Седмокласник заявлението си подаде и към морето се отправи :)

  • 49 434
  • 893
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Хайде и аз в новата тема  Grinning

Успех на дечицата, които днес очакват класиране! Peace

На всички останали търпение и спокойствие до 26-ти thumbsup

Кои дечица очакват днес класиране????? Thinking

Очаква се класирането в НГДЕК.

# 61
  • София
  • Мнения: 615
Резултати късно след обяд днес се очакват и за НГДЕК.

# 62
  • Мнения: 18
здравейте и от мен, чудих се , до колко това с класирането ще бъде достоверно, на теория добре сте го описали, но на практика дали ще е така, кой може да ни гарантира ,че дете с по нисък бал няма да бъде прието преди нас в дадената паралелка, къде може да проверим след класирането приетите деца и какъв е техният бал.


УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДЕЦА НА 26.06.  bouquet

# 63
  • Мнения: 182
Да ни е честито настъпилото лято - много слънце и усмивки!

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/533306_3129505654 … 3_939926068_n.jpg

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Успех на всички деца! Спокойствие на всички родители!

# 65
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
 newsm51 за прекрасно оформената нова тема.

Успех и късмет на дечицата.

# 66
  • Мнения: 79
здравейте и от мен, чудих се , до колко това с класирането ще бъде достоверно, на теория добре сте го описали, но на практика дали ще е така, кой може да ни гарантира ,че дете с по нисък бал няма да бъде прието преди нас в дадената паралелка, къде може да проверим след класирането приетите деца и какъв е техният бал.


УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДЕЦА НА 26.06.  bouquet

Нали след всяко класиране излиза информация за минимални и максимални балове по училища и паралелки и там може да се провери за такива случаи. Ако се окаже, че дадено дете е с по-висок бал от минималния за дадена паралелка, за която е кандидатствало, но не е прието в  нея, сигурно трябва да се търси обяснение от РИО. Така предполагам де, не съм минавал по този път.

# 67
  • Мнения: 140
Не кандидатствам, но имам приятели, които опитаха там.Колко човека приемат и как стоят нещата с бала и класирането?

Има си отделна тема за ТУЕС, но общия извод който бих направила, че минималния бал за 1 класиране в ТУЕС спрямо мин. бал на 1 класиране от последните 2 г. там се е вдигнал с близо 2 еденици.
Очакванията ни за по-високи мин. балове тази година се потвръждават.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 266
Браво на ТУЕС! Всичко точно и в срок!  Peace
surlekova, не се притеснявай, нищо няма да се обърка! Ще има информация и на сайта на РИО (с минимален), както и списъци в училищата с приетите деца. Поне това беше практиката от миналите години.
Не бързайте да реагирате негативно, ако се появи такъв случай, не забравяйте, че има деца със СОП, инвалиди, близнаци.

# 69
  • София
  • Мнения: 472
А какво се случва ако сме приети в паралелка, например, която не събере достъчния брой деца.
Гледам и в справочника от 2011, особено за някой техникуми е имало незаети по 6-7 места в дадена специалност.Тази паралелка остава ли, децата се пренасочват нещо друго в конкретното училище въпреки ,че сме нямали желание за други паралелки там или му се дава шанс за следащато поред желание от заявлението.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 51
А какво се случва ако сме приети в паралелка, например, която не събере достъчния брой деца.
Гледам и в справочника от 2011, особено за някой техникуми е имало незаети по 6-7 места в дадена специалност.Тази паралелка остава ли, децата се пренасочват нещо друго в конкретното училище въпреки ,че сме нямали желание за други паралелки там или му се дава шанс за следащато поред желание от заявлението.
Това ми е интересно и на мен.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 94
Успех на всички деца и от мен   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
за незапълнените паралелки - или насочват децата към паралелки в същото училище, или в близки специалности в други училища, а паралелката я закриват. Само не зная дали е служебно или човек се спасява сам както може.

# 73
  • Мнения: 8 567

Леле, само момчета. Crazy

# 74
  • Мнения: 81
Т Joy Joyия няколко девойки на ръце ще ги носят юнаците!

Общи условия

Активация на акаунт