ти много умна го раздаваш ,играеш табла ,аз практикувах дъъълги години ,ма носене на та:бла Joy Joy
С кой играеш ма ,с мъжо ли ,ко ся четки ли му прайш

# 719
  • София
  • Мнения: 16 691
Бабе, онлайн, мъжо е зает с мача Cry
Бабе, само с ментичката си останах вчера Cry с колата ходих Sad

Общи условия

Активация на акаунт