Седмокласник заявлението си подаде и към морето се отправи :)

  • 49 465
  • 893
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 81
На НГДЕК кога ще излезе класирането днес?

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 680
  bouquet за прекрасно оформената нова тема!
Късмет и успех на всички! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 274
От класа на сина ми са кандидатствали 3 момчета в ТУЕС и трите са приети  Grinning. Браво на децата и честито   bouquet!

# 78
  • Мнения: 5 825
Възможно ли е в дните на приема на документи ,да си смениш желанията ,след като вече са били подадени?
Казаха ми за такъв случай,подали са първия ден заявлението и след два дена отиват и си променят реда на желанията.Комисията е разрешила. А аз твърдя ,че е невъзможно.
Има ли в наредбата разрешение за смяна на желанията?

# 79
  • София
  • Мнения: 5 180
Дами, не е към темата, но да се похваля с моята 8-класничка. На НВО по НЕ  вчера от 60 въпроса има 55 верни, а на съчинението от 20т има 19т Simple Smile))) Казаха, че съчинението и е много хубаво и издържано. Много съм хепи  Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 18 229
Възможно ли е в дните на приема на документи ,да си смениш желанията ,след като вече са били подадени?
Казаха ми за такъв случай,подали са първия ден заявлението и след два дена отиват и си променят реда на желанията.Комисията е разрешила. А аз твърдя ,че е невъзможно.
Има ли в наредбата разрешение за смяна на желанията?

И как са ги сменили желанията? Подадените документи не стоят в гнездото през целия период на подаване на заявления.Нали се занасят на определено място, за да бъдат въведени в  системата?

Дами, не е към темата, но да се похваля с моята 8-класничка. На НВО по НЕ  вчера от 60 въпроса има 55 верни, а на съчинението от 20т има 19т Simple Smile))) Казаха, че съчинението и е много хубаво и издържано. Много съм хепи  Grinning

Браво.   bouquet

# 81
  • Мнения: 5 825
Възможно ли е в дните на приема на документи ,да си смениш желанията ,след като вече са били подадени?
Казаха ми за такъв случай,подали са първия ден заявлението и след два дена отиват и си променят реда на желанията.Комисията е разрешила. А аз твърдя ,че е невъзможно.
Има ли в наредбата разрешение за смяна на желанията?

И как са ги сменили желанията? Подадените документи не стоят в гнездото през целия период на подаване на заявления.Нали се занасят на определено място, за да бъдат въведени в  системата?

Отишли са в училището-майка и са заявили пред комисията,че искат промяна при подредбата на желанията.От там се обаждат в инспектората и изискват заявлението по входящ номер обратно ,променят го и пак го пускат.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 270
Приетите деца в ТУЕС отпадат ли от общото класиране на 26-ти?

# 83
  • София
  • Мнения: 5 180
НЕ!

# 84
  • Мнения: 5 825
Възможно ли е в дните на приема на документи ,да си смениш желанията ,след като вече са били подадени?
Казаха ми за такъв случай,подали са първия ден заявлението и след два дена отиват и си променят реда на желанията.Комисията е разрешила. А аз твърдя ,че е невъзможно.
Има ли в наредбата разрешение за смяна на желанията?

И как са ги сменили желанията? Подадените документи не стоят в гнездото през целия период на подаване на заявления.Нали се занасят на определено място, за да бъдат въведени в  системата?

В училището-майка казват ,че искат промяна на желанията,комисията изисква от инспектората заявлението по входящ номер(вероятно още не е било обработено),правят промяната и отново го вкарват.
Това със сигурност е нарушение,според мен.

# 85
  • Попово
  • Мнения: 329
borianayordanova, а какъв е балът на двете дечица, които искат 5ЕГ- НЕ във Варна?  Mr. Green


Не съм сигурна. Едното е около 33 и малко отгоре, мисля. Второто май е с по-нисък, защото споменаха, че не хранят големи надежди.

# 86
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Дами, не е към темата, но да се похваля с моята 8-класничка. На НВО по НЕ  вчера от 60 въпроса има 55 верни, а на съчинението от 20т има 19т Simple Smile))) Казаха, че съчинението и е много хубаво и издържано. Много съм хепи  Grinning

ganis, браво на щерката!!! Много  Hug-ки и  Heart Eyes-ки, за успеха Simple Smile

Възможно ли е в дните на приема на документи ,да си смениш желанията ,след като вече са били подадени?
Казаха ми за такъв случай,подали са първия ден заявлението и след два дена отиват и си променят реда на желанията.Комисията е разрешила. А аз твърдя ,че е невъзможно.
Има ли в наредбата разрешение за смяна на желанията?

Ами, смятам, че не е възможно. Нашето у-ще беше "гнездо" и подадените документи се предаваха по наредба по 2 пъти на ден - в 14 часа и след 18 часа, когато спре приема. ..., но през тази кампания ... какво ли не видяхме ...

Прочетох и следващия ти пост ... Врътката е възможна ..., ама дали е законна  newsm78 Не вярвам да го направят за всеки желаещ да си промени заявлението ... Не знам какво да мисля вече ...

# 87
  • София
  • Мнения: 18 229
Със сигурност няма регламентирано право за промяна на желанията.Полагайки подписите  си, и дете, и родител декларират съгласието си с поредността на изброените желания. В противен случай щеше да е една пълна лудница по гнездата.Кеф ми днес така да са наредени, утре иначе, а комисията кое по-напред да направи - да приема заявления или да комуникира с инспектората, изисквайки от него връщане на вече подадени документи..Абсурдно е.
А и не вярвам да се е случило, поне не  така открито. Ако има въобще нанасяна промяна, то тя би станала по по-прикрит начин. Thinking

# 88
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Какво е "тинейджър"?

Скрит текст:

# 89
  • Мнения: 5 825
Твърдят със сигурност ,че е станала такава врътка и то със знанието на инспектората.
Но както и да е,аз исках само да разбера ,че това не е регламентирано и не е законно.

Общи условия

Активация на акаунт