Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 870
  • 721
  •   1
Отговори
# 525
  • Pb
  • Мнения: 1 182
Находки за свободното време:

Суитшърт с къс ръкав
Честно казано, връхните дрехи с къс ръкав са ми доста непрактични, но стои свежо и викам "айде, давай и такова да имам".  

пола Имам подобна, но до под коляното - харесвам този модел, но се гладят ужасно трудно.

Имам поне още 20 накупени неща, идея нямам защо точно тези реших да снимам.

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 23:05 от елхичка

# 526
  • Мнения: 13 540
елхичка, не успях да видя снимките  newsm78

# 527
  • Pb
  • Мнения: 1 182
Проблема е в моя телевизор. След малко ще ги оправя.
....
Мисля, че вече е ОК.

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 23:07 от елхичка

# 528
  • София
  • Мнения: 4 260
Проблема е в моя телевизор. След малко ще ги оправя.
....
Мисля, че вече е ОК.

Още не е Simple Smile

# 529
  • Мнения: 584
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

# 530
  • Мнения: 2 802
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes

# 531
  • Мнения: 584
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes
Мерси Фейтче, утре към 10часа съм решила да съм там, дано след днешния щурм си намеря нещо  Grinning

# 532
  • Мнения: 2 802
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes
Мерси Фейтче, утре към 10часа съм решила да съм там, дано след днешния щурм си намеря нещо  Grinning

И ние ще сме там с мъжо ... дано утре имам повече късмет  Mr. Green
И дано магазина да е подреден, че след таково турнадо като днешното е кошмар да се гледа  ooooh! Mr. Green

# 533
  • Мнения: 9
F.a.t.e.  пусни новия календар на ЗЗ как намалят че аз чакам малко да понамалее цената и тогва ще ходя , благодаря предварително Hug

# 534
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e.  пусни новия календар на ЗЗ как намалят че аз чакам малко да понамалее цената и тогва ще ходя , благодаря предварително Hug

Няма нов календар ... вървят като предния месец цените  Peace

27,99 лв./кг.
21,99 лв./кг.
15,99 лв./кг.
  9,99 лв./кг.
  5,99 лв./кг.
- последната седмица са падащи 4,99 лв./кг.  3,99 лв./кг.  2,99 лв./кг. и т.н  Heart Eyes

Стоките за бита - чаршафи, пердета и други за на 15 лв./кг. първите три седмици  Heart Eyes

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 199
vanichka75, на вторият етаж в дъното. Отворена е през седмицата след 16ч и в събота и неделя по цял ден.
Благодаря!  bouquet Утре ще мина да видя, какво има в стаичката.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Абе мисля си някоя тема ми липсва откакто съм с новия профил и днес се сетих че е точно тази  Heart Eyes

# 537
  • Мнения: 78
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
  Може ли по-точно да обясниш къде  се намира въпросния магазин
Ами както казах, не съм много по обясненията общо взето каквото съм написала това е. Чудя се какво друго да дам като ориентир........ сещам се, че имаше доста голяма стоматология на близо! Сега ми подсказа мъжо, че е срещу хотел Диана във една нова кооперация на 1ви етаж. Дано да съм успяла този път.  Crazy Simple Smile

# 538
  • Мнения: 5 701
Аз днес голям пазар направих. Бяхме във всички 33. Вдигнали са си цените и явно в повече им е дошло на хората, защото имаше страхотни неща, въпреки че миналата седмица е било зареждането. От този в Дружба си тръгнахме с голяма торба дрехи, от този в Младост с дънки, а от Мусагеница с една тениска. Общо към 30лв да е било удоволствието. Иначе като сложихме дрехите на кантара в Дружба и показа 20лв., ми се видя доста. После приятелят ми ми напомни, че само едната тениска, дето я взехме нова струва поне 50лв., се сетих защо обожавам тези магазини  Laughing Сега ги изпрах и се сушат, утре снимки. Но набързо: две поли( едната е тюлена, за една мацка от темата  Heart Eyes ), две тениски, един потник, дънки, за приятеля ми тениска и риза.

Очаквам с трепет магазина в Люлин  Heart Eyes

# 539
  • Мнения: 1 393
Момичета, а каква е схемата с Хумана, как им вървят цените, някой може ли да ми каже?
Тази седмица минах, но всичко ми се видя прекалено скъпо... на 16ти е било зареждането (на Тракия във Варна).
Искам да отида на по-ниските цени, струва ми се, че пак ще са останали хубави неща,
стоката като цяло ми се видя много хубава.

Общи условия

Активация на акаунт